Přejít na obsah

Pomoc při výběru hodinek Seiko


Pavel K.

Doporučené příspěvky

Zajdu do koscomu a podívám se na ně. Ty první se mě líbí víc. Ty druhý bohužel asi nikde u nás k vidění nejsou :( V červenci budou nějaký odměny :),tak je objednám. Asi u freddyho (21 jewels.com). Tam jsem je našel nejlevnější, a je to zřejmě ověřenej obchod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mne vedou ty první. Druhé mají poněkud přeplácaný ciferník.

 

Také dávám svůj hlas těm prvním, tedy SNKF11K1. Už na první pohled jsou mnohem osobitější a dle mého názoru i hezčí! :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jsem se byl podívat v Koscomu, ale bohužel SNKF11K1 tam nemají. Maj pouze SNKF07, stejné pouzdro, ale úplně jiný ciferník a maj je pouze na ocelovém tahu. Velikostí jsou o.k. a na ruce sedí překvapivě dobře, jsou takový připláclý. Prodavač mě ale odrazoval od tohoto kalibru, že prý je starý a známý velkou nepřesností. Nikde v Praze jsem nenašel k vidění na živo ani jeden z obou modelů :(

Jinak se mě v Koscomu líbila i spousta jiných hodinek, ale cenově už byly trochu jinde. Docela se mě líbily i tyhle SEIKO Superior 100M Automatic SRP029K1

SRP029K11.jpg,

ale jsou jednou tak drahý.

Čím víc jsem toho dnes viděl, tím víc jsem nerozhodný a mám pocit, že vlastně nevím co chci :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tie su super. Ja som bol tiez na nich kuknut v koscome a zazil som tam celkom milu prihodu.

Samozrejme, ze o tych hodinkach som vsetko vedel a som si ich len chcel skusit na ruku. Poziadal som prveho predavaca, ktoreho som uvidel, aby mi ich vybral z vytrinky. On ich vybral a povedal, ze sa posadime a spustil: ,,Seiko je najvacsii vyrobca bateriovych hodiniek" ja nanho kukam, ze co tym chce povedat, kedze ma v ruke automaty. Zistil to a hned vravi, ze tieto maju rezervu chodu 30hodin. Skutocna rezerva je tusim okolo 50hodin. Po vyskusani na ruke sa ho pytam, ze za kolko maju ten isty model bez pvd upravy. Nevedel tak isiel zistil niekde dozadu. Vratil sa a vravi, ze iny takyto model neexistuje, ze to zistoval priamo na ich stranke a aj stranke seiko. To, ze tyzden predtym boli vystavene hned vedla tych ciernych v pvd nevedel. :thumbsdown_anim:

 

SRP029 uz mam u kamarata v Prahe. Dnes mi pisal ze dorazili, tak som zvedavy. Ale som na dovolenke na SVK a do Prahy sa dostanem az 29teho. Tazke to cakanie.

Upraveno uživatelem People
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak bohužel Seika (SNKF11K1) zatím nebudou. Freddy z 21jewels.com je nemá a ani nebudou, jak mě napsal. Jinde už většinou taky nejsou, nebo jsou za hranicí, co jsem za ně ochotnej dát. Možná se časem někde objeví rozumná nabídka ;) Zatím jsem si našel náhradu Aviatorypost-1609-1246013226.jpg.

Dnes jsem se stal jejich novým majitelem čímž i děkuji flagolovi za prima obchod :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Tak už mi prošly rukama oboje hodinky, které jsou v názvu vlákna, a dneska to vidím tak, že kdo má raději kožený řemen a větší talíř, ať neváhá na snkf09 nebo 11, a komu vyhovuje kovový tah, tak ty druhé jsou taky moc fajn. Oboje hodinky mají pořádný appeal za ty peníze, jsou "pilotkoidní" i když každé tak trochu jinak, zase se japoncům něco povedlo. Akorát ten řemen měl být hnědý a ne černý, hned jsou to úplně jiné hoďky...

post-7112-1262773679.jpg

post-7112-1262773683.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Neviděli jste někdo u nás Seika SNZG17? Zahlédl jsem je prodávat tu na fóru, myslím že u nás se ale v obchodech neprodávají...

 

SNZG17 jsem tady prodával já

http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=25002

koupil jsem je na ebay.co.uk od prodejce arthurwatchesuk

 

kdybych neměl hodinek víc než unosím, tak bych si ty Seika nechal, za ty prachy nemaj chybu

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SNZG17 jsem tady prodával já

http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=25002

koupil jsem je na ebay.co.uk od prodejce arthurwatchesuk

 

kdybych neměl hodinek víc než unosím, tak bych si ty Seika nechal, za ty prachy nemaj chybu

 

Souhlasím, jsou fakt pěkný a za ty peníze...Nevíš jak jsou na tom s přesností oproti klasickým švýcarským automatům?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...