Přejít na obsah

Nové modely 2009


Baker

Doporučené příspěvky

A co predchozi model, ten je imho jeste hezci, prumer je 44mm a sehnat se da bez problemu.

 

No to je na mě už moc typický "B". A souhlasím s Kalifx(em). Ty čtverečky na subdialech, pod subdialy a na(okolo) datumovky mi tam do těch kulatejch hodinek krutě nepasujou !

Na tom modelu co jsem postnul, mi přijde dost malý datum, ale jinak imho nejhezčí "B". Bohužel moc velký "krávy". Ale z hecu se tu po nich zeptám a zkusím to dát na ruku/ nebo alespoň

přiložit k ruce. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 107
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jsem měl dnes model CHRONO-MATIC 49 na ruce. Příjemným překvapením bylo, že se mi na ruku vešel.

Ty hodinky mají šmrnc a jsou celkem ploché (další příjemné překvapení), takže se bez nejmenšího problému vlezou/schovají

pod manžetu košile.

Přestože mi ''B'' obecně k obleku nepasují, tak tyhle klidně. Decentně se schovají a je jen na majiteli, kdy se ''pochlubí''.

Zpracování parádní. Jen mi ty všechny čísílka přijdou hodně ***ěrné k tak velkému pouzdru, obzvlášť datum.

A naživo se mi vůbec nelíbily hranaté začátky ruček subciferníků. Hlavní ručky bych taky uvítal krapet robusnější.

 

Zkoušel jsem hodinky na kaučuku a není to ono. Chtělo by to jednoznačně kůži.

Cena 5.275,- ojro . Prodejce ochotný slevit 10% za platbu v hotovosti.

To mi přijde hodně na hoď ky s několika výhradama, ale od teď už budu ''B'' alespoň trochu sledovat, protože za 2.500,- bych je bral !!!

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem měl dnes model CHRONO-MATIC 49 na ruce. Příjemným překvapením bylo, že se mi na ruku vešel.

Ty hodinky mají šmrnc a jsou celkem ploché (další příjemné překvapení), takže se bez nejmenšího problému vlezou/schovají

pod manžetu košile.

Přestože mi ''B'' obecně k obleku nepasují, tak tyhle klidně. Decentně se schovají a je jen na majiteli, kdy se ''pochlubí''.

Zpracování parádní. Jen mi ty všechny čísílka přijdou hodně ***ěrné k tak velkému pouzdru, obzvlášť datum.

A naživo se mi vůbec nelíbily hranaté začátky ruček subciferníků. Hlavní ručky bych taky uvítal krapet robusnější.

 

Zkoušel jsem hodinky na kaučuku a není to ono. Chtělo by to jednoznačně kůži.

Cena 5.275,- ojro . Prodejce ochotný slevit 10% za platbu v hotovosti.

To mi přijde hodně na hoď ky s několika výhradama, ale od teď už budu ''B'' alespoň trochu sledovat, protože za 2.500,- bych je bral !!!

 

No proto jsem psal, že jsou lopatovitý... Velká placka a relativně nízký. Pro mě jednoznačně nevýhoda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...