Přejít na obsah

Seiko na na ebay


Ezoun

Doporučené příspěvky

číslo 1 je nejlepší, jsou přehledné, jejich design není poplatný vkusu a módě a cena je zatím bez konkurence. Do 120 USD bych do nich šel. Prodejce je dost jistý, tak není co řešit. Mám ty samé a jsou to prima hoďky. Ty jednodušší mám také několikery, ale ten chronograf je jaksi skromnější, takový skrytý. Tak jako tak, v kategorii vintage nic tak zajímavého, jako Seiko, popř Citizen chrono není. Ostatně, stále je to historicky první chronoautomat, který byl reálně na trhu. Tedy dříve, než Zenith El Primero a dříve, než Heuer-Breitling- Hamilton s B 11 a to téměř o půl roku. V době, kdy se oni hádali, kdo to první vystaví, tak japonci už vesele nakupovali. I proto je to zajímavá volba. Kalibr bezproblémový, velmi odolný a spolehlivý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom dotaz bokem neni mi uplne jasna funkce stopek, jaka je max doba mereni? Diky

 

 

číslo 1 je nejlepší, jsou přehledné, jejich design není poplatný vkusu a módě a cena je zatím bez konkurence. Do 120 USD bych do nich šel. Prodejce je dost jistý, tak není co řešit. Mám ty samé a jsou to prima hoďky. Ty jednodušší mám také několikery, ale ten chronograf je jaksi skromnější, takový skrytý. Tak jako tak, v kategorii vintage nic tak zajímavého, jako Seiko, popř Citizen chrono není. Ostatně, stále je to historicky první chronoautomat, který byl reálně na trhu. Tedy dříve, než Zenith El Primero a dříve, než Heuer-Breitling- Hamilton s B 11 a to téměř o půl roku. V době, kdy se oni hádali, kdo to první vystaví, tak japonci už vesele nakupovali. I proto je to zajímavá volba. Kalibr bezproblémový, velmi odolný a spolehlivý.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale to stale neresi jak tyhle stopky muzou merit, vite nekdo?

 

Horní budík měří hodiny chronografu, takže můžeš měřit 12 hodin. Měří to vteřiny, minuty a hodiny...

 

Horní budík je rozdělen na půl hodiny a dolní měří vždy 30 minut

Upraveno uživatelem JiříR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze to nema vterinovku ktera bezi stale kdyz jsou stopky vypnute?

 

Horní budík měří hodiny chronografu, takže můžeš měřit 12 hodin. Měří to vteřiny, minuty a hodiny...

 

Horní budík je rozdělen na půl hodiny a dolní měří vždy 30 minut

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze to nema vterinovku ktera bezi stale kdyz jsou stopky vypnute?

 

Ne. Určuje jen minuty a hodiny aktuálního času, také den v měsíci a přesný den. Vteřinovku, minutovku a hodinovku má chronograf.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...