Přejít na obsah

Operatori CZ


Doporučené příspěvky

Můj boj je u konce. Trvalo to 3 měsíce a dopadlo to takhle: 2000 za čtyři čísla sms a volání zdarma + 29 GB

 

 takže 7,25 GB a ostatní vše v ceně za pětikilo na hlavu

 

Ale byl to fakt boj. Se službou to nemělo nic společného

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 538
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak ono až tak štěstí netřeba, aktuálně jedem přes oficiální nabídky operátorů pro širokou veřejnost. Jenom bych to rád kumuloval na konkrétní sim podle toho, jak to reálně využívame a za jaké peníze to aktuálně využíváme. Když nic nenajdu pojedu tenhle model dal, ale nezdá se mi, že by někdo "podpultem" nedokázal dorovnat verejnou nabídku.

Jo, přes studentský tarif od VDF, což je na české poměry raritně nastavený tarif (parametry, cenou i bezzávazkem).

Nic podobného (a ještě bez závazku) nemáš šanci najít (mimo rámcové smlouvy), pokud dorazíš jako zákazník z "ulice".

Pouze některé retenční nabídky se vzdáleně blíží tvé představě (a jedině se závazkem na 24 měsíců).

Podpultově se dorovnává, ale většinou jen opticky (přece si nebudou tlačit vzájemně na marže), nebo v případě, že zákazník nabírá větší množství služeb (útrata 2000 a víc).

Samozřejmě můžeš mít štěští (což ti přeju).

Svého času měl T-m 100min, 100 sms plus 10GB za 499,- s tím, že zákazníci po měsíci dávali výpověď, a dostali to za 299.

 

Varianta, kterou popisuješ jako ideální, tipuji se závazkem na 24 měs., na takových 800 a víc Kč. Už jsi prostě velký kluk, tedy konečně můžeš začít platit pořádné fakturky :-D :-D.

 

edit: Dej pak vědět, jak jsi pochodil. Jsem docela zvědavý. U O2 bez šance, u VDF velmi malá naděje (v případě, že to hodíš na retence), max. že se hecne T-m (jako jediní jsou ochotni nastavovat tarify mimo předem dané ceníkové mantinely). Bezzávazek jedině u nějakého virtuála, tam je vždycky nějaké "ALE".

Upraveno uživatelem stosi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak jsem si na vlastní kůži zažil dobrodiní operátora T-Mobile. Minimálně 10 let jsem zákazníkem, možná více. Za 14 dní mi vyprší smlouva, tak mi volali, zda si nechci prodloužit smlouvu bez toho aniž by mi třeba do mailu poslali předtím nabídku. Kontaktoval jsem je pomocí formuláře a volali mi zpět. Dnes mam tarif sit nesit a platí neco přes 600 stovek. Pani mi nabidla tarif M, za 719,- kč (v nabídce dnes 799,-), což se vyplatí. Hrůza. Nevíte, jak získat aspon trochu lepší podmínky? Slíbili, že budou podporavat e-sim, tak chci zůstat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak jsem si na vlastní kůži zažil dobrodiní operátora T-Mobile. Minimálně 10 let jsem zákazníkem, možná více. Za 14 dní mi vyprší smlouva, tak mi volali, zda si nechci prodloužit smlouvu bez toho aniž by mi třeba do mailu poslali předtím nabídku. Kontaktoval jsem je pomocí formuláře a volali mi zpět. Dnes mam tarif sit nesit a platí neco přes 600 stovek. Pani mi nabidla tarif M, za 719,- kč (v nabídce dnes 799,-), což se vyplatí. Hrůza. Nevíte, jak získat aspon trochu lepší podmínky? Slíbili, že budou podporavat e-sim, tak chci zůstat.

Najdeš to tady na každé stránce - podej výpověď :). Nemusíš jim říkat, že ve skutečnosti chceš zůstat. Nastřelil bych něco vy smyslu neomezený tarif 5GB dat 400-500 Kč. Nebo ještě jinak.. neřekl jsi, co chceš.. Jestli je primární cena nebo objem dat. Podle toho si vymysli pohádku.

 

edit - pokud ti nabídli M tarif, tak na něm budou točit asi velkou část nabídky, počítám, že reálně budou schopni jít s cenou až -50%, bez větší námahy -30%.

Upraveno uživatelem stosi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak jsem si na vlastní kůži zažil dobrodiní operátora T-Mobile.

Přes formulář nesmíš tam ti nic dobryho nenabidnou. Vytoč infolinku a řekni nějakou pohádku o služebním tarifu nebo jiné nabídce...

Před měsícem jsem dostal neomezený volání SMS a 4,5Gb dat za cca 400 Kč.

Upraveno uživatelem David Tichy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to nevím, poslední dobou už moc nenabízejí, lidi je hodně "vydírali". Já když jsem chtel neomzené volaní a sms + 10 GB dat za 500 kč měsíčně, tak mi to nabízeli asi za 2500 Kč, že míň to nejde a kecy v kleci... ten tarif za cenu co jsem chtěl se nabízí běžně studentům... tak jsem tam musel dojít s kámoškou s ISICem a napsat to na ní... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

No to nevím, poslední dobou už moc nenabízejí, lidi je hodně "vydírali". Já když jsem chtel neomzené volaní a sms + 10 GB dat za 500 kč měsíčně, tak mi to nabízeli asi za 2500 Kč, že míň to nejde a kecy v kleci... ten tarif za cenu co jsem chtěl se nabízí běžně studentům... tak jsem tam musel dojít s kámoškou s ISICem a napsat to na ní...

To uz je asi delsi doba, ne? Cca za 2,5k ma T-M neomezene volani, sms a 60 gb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo za kolik bych mohl pořídit Tv+internet od T-mobilu? Mám teď přechodně bydliště tam kde lišky dávají dobrou noc a nic tu není. Slyšel jsem o nějaké magente 1, ale zajímala by mě reálná cena kam se dá dostat, ne kolik se píše na internetu. Máte někdo osobní zkušenost? Mohl bych k těm službám připojit ještě dvě čísla, pokud by to mělo nějaký vliv na cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, už jsem se byl zeptat, ale samozřejmě chtějí doplatit ten aktuální tarif :-D

 

co myslis doplatit? ja jsem ve stejny situaci jako ty. skrze rodinu jsem vyuzival tarif pro statni uredniky. pak mi dal zamestnavatel simku s jeste lepsim tarifem. tak jsem starou simku zaparkoval na nulovej tarif, a vyuzivam svuj zamestnaneckej. kdybych opustil soucasne zamestnani, tak si muzu ten zaparkovany tarif obnovit. zadny pausal za to neplatim jen kdyz nekam volam nebo pisu tak platim za jednotlive sms a minuty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...