Přejít na obsah

CITIZEN ECO-DRIVE


makoneo

Doporučené příspěvky

Já jsem si dnes objednal z Anglie Citizen CB0020-50E. Ocelové pouzdro a tah, pohon Eco-Drive, rádiem řízené, WR 200 m, automatický 100-letý kalendář, safírové sklo, 5 letá oficiální záruka. Dělají se i v titanu, ale byly by o 40% dražší.

 

Jinak souhlasím s tím, že nemá cenu kupovat hodinky Citizen v České republice. V zahraničí se dají sehnat za poloviční ceny co u nás. Nejlevnější jsem je našel v Americe, ale neposílali zboží do ČR, tak jsem je objednal v Anglii, kde je na ně aktuálně 36% sleva! Cena i s dopravou je 6000,- Kč (?197.99) post-10848-000523400 1293128346.jpg

Upraveno uživatelem Redy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 101
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já jsem si dnes objednal z Anglie Citizen CB0020-50E. Ocelové pouzdro a tah, pohon Eco-Drive, rádiem řízené, WR 200 m, automatický 100-letý kalendář, safírové sklo, 5 letá oficiální záruka. Dělají se i v titanu, ale byly by o 40% dražší.

 

Jinak souhlasím s tím, že nemá cenu kupovat hodinky Citizen v České republice. V zahraničí se dají sehnat za poloviční ceny co u nás. Nejlevnější jsem je našel v Americe, ale neposílali zboží do ČR, tak jsem je objednal v Anglii, kde je na ně aktuálně 36% sleva! Cena i s dopravou je 6000,- Kč (?197.99) post-10848-000523400 1293128346.jpg

 

Ahoj, to si učitě nakupoval tady http://www.flightstore.co.uk/ . Přišlo ti potvrzení objednávky? Já jsem v tomto obchodě nakupoval Citizeny 19.12, platil jsem kartou a peníze mi byli ztrhnuté z účtu, ale žádné potvrzení objednávky mi nepřišlo. Obchod vůbec nereaguje na mé dva e-maily z dvou předchozích dnů, tak jsem z toho dost nešťastný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, to si učitě nakupoval tady http://www.flightstore.co.uk/ . Přišlo ti potvrzení objednávky? Já jsem v tomto obchodě nakupoval Citizeny 19.12, platil jsem kartou a peníze mi byli ztrhnuté z účtu, ale žádné potvrzení objednávky mi nepřišlo. Obchod vůbec nereaguje na mé dva e-maily z dvou předchozích dnů, tak jsem z toho dost nešťastný.

 

U toho nákupu v Americe nebo v Anglii je třeba trochu dávat pozor. Nejlevnější jsou na shopech, které prodávají staré hodinky z výloh a předváděčky - a je to na nich někdy vidět. Navíc jsou bez záruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj,

 

pořídil jsem si k vánocům AS4050-51E. Mám je aktuálně 14 dní, ale líbí se mi. Holt mám co jsem si vybral :smile_anim: Takže vlastně zatim žádná velká zkušenost z toho nepramení. Ale jsou pohodlný, na svoji velikost lehký, Ciferník je přehlednej, i když na fotkách to tak nevypadá(teda na nimuty se musíš zadívat, aby jsi přesně určil, kolik je).

post-12455-019750700 1294668324.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

pořídil jsem si k vánocům AS4050-51E. Mám je aktuálně 14 dní, ale líbí se mi. Holt mám co jsem si vybral :smile_anim: Takže vlastně zatim žádná velká zkušenost z toho nepramení. Ale jsou pohodlný, na svoji velikost lehký, Ciferník je přehlednej, i když na fotkách to tak nevypadá(teda na nimuty se musíš zadívat, aby jsi přesně určil, kolik je).

 

Ahoj,

dobry vyber, su fajn. Myslim, ze funkciami nabuchanejsie analogove hodinky ako tento model uz nie su (mozno nieco podobne ma Casio). Mas tam vsetko - kalendar, budik, local time, stopky, logaro, tak verim, ze nieco aj vyuzivas :) Odpocet casu - ano,v reale su citatelnejsie, ale stale na mna posobili prehustene. Zaklad je, ze mas z nich radost - uzivaj si ich!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Nazdar chlapi, mám Citizeny ECO-DRIVE model AV0020-55H. Hodinky jsem dostal před třemi dny. Zresetoval jsem je, ale ručička mi ukazuje stále ne zcela plné nabití. Soused má stejné a tvrdí, že měl hned od počátku FULL stav nabití. Jak dlouho trvá nabití a jak je vůbec nabít. Pod lampou, nebo na okně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

ja som mal tieto CITIZEN Calibre. boli v poriadku ziadny problem. ale chcel som zmenu tak som ich predal :( (obrazok nie je moj je z netu)

post-15051-090996600 1299010672.jpg

 

 

 

 

 

teraz by som chcel tieto: Citizen AS2031-57E Radiocontrolled

 

http://www.ihodinars...ocontrolled.php

 

neviem zohnat k tomu manual. vie niekto na co sa pouziva to prave spodne tlacidlo prosim vas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som mal tieto CITIZEN Calibre. boli v poriadku ziadny problem. ale chcel som zmenu tak som ich predal :( (obrazok nie je moj je z netu)

 

teraz by som chcel tieto: Citizen AS2031-57E Radiocontrolled

 

http://www.ihodinars...ocontrolled.php

 

neviem zohnat k tomu manual. vie niekto na co sa pouziva to prave spodne tlacidlo prosim vas?

 

Řekl bych že k ovládání příjmu radiového signálu,tj.automaticky,ručně,vypnuto^_^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k hodinkam bolo male cd s ukazkou nastaveni :D bolo to troska zlozitejsie. ked uz to clovek zvladne tak musi chodit nie po kanaloch ale po ulici kde je svetlo :)

 

ja chcem tieto teraz. eco drive + radio+ zafir... myslim ze na bezne nosenie su to bezstarosti hodinky

 

post-15051-082089600 1299110577.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...