Přejít na obsah

V hlavnej ulohe: hodinky


Kasper

Doporučené příspěvky

před 23 hodinami, DarylVanHorne napsal:

Už aby to bylo v kinech a po tom oddalování a čekání aby to taky stalo za to. Fakt se těším 👍 Jen abych se netěšil zbytečně... 

Scénáristicky to možná bude slátanina a nastavovaná kaše, ale audiovizuálně to bude naprosté žrádlo. O tom nemám pochyb. Kino povinnost!
 

před 13 hodinami, Roman-ZA napsal:

vcera Koule so Sharon a jej Submarinermi

Super odchyt. Kdysi dávno jsem ten film miloval. Už jsem ho dlouho neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...

TOP Gun Maverick - IWC tu probehly, Porsche design jsou taky jasny... ale vcera jsem to dal v kine ve 4k a podle me Penny mela Expy 1016.... nadhera. Jsem si jistej tak na 70-80 %, nebyl tam na ne ani jednou vylozene jasny zaber.... potvrdite mi to nekdo? :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si odpovim sam... ze to vypada opravdu na 1016... Ted jsem cetl diskuzi pod clankem na Hodinkee ve kterem pisou ze to je nejaky OP, ale v diskuzi se nekdo odkazuje na rolexforums.com a ze uz jsou snad nejaky screenshoty a opravdu by to mely byt 1016 s krasnou patinou.... pecka a krasny combo s tou starou 911,  v kontrastu k relativne do oci bijicimu IWC marketingu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak z filmu to není, ale psychicky to nedávám 😁Hodinky Diesel a na Fiatu nalepeny znáčky Ferrari 😁

IMG_20220710_144648.jpg

IMG_20220710_144915.jpg

Screenshot_2022-07-10-14-54-24-340_com.android.chrome.jpg

Upraveno uživatelem nizkotucnytvaroh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Top Gun: Maverick - Tom Cruise prý měl stejné hodinky Porsche Design v obou filmech, je to tak? Ani v jednom filmu hodinky důležitou roli nehrály, přestože čas byla jedna z nejdůležitějších věcí v příběhu, tak mne trochu mrzí že tam záběrů hodinek nebylo víc. Nikde jsem ale nenašel mechanické stopky IWC, kterými v novém filmu někdo měřil čas, na ty tam byl pěkný detailní záběr, nevíte jaké to byly?

Porsche-Design-Orfina-Chronograph-Black-PVD-TOP-GUN-1986-Maverick-Tom-Cruise.jpg

Tom-Cruise-Porsche-Design-Orfina-Valjoux-7750-1986-Top-Gun-2.jpg

Spotted-IWC-sfti-watches-in-Top-Gun-Maverick-movie-2022-Lewis-Pullman-Robert-Bob-Floyd-1.jpg

Spotted-IWC-sfti-Mark-XVIII-Top-Gun-Maverick-movie-2022-Lewis-Pullman-Robert-Bob-Floyd-1.jpg

Spotted-IWC-sfti-Mark-XVIII-Top-Gun-Maverick-movie-2022-Monica-Barbaro-Natasha-Phoenix-Trace-3.jpg

Spotted-IWC-sfti-Mark-XVIII-Top-Gun-Maverick-movie-2022-Monica-Barbaro-Natasha-Phoenix-Trace-4.jpg

Spotted-IWC-sfti-Chronograph-Top-Gun-Maverick-movie-2022-Miles-Teller-Bradley-Rooster-Bradshaw-1.jpg

Spotted-IWC-sfti-Chronograph-Top-Gun-Maverick-movie-2022-Miles-Teller-Bradley-Rooster-Bradshaw-2.jpg

Spotted-Tom-Cruise-To-Wear-Porsche-Design-Chronograph-PVD-Black-in-Top-Gun-Maverick-Confirmed-6.jpg

Spotted-Tom-Cruise-To-Wear-Porsche-Design-Chronograph-PVD-Black-in-Top-Gun-Maverick-Confirmed-3.jpg

wm_-_top_gun_v1.jpg

2j90ye4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...