Přejít na obsah

Seiko SRP043


People

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já si nemůžu stále pomoct, ale mě k těm Seiko SRP043 vůbec nesedí ty čísla na cifru

Mě se naopak ty čísla na ciferníku moc líbí.

Jsou pro mě čitelnější na odečtení času.

Bude to asi tím, že jsem doposud měl jen hodinky s číselníkovým ciferníkem.

Jen škoda umístění datumu - asi nejlepší kompromis a otázka zvyku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak jsem se konečně rozhoupal a udělal si radost; a po několika dnech nervózního čekání jsem je dnes vyzvedl na poště. První dojem je vynikající..i když přiznávám - je to zatím asi to nejlepší, co jsem si na ruku pořídil. Perfektní zpracování, přehlednost / čitelnost a svítivost. Robustností diversky a přitom stylem ciferníku a ruček trochu do pilotek, zkrátka tohle se mi prostě hodně líbí :). Časem bych rád udělal pár fotek a mezitím zjistím, jak jsou na tom s přesností. post-5667-1266960759.jpg

 

Tah jsem zkrátil o tři články - takhle vypadají na zápěstí 17,5cm.

post-5667-1266960763.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4lub: gratulace k moc pěkným hodinkám (vím o čem mluvím - už jsem měl dvoje a třetí určitě jednou budou zase...). Opravdu nečekaná kvalita a krása za přijatelnou cenu, navíc jsem byl pokaždé příjemně překvapen přesností v normách COSC (při sundavání na noc si ohlídej pozice, jsou celkem rozdíly). Jsem zvědavý na tvé osobní zkušenosti a postřehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Být tyhle hodinky bez datumovky, tak je z fleku vyměním za samuraje...Ale ta datumovka na špatným místě je pro mě totálně zabíjí...

Z toho jsem měl největší strach, ale ve skutečnosti to není tak zlé. Chce to je vidět "live".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsících...

Jasně, že to nemá cenu kupovat. Ta cena je taky nadhodnocená, proto jsem označil počet nabídek. Ale za nějakých 450 už se reálně prodávají. A to je pořád dost peněz.

 

Suma? U vyšších modelů (6r15) Seiko při ukončení produkce většinou udělá adekvátní náhradu, takže si myslím, že by cena nebyla tak drastická. Určitě by bylo hezký, kdyby udělali nový 6r15 potápky. Suma už kromě mě měl snad každej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je stejný jako když přestali vyrábět Samuraie, Stargate apod. Můžeme nadávat a to je asi tak všechno :(

A v této cenové kategorii se s nějakou návazností nemažou... Jak už jsem psal, to je leda u vyšších modelů - např. scvs dostaly důstojné nástupce.

Upraveno uživatelem Chumpus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...