Přejít na obsah

Festina F 16298


Doporučené příspěvky

Tak jsem dnes neodolal a koupil sportovní chrona od Festiny.......na ruce vypadají skvěle :thumbsup_anim:

 

I když tím tady chronomaniaky asi nenadchnu,tak já osobně mám Festiny moc rád,jejich hodinky se mi,většinou,líbí a vůbec nic dalšího neřeším. Prostě se jen chlubím......mám z nich velkou radost.

Jsou těžké,masivní....tah je leštěný....umí to stopky(60 minut) a má to zajímavě ztvárněný ukazatel dnů v týdnu......

 

 

foto jen z webu,momentálně jsem bez foťáku......ale naživo jsou krásnější!!!!

 

post-1110-1245073633.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gratuluji. pamatuji doby, kdy pro me festiny predstavovaly vrchol pomyslneho hodinkoveho kopce. bral jsem je vzdy jako spolehlivou casomiru (a kvalitni). az pozdeji jsem pochopil, ze i kdyz jsem mel pravdu s tou casomirou - a festiny si nehraji na neco, co nejsou - tak jsem se mylil s tim vrcholem hodinariny.

 

kdyz uz jsme u festiny, mozna bych se mel drzet i motta FESTINA LENTE - spechej pomalu... aspon co se tyka nakupu... no, to sem nepatri.

 

jeste jednou gratuluji k radosti i k hodinkam. oboji at ti vydrzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tah je super, vypadá jak díl z pásu (tanku).

Jak jsou velké?

 

45(s korunkou)x 48 x 11......by voko(nemám po ruce přesné měřidlo)......jsou trochu větší,než mám rád,ale nevadí mi to.

 

 

Proto jsi to tu testoval nazory v tom jinem vlakne. A nakonec ses rozhodl..... Gratuluji, jsou pekne.

Muzes prozradit cenu?

 

 

nene,proto ne....já už jedny doma mám a značka Festina mi nevadí. Naopak si myslím,že je nezaslouženě mírně opovrhovaná.......

Líbí se mi nový model TdF 2009,ale momentálně moc peněz. Na tento,co jsem koupil,jukám už pár měsíců.......

 

Cena byla 4290 kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt moc pěkné,

 

Festiny mě taky vždycky dostávaly designem, tento je povedený, jak ciferník tak "tankový"tah.

A taky koukám, že Festina je furt dostupnější, modely jdou s cenama stále níž, dříve stály podobné myslím tak kolem 6 tis.

Co se týče kvality, nikdy jsem větší problém neměl, jen v této cenové kategorii mají hodinky většinou minerální sklíčka, která jsou rychle poznamenána drobnými škrábanci.

 

Ať slouží... :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

FESTINA je aktuálně můj kandidát na "dovolenkové" hodinky. Hned po ukončení výběru těch "pravých" jsem začal koukat po dalších.

Ale musel jsem si (hlavně sám pro sebe) najít nějaký důvod . No a dovolená/grilování atd. mi přišlo dobrá "výmluva" .

Hlavně musím uhlídat finance a ne blbnout jako s těma prvníma. Chronobundus se jak se zdá začíná plně rozvíjet, protože tu nejen čtu každý den několikrát příspěvky, ale začíná mě to také něco stát.

 

Ale zpět k modelu. Mě se líbí ten samý v této kombinaci. Na dovču barvičky pro dobrou náladu !

 

A abych nezapoměl ! Gratuluji k pěkným hoďkám. Taky je máš na dovolenou ?

post-7085-1245078681.gif

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gilliusovo výběr je dle mého názoru lepší, modrý ciferník se nehodí ke všemu, myslím oblečení, ne že bych byl takovej puntíčkář, ale pokud jseš nějak voháklej, takovýhle barvičky to dost můžou zkazit......jinak ke kraťasům a grilu dobrý...

 

Jinak ale každýho názor a pokud se Ti líbí, nenech se odradit

:whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky :)

 

Ne-e...mám je pro radost a na nošení......

 

4Honza71- Tvou barevnou kombinaci jsem dnes též zkoušel,ale naživo to nějak nebylo ono......Tdf 2008 byly moc velké,2009 zase neměli ty,co jsem chtěl. A protože jsem nechtěl čekat a chtěl jsem si hodinky hned odnést......a protože tyhle se mi líbí dlouho,tak jsem je prostě koupil!!!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4Honza71- Tvou barevnou kombinaci jsem dnes též zkoušel,ale naživo to nějak nebylo ono......Tdf 2008 byly moc velké,2009 zase neměli ty,co jsem chtěl. A protože jsem nechtěl čekat a chtěl jsem si hodinky hned odnést......a protože tyhle se mi líbí dlouho,tak jsem je prostě koupil!!!! :)

 

Fajn, tak si je pěkně užívej. Na každodení nošení je tebou zvolená barevná kombinace jednoznačně lepší !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...