Přejít na obsah

Operatori CZ


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 538
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Dnes jsem se pořádně naštval s Vodafonem. Naše firma k němu přechází od O2 a datum převodu byl stanovený na 18.6.

O2 nás v pohodě v tento den uvolnilo a odpojilo. Ovšem Vodafon na to jaksi zapoměl a dal nám nový termín - konec příštího týdne !!! Takže teď je celá naše firma bez telefonů a Vodafonu je to u zadku. Nejhorší na tom je ta beznaděj. Můžete na ně řvát, můžete jim to říkat v klidu - je jim to jedno. Řeknou naučenou frázi, chápeme Vaši situaci a je nám to líto wtf?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se pořádně naštval s Vodafonem. Naše firma k němu přechází od O2 a datum převodu byl stanovený na 18.6.

O2 nás v pohodě v tento den uvolnilo a odpojilo. Ovšem Vodafon na to jaksi zapoměl a dal nám nový termín - konec příštího týdne !!! Takže teď je celá naše firma bez telefonů a Vodafonu je to u zadku. Nejhorší na tom je ta beznaděj. Můžete na ně řvát, můžete jim to říkat v klidu - je jim to jedno. Řeknou naučenou frázi, chápeme Vaši situaci a je nám to líto wtf?

Taky s nima mám problém a přemýšlím že půjdu k O2, proč jsi měnil na V?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem nakonec Vodafon zavrhl. Ikdyž byl nabídnutý výhodný tarif, tak díky jejich neprofesionálnímu přístupu jsem zpět u O2.

Vodafon po celou dobu migrace čísel podával lživé informace, díky čemuž byla celá firma po dobu šesti dní v mobilním tichu.

Vodafon už nikdy víc - ani zadarmo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam Vodafone uz radu let a nemam 1 problem. Dle mne jsou vsichni operatori jedna banda:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam Vodafone uz radu let a nemam 1 problem. Dle mne jsou vsichni operatori jedna banda:).

Já mám VF asi 5-6 let...pár problémú jsem měl, ale vždy jsem je vyřešil k mé spokojenosti.

Jen se u toho musí víc hulákat, a občas stížnost proložit ostřejším slovem. Teď mám výtečný tarif za pár kaček.  :)  :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Vidí někdo z Vás přímý přínos LTE pro koncového zákazníka ? Mě nějak uniká marketingová pointa až 225Mbps - což logicky s běžným FUPem 1,5GB u FLAT tarifů znamená "pár desítek sekund" a FUP je v tahu.

 

Odezva počítám bude stejná jako u 3G , takže jedině kapacita sítě - tj. že když bude na jednom místě 100 lidí viset na jedné buňce tak se to díky větší proustnosti LTE tak nezaseká ?

 

Mě z toho vychází snad jen plus pro operátory, že se lépe pokrývá větší území - města to je oříšek a do budoucna snad VoLTE ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám dotaz, jako dlouholetymu zákazníkovi tmobile mi zanedlouho bude končit smlouva...za celou dobu jen minimální snaha nějakou službu zlevnit. premyslim o jiném operátorovi nebo na ne nějak zatlačit ať se pochlapi a hodi do placu nějakou nabídku na neomezený tarif. máte někdo zkusenosti či možnosti, jak toto ovlivnit? nyní platim něco kolem 500kc za 120 volných minut, 200mg internwt.. volani a SMS do site zdarma. díky za každou radu. mám od nich i adsl NET přes pevnou, ale ten planuju koncem roku zrušit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus zažádat o kód přenosu čísla a uvidíš, co z nich vypadne. Ale nějaká lepší nabídka jinde, kromě neveřejných, to asi nebude. Napadá mě akorát Sazka Šťastný tarif za 377 Kč s 1000 minut do všech sítí + 100 MB data s možností dokoupení každých dalších 100 MB za 47 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vím tak tady v nějakém vlakne někdo nabízel docela dobrou nabídku. Sice je to par měsíců zpět, ale proč ne zkusit co se s tím dá dělat. Tak jak tak cesta ven je jen neveřejné nabídka. Tudíž sehnat někoho kdo k ni ma přístup.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...