Přejít na obsah

Operatori CZ


Doporučené příspěvky

Ted mi pristala v emailu nabidka na neomezene volani + sms, 5GB mesicne a 6000 sleva na telefon, kdyz se upisu na 2 roky za 592 vcetne dph. Popravde se mi nechce litat po vsech operatorech a resit to. Jen prosim o upozorneni, jestli podpisem nesezeru hada a mam radsi zvednout zadek a jit se s nimi dohadovat. Velka firma nejsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 538
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja nedavno dostal jako FO neomezene volani + SMS + 1.5GB dat za 399 od TM. Nikde jsem nelital, jen jsem jim po pravde rekl, ze chci neomezeny tarif (prechod z predplacene karty), a ze pri srovnani katalogovych nabidek mi za podobnou cenu da VF vice dat (1.5 GB vs 7 GB, ted uz dava i TM o dost vic), nacez mi volali a nabidli tohle.

Upraveno uživatelem ensi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty mede, Vodafone začíná být taky kapitola pro sebe :-( Co se platilo volání a internet po EU vyšší, neměl jsem nikde problém si zavolat nebo se připojit. Co to Unie srovnala ceny, mám velké problémy se signálem, ať jdou do řiti kreténi.... Zavolám stěžuji si, měsíc bez problémů a pak mě zase useknou. A slyšel jsem to už od vícero lidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ja nedavno dostal jako FO neomezene volani + SMS + 1.5GB dat za 399 od TM. Nikde jsem nelital, jen jsem jim po pravde rekl, ze chci neomezeny tarif (prechod z predplacene karty), a ze pri srovnani katalogovych nabidek mi za podobnou cenu da VF vice dat (1.5 GB vs 7 GB, ted uz dava i TM o dost vic), nacez mi volali a nabidli tohle.

tak takový štěstí já neměl... Poslali mě do prdele a nabídly neomezenej za 699kc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My teď přešli (jako firma) od TM k Vodafone, tak jsem zvědav. U TM už nikdy nic! Nějak nám už nevycházeli vstříc a na všecko měli hodně času. Dostali jsme reference na obchoďáka z Vodafone a najednou se věci hýbou. Jinak přechod z TM jsme museli řešit s asi 10 lidmi. Pořád nějaké problémy a nervy v hajzlu. S jednou ženskou se domluvíte na nějakých podmínkách a pak vám přichází faktury navýšené třeba o litr na osobu. Navíc se za námi stavil zhrzený obchoďák TM, že jsme ho jako lidsky zklamali, že nám věřil, že teď bude platit díky nám obrovské penále a podobné věci. Komedie. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty mede, Vodafone začíná být taky kapitola pro sebe :-( Co se platilo volání a internet po EU vyšší, neměl jsem nikde problém si zavolat nebo se připojit. Co to Unie srovnala ceny, mám velké problémy se signálem, ať jdou do řiti kreténi.... Zavolám stěžuji si, měsíc bez problémů a pak mě zase useknou. A slyšel jsem to už od vícero lidí.

Souhlas, sou hrozne vychcany, ja mel to stejny s outů, data kdyz byl roaming a platilo se kotel, tak sem vzdy mel aktivovany bez nejmensiho problemu, ale jak se to srovnalo jeden problem za druhym, vse musim aktivovat pres operatora a je to hnus, clovek by cekal, ze kdyz teda mame ty nejvyssi ceny v eu, tak budem mit i nej servis a kvalitu.., ach ja zapomnel sme v čr, v zemi kde je možný fakt všechnoo uff..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam za sebou prvni kolo u ruzovejch. Hrmotny blbecek s afektovanym pristupem chlapskych ferovych nabidek mi sjel plejadu cviceni, ktere absolvoval na prodejnich skolenich a vyznamne polozil na stul nabidku, ktera byla zamichany koktejl flat tarifu na ctyri cisla pouze jinak nazvanych. No, jak se rika, naseres tygra, naseres celou dzungli. Donutil me vytahnout excel, projet si konkurencni nabidky a jdeme do toho. Jeste mu kokotoj rikam, nechci tady palit mosty, dejte mi neco, kde uvidim, ze jste radi, ze tady jsem. Nepochopil Ivan. Pruser je, ze jedina sance je s nim dat poradne do drzky a uhrat remizu. Jit ke konkurenci je z louze pod okap. Tenhle business fakt pritahuje do svych rad strasny howada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám takovou zkušenost, že pořádně funguje až podání vypovězení smlouvy, pak se začnou smekat všichni a když ne dostatečně, tak ve dnešní době je přechod vážně jednoduchý, takže už se ani nemíním dohadovat a vždy jsem nakonec spokojený. Zrovna teď mě asi podobné kolečko čeká znovu, jelikož mi končí smlouvy a už jsem nějaký ten hovor měl, bezúspěšně, tak už mají mojí výpověď podanou a uvidím, když nic pěkného nenabídnou, jdu dál, zákazníky si operátoři moc rádi přebírají a nabízejí hory doly :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romane - az udelas excelovsky zhodnoceni, tak ho sem flakni, zajima me, co vyjde v dnesni dobe z toho vseho bordelu nejlepe...

