Přejít na obsah

V hlavnej ulohe: hodinky


Kasper

Doporučené příspěvky

Tady jsem uz dlouho nic nedal.

 

Pan Huml v Chaluparich (dil Sokove) si spravuje fusekle a ukazuje hodinky. Puvodne jsem tak nejak automaticky predpokladal, ze to budou Priky (Schmitzer nosi vzdycky ty svoje obligatni Prim Sport II.), ale kdyz jsem si to zastavil, tak ne. Spis mozna nejake ruske? Nevite nekdo?

 

attachicon.gifhuml.png

 

attachicon.gifhuml2.png

Tohle bych na první dobrou tipnul na nějaký Vostoky a nebo Ruhly... Ale těžko říct...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gerard Butler v komedii "Exmanželka za odměnu (Bounty Hunter, 2010)" nosí moony, řekl bych že klasický hesalitový. Pŕíjemný překvapení... mám ho spíš spojenýho s reklamama na Festiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli má ten smajlík na konci zpochybnit můj odhad moonů (nikdy nevím, co tenhle škleb vlastně znamená), tak hlásím, že v první půlce filmu měl Butler hodinky, co měly vypouklý sklíčko, cifr jako moony, náramek jako moony, sponu jako moony, velikost jako moony a nevypadaly jako Expy. V půlce jsem to vypnul, tak nevím, co se dělo dál. Kombo by to bylo fakt dobrý, o tom žádná :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli má ten smajlík na konci zpochybnit můj odhad moonů (nikdy nevím, co tenhle škleb vlastně znamená), tak hlásím, že v první půlce filmu měl Butler hodinky, co měly vypouklý sklíčko, cifr jako moony, náramek jako moony, sponu jako moony, velikost jako moony a nevypadaly jako Expy. V půlce jsem to vypnul, tak nevím, co se dělo dál. Kombo by to bylo fakt dobrý, o tom žádná :)

Vůbec jsem nepochyboval o tom že člověk co založil vlákno: Na čem máte své Speedmastery nepozná moony. Jen mě zarazilo že na obalu dvd má rlx a ve filmu nosí moony... :)

post-32685-0-04031100-1586341125_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Crash Landing on You

Korejský James Bond se prohání na paraglidu, přičemž je na světě první pilot, který dokáže couvat a přitom ještě vůbec nedržet řízení. :-D

Nicméně na ruce má parádní Omega Seamaster 300m v keramice. :-)  

502541611_2020-05-0110_08_03-HyunBintakesaleapoffaithwithSonYe-jin_CrashLandingonYouEp4ENG2.thumb.png.5d2dfdeb325b20f1dafbccda167bef80.png

465341613_2020-05-0110_03_00-HyunBintakesaleapoffaithwithSonYe-jin_CrashLandingonYouEp4ENG.thumb.png.82d2dd898c56d1a6c5c41a5fbb5db339.png

To je titánova verzia 43mm - nemá date

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Vladino125 napsal:

To je titánova verzia 43mm - nemá date

Říkat tomu titanová verze mi přijde trochu přehnané. Jsem si celkem jistý, že jde o referenci 210.92.44.20.01.001.

Pouzdro, vložka lunety a spona jsou z keramiky.
Z titanu jsou korunky, dýnko a a luneta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes dávali nějaké Ano šéfe z bavorské krčmy vedené nějakým Čecháčkem a mistr Pohlreich měl na ruce Breitlingy. Moc jsem to neštudoval, ale počítám že fejk by na ruku nedal a tah byl nezaměnitelný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...