Přejít na obsah

Operatori CZ


Doporučené příspěvky

Doporučí mi někdo tarif pro tetku, která chce jenom žvanit? Tzn. neomezeně do všech sítí, 0 sms, 0 dat. Měla něco pro důchodce (O2) a teď jí skončila smlouva, samo jí operátor hned podbízí tarif s daty a hromadou sms...ale k hloupému telefonu je to o ničem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 538
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Doporučí mi někdo tarif pro tetku, která chce jenom žvanit? Tzn. neomezeně do všech sítí, 0 sms, 0 dat. Měla něco pro důchodce (O2) a teď jí skončila smlouva, samo jí operátor hned podbízí tarif s daty a hromadou sms...ale k hloupému telefonu je to o ničem.

Ať dá výpověď, svého času měli neomezené volání do všech sítí za 349,- vč. DPH. Levněji neomezené volání O2 neumělo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze zatim stále platí, že, cituji: Při předčasném zrušení smlouvy o poskytování zvýhodněných podmínek vám doúčtujeme tzv. částku odškodnění. Bude součástí vyúčtování, které vystavíme po ukončení smlouvy. Počítá se následujícím způsobem: 20 % ze součtu všech minimálních měsíčních plnění (MSL), která ještě zbývá zaplatit do konce sjednané doby trvání smlouvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostala se ke mě informace, že kyslík umí udělat neomezené volání i SMS + 5Mb/s (na HD stream YT stačí) bez FUP za 699,- Kč vč. DPH. Stačí to prohnat výpovědním oddělením.

Na český trh docela slušná nabídka.

Jakmile se ke mě dostane info jak to vypadá s neomezeným voláním+SMS+20Mb/s (bez FUP), podělím se. Tohle bude tarif, který svými parametry konečně nesvazuje, a na hotspot taky ideál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Máte prosím někdo kontakt na normálního "obchoďáka" od T-mobile?  Chci řešit prodloužení rámcové smlouvy ve firmě. Opakovaně jsme dostali nováčka který do dalšího smluvního období skončil a odmítám mluvit pokaždé s někým novým / jiným přes záznamník.   :frusty:  :lol2:

Upraveno uživatelem stampee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte prosím někdo kontakt na normálního "obchoďáka" od T-mobile?  Chci řešit prodloužení rámcové smlouvy ve firmě. Opakovaně jsme dostali nováčka který do dalšího smluvního období skončil a odmítám mluvit pokaždé s někým novým / jiným přes záznamník.   :frusty:  :lol2:

Na Pardubicku bych mel kontakt na schopneho a v mezich moznosti slusneho borce od T-Mobile... Je tu uz nejaky patek a dokonce i umi drzet slovo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já s nima předevčírem mluvil (T-Mobile) a tlačili mi zas nějakej novější tarif, že tolik a tolik dat a trochu vyšší cena. Povídám já ty data, co mám nespotřebuju, tak to chci nechat, jak to mám, ale snížit cenu na ... a řekl jsem cca o 40% míň než platím teď. Hmm, to je na specializovaný oddělení, ať vyčkám. Položil jsem. Na to konto druhý den mail, kde mi nabídli cenu a tarif, jako pro lidi, který přijdou z ulice (po asi 19 letech, co u nich jsem) nebo nechat, co mám, ale cenu vyšší, než jsem chtěl. A prej Franta Novák, oddělení pro významné zákazníky :-)) Já teda určitě nejsem žádnej významnej zákazník (to jsou marketingový vejšplechty, to je strašný), ale zas po těch letech a za tu věrnost.

No a v neděli jsem byl s mámou ve Vodafonu na prodejně a nešlo nic, co jsme chtěli a to jsme po něm nechtěli žádný slevy, jen jinej tarif (60+) a vypnout MMS (nedařilo se mi to v tý jejich samoobsluze, večer se mi