Přejít na obsah

Reportáž psaná Pinkgoldem


Apep

Doporučené příspěvky

Giliusi, nechci to drtit do extrému, ale fotka má 133 kb!! Rozlišení, o které se zde mlivilo, t.j. baj voko 1000 x 800 Neříkej, že 5 min čekáš na odezvu...

předcházející reportáž je možná trochu nad, no, u jedné. Jsem nestačil v bojových podmínkách po návratu večer z jiné hospody zmenšit. .. Bude lepší tohlemožná přesunout do "galerie", tam je to jedno, ne???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 98
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Včera jsme museli na garančku, tak jsme se vraceli (s Prim Diplomat) do práce autobusem; kudy že jsme to jeli? :)

A dneska jsme už byli opět motorizovaní, cestou do práce jsem ukazoval Victorinoxům velkou vodu - a zase, kde to bylo? :)

post-3657-1246358203.jpg

post-3657-1246358215.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsme museli na garančku, tak jsme se vraceli (s Prim Diplomat) do práce autobusem; kudy že jsme to jeli? :)

A dneska jsme už byli opět motorizovaní, cestou do práce jsem ukazoval Victorinoxům velkou vodu - a zase, kde to bylo? :)

Ty mas i diplomaty? Vypadaji, ze jsou ve vyborne kondici! Renovovane?

Mistopis bohuzel nepodam...uvidime, jestli se nekdo chytne... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jinak Milis najdes teda cas nakopcit ty Apepovy prispevky? No v nejhorsim budu muset prudit zase Oniona, kterej si tenhle postup jeste neosvojil, lec byl ochotny... :P

 

Já už to člověče pustil z hlavy, veřejně se Ti omlouvám, že jsem to slíbil a pak vychladil. Sice už jsem to jednou dělal a povedlo se, ale pak vím, že jednou jsem něco přesouval a celý to domastil tak, že jsem měl pakárnu to aspoň vrátit jak to bylo. Takže sorry - mám bobky.

 

Já jako moderátor umím dobře mazat příspěvky a dávat ty banány, jinak nic moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už to člověče pustil z hlavy, veřejně se Ti omlouvám, že jsem to slíbil a pak vychladil. Sice už jsem to jednou dělal a povedlo se, ale pak vím, že jednou jsem něco přesouval a celý to domastil tak, že jsem měl pakárnu to aspoň vrá*** jak to bylo. Takže sorry - mám bobky.

 

Já jako moderátor umím dobře mazat příspěvky a dávat ty banány, jinak nic moc...

Neomlouvej se...neslíbil si, že to uděláš, slíbils, že se na to podíváš. Takovej si diplomat a opatrnej! :thumbsup_anim:

Daleko horší je to, že z toho couváš teď....pomůžeš mi alespoň najít moderátora, kterej kopíruje často a rád? :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neomlouvej se...neslíbil si, že to uděláš, slíbils, že se na to podíváš. Takovej si diplomat a opatrnej! :thumbsup_anim:

Daleko horší je to, že z toho couváš teď....pomůžeš mi alespoň najít moderátora, kterej kopíruje často a rád? :thumbsup_anim:

Tak to nebyla diplomacie ale klika - já jsem stará slibotechna.

 

Z moderátorů asi každej kromě mě a Oniona... :happybday:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty mas i diplomaty? Vypadaji, ze jsou ve vyborne kondici! Renovovane?

Mistopis bohuzel nepodam...uvidime, jestli se nekdo chytne... :)

Kdepak renovované, chytil jsem se jich na Aukru, ale jsou, až na velmi mírný škrábaneček na sklíčku ve spodní části (vidno jen hodně silnou lupou), asi při přibrušování a následném nasazování sklíčka, někdy v jejich historii, prakticky netknuté, fotky jsou v sekci České hodinky, ve vlákně "Sbíráte primky, hoďte sem pár fotek" .... takže, abych se finančně trochu zmátořil, začal jsem rozprodávat svůj šatník (viz sekce Výměna, prodej, nebo jak se to jmenuje), protože, jak všichni víme, oblečení tak moc zase důležité není, ve srovnání s hodinkami - ty jsou prostě životní nutnost :) Jinak k té přehradě, patří do tzv. vltavské kaskády .. víc už prozradit nemůžu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...