Přejít na obsah

watchshopuk.com


Sisa

Doporučené příspěvky

Co si myslíte o www.watchshopuk.com? Už jste tu někdo nakupovali? Chci koupit tissot T17.1.486.33 a oproti čechám jsou tu o dost levnější a jestli dobře čtu, tak by to měl být oficiální prodejce, a při případných problémech by se dalo reklamovat v Praze. Koukal jsem na ebay a tam je většinou koncová cena cca 350 dolíků, takže po proclení bych byl téměř nastejno a upřímně jsem docela posera a těch aukcí se bojim, zejména když vidim zemi původu China.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si myslíte o www.watchshopuk.com? Už jste tu někdo nakupovali? Chci koupit tissot T17.1.486.33 a oproti čechám jsou tu o dost levnější a jestli dobře čtu, tak by to měl být oficiální prodejce, a při případných problémech by se dalo reklamovat v Praze. Koukal jsem na ebay a tam je většinou koncová cena cca 350 dolíků, takže po proclení bych byl téměř nastejno a upřímně jsem docela posera a těch aukcí se bojim, zejména když vidim zemi původu China.

 

 

Mám od nich několikery Citizeny a všechno absolutně bez problému. Ceny dobré a doručení bleskové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za informace, teď už jenom zjistim co potřebuju pro objednání, protože z ciziny jsem ještě neobjednával. Než to ale objednám, zkusím se Vás ještě optat na www.ewatches.com. Jsou levnější a taky píšou, že jsou autorizovanym dealerem Tissotu.

Upraveno uživatelem Sisa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jenom rychlý info o nákupu. Objednáno ve středu, v pátek na místě. Perfektní balení, ovšem jedno zklamání stejně bylo. Jelikož je to originální balení s originální zárukou čekal jsem vyplněnou kartu tissot international warranty, takže při letmém pohledu na prázdná místa jsem byl trošku zaskočen. Doufám, že při nutnosti reklamace nebude v Hibernii problém..

Upraveno uživatelem Sisa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jenom rychlý info o nákupu. Objednáno ve středu, v pátek na místě. Perfektní balení, ovšem jedno zklamání stejně bylo. Jelikož je to originální balení s originální zárukou čekal jsem vyplněnou kartu tissot international warranty, takže při letmém pohledu na prázdná místa jsem byl trošku zaskočen. Doufám, že při nutnosti reklamace nebude v Hibernii problém..

 

Tak pokud to máš oražený autorizovaným dealerem a prázdný kolonky, tak si vyhrál. Taková záruka ti dává možnost vyplnit vše potřebné až to bude potřeba a v případě přeprodeje to budoucí majitel taky ocení :) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud to máš oražený autorizovaným dealerem a prázdný kolonky, tak si vyhrál. Taková záruka ti dává možnost vyplnit vše potřebné až to bude potřeba a v případě přeprodeje to budoucí majitel taky ocení :) ...

To je právě ten bordel. Karta není vůbec orazítkovaná. Mám od nich jenom jejich fakturu a originální balení s prázdnou international waranty card. Hlavně, že jsem se předtim nechal ujistit od tissotu, kam jsem psal, že jsou opravdu jejich oficiálním dealerem. Co jsem ale četl tak v Hibernii jsou docela vstřícný. No snad to nebude za potřebí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je právě ten bordel. Karta není vůbec orazítkovaná. Mám od nich jenom jejich fakturu a originální balení s prázdnou international waranty card. Hlavně, že jsem se předtim nechal ujistit od tissotu, kam jsem psal, že jsou opravdu jejich oficiálním dealerem. Co jsem ale četl tak v Hibernii jsou docela vstřícný. No snad to nebude za potřebí.

 

 

Měl jsem ten samý problém s TISSOTkama, ale v Hibernii mi problém pomohly vyřešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem ten samý problém s TISSOTkama, ale v Hibernii mi problém pomohly vyřešit.

Díky za info, dneska se o tom přesvědčím. O víkend jsem si zapomněl hodinky sundat na fotbal a po prvním podklouznutí byly hodinky na trávě se zlomenou osičkou. Aby toho nebylo málo, tak kámoš běžící za mnou vyzkoušel jejich tuhost a ještě na ně šlápnul což odnesla i druhá osička a navíc i její krytka se mírně ohnula. I když moc nevěřím, že to záruka pokreje, tak to vyzkouším. Překvapením pro mě je, že na hodinkách není ani škrábaneček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravim vsechny, jsem tu novy a uz nejakou chvilku si prochazim toto forko.. Rad bych nove hodinky a jelikoz rozpocet neni momentalne nijak zavratny, skoncil jsem u (mnohymi zde nenavidenych:) ) Tissotu s quartz strojkem.. Automaty budou muset jeste chvilku pockat ;) Konkretne jde o tyto hodinky http://www.watchshop.com/mens-tissot-v8-ch...-p99931395.html (klidne je muzete zkritizovat.. )

Z techto stranek bych si je rad i objednal.. Jak je to , prosim, se clem???

Taky mam trosku strach z posty, aby to hodinky prezily bez uhony.. A hlavne z placeni predem, z toho jsem asi nejvice nervozni, ale jak tak ctu, tak obchod je to asi provereny..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
Zdravim vsechny, jsem tu novy a uz nejakou chvilku si prochazim toto forko.. Rad bych nove hodinky a jelikoz rozpocet neni momentalne nijak zavratny, skoncil jsem u (mnohymi zde nenavidenych:) ) Tissotu s quartz strojkem.. Automaty budou muset jeste chvilku pockat ;) Konkretne jde o tyto hodinky http://www.watchshop.com/mens-tissot-v8-ch...-p99931395.html (klidne je muzete zkritizovat.. )

Z techto stranek bych si je rad i objednal.. Jak je to , prosim, se clem???

Taky mam trosku strach z posty, aby to hodinky prezily bez uhony.. A hlavne z placeni predem, z toho jsem asi nejvice nervozni, ale jak tak ctu, tak obchod je to asi provereny..

 

Pokud ti nevadi ze do toho davaj strojek eta g10 tak klidne, jen pocite s tim ze tohle se dava do wengeru, ktery sem koupil za 2500kc se stejnym strojkem (nase MO cca 8000kc).

 

viz. http://forums.watchuseek.com/showthread.php?t=81820

 

PS: pokud to tu znaj tak to bude OK obchod, prachy napred chtej vsichni

clo- jim napis zda s balikem poslou cenu do 200 USD s dopravou (150EU s dopravou je bez cla a dph, vetsine to nedela problem)

Upraveno uživatelem cejny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po měsících...
  • po měsících...

Přídám aktuální zkušenost s nákupem na www.watchshop.com

Objednány Seika 27.1.2018 v sobotu v 1:20 ráno a dnes 30.1.2018 ve 12:00 mám hodinky u sebe na stole. Vše v naprostém pořádku, ale nemám od nich vyplněnou ani orazítkovanou Certificate of Guarantee kartu, mám pouze fakturu. Rád bych se proto zeptal, pokud je tu někdo s podobnou zkušeností, jak to řešit? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidám dalsí zkušenost:

sobota 31.3. objednávka...úterý 3.4. odesláno....marně sháním "tracking number"......odesláno DHL Global Mail....

středa 11.4. ve schránce lístek od pošťáka (psaní vetších rozměrů)...čtvrtek 12.4.v ruce balíček a v něm kompetní balení hodinek....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...