Excel uz mam. Ja si to s nimi sjedu a pak napisu poutavou reportaz i s tim excelem. Cim vic jsem se hrabal v tarifecj, tim vic mi pred ocima naskakoval ten jeho ksift, jak mi podava ruku a suverenne rika, ze mi udelal optimalni nabidku a ja pak se smichem zjistuju, ze prepoctem kombinace tarifu, slev na hardware a mnozstvi dat mi nabidl horsi podminky nez konkurence ve flat tarifu na netu bez vyjednavani. Asi mam na cele napsany hejl :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napis na papir normalni vypoved, k poslednimu nasledujiciho mesice a posli jim to postou. Oni se ozvou sami a daji ti smysluplnou nabidku.

Nebo jim zavolej na infolinku a zeptej se co mas udelat pro podani vypovedi a prevod cisla, protoze to co ti nabizeji oni je vysmech. Taky ti zavolaji zpet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napis na papir normalni vypoved, k poslednimu nasledujiciho mesice a posli jim to postou. Oni se ozvou sami a daji ti smysluplnou nabidku.

Nebo jim zavolej na infolinku a zeptej se co mas udelat pro podani vypovedi a prevod cisla, protoze to co ti nabizeji oni je vysmech. Taky ti zavolaji zpet.

V současné době jsem u Vodafone, ale blíží se výročí smlouvy tak pátrám.. U VF mám něco podobného jen data 1,5GB, což je bída.. Cenovka 524,-. Nabídka TM mi tedy přišla celkem férová,protože u VF jsem cca 15let a lepší nabídku jsem nedostal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsi u (predpokladam u jakehokoliv) operatora aspon chvilku (par let, nevim kolik - ja jsem u TM odjakziva), nebo mas prorizlou usta a trochu drzosti, je podle me realne se dostat na 50% cenikovky, u jakehokoliv verejneho tarifu, relativne snadno. Vic jsem nikdy neuhadal. Pred x lety me uz stvalo, jak vsude slysim, ze maj lidi super ceny a ja jak debil platim cenikovku. Hecl jsem se, zavolal tam a rekl jim ?sorry, jsemmu vas dyl, nez vetsina zamestnancu a platim nesmysl?. Pan mi vysvetlil, ze se aktivity z jejich strany nikdy nedockam. Takze kazde dva roky musim zvednout trubku a jit se ?hadat?. Loni jsem napsal vypoved a pockal az mi zavolaji sami. A zavolaji... Mel jsem dve cisla s jinymi daty konce smlouvy a leta to neslo sjednotit. Ani na to pozdejsi. Proste smula. Po te vypovedi a naslednem odsouhlaseni prodlouzeni smlouvy, nebyl problem sjednotit na datum drivejsi. Mam dva tarify s 50% slevou + nake data navic (nic extra), nejakou ?nicmoc? slevu na telefon, srovnane data smluvvu obou tarifu, srovnane data vyuctovani a oba tarify na jedno jmeno a na jednom vyuctovani - puvodne byly oba tarify zvlast (na me a manzelku), kazdy s jinym datem vyuctovani a splatnosti, kazdy s jinym datem konce smlouvy (cca. 5 mesicu) a na milion zadosti byla odpoved ?sorry, to nejde?. Jeden dopis a slo to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte štěstí, se mnou se nikdy nikdo nebavil, jen mi řekli že cenikovou cenu konkurence jsem si vymyslel... Takhle jsem presel na tarif mbank 300min, neomezené sms a 300mb za 300 a následně na neomezený s 10gb dat bez úvazku za 500 v rámci #jetovtobe... všechno cenikove oficiální nabídky, pro snaze vyjednávat se mi dycky, vysmáli. Na druhou stranu ani firemní tarif co máme není tak výhodný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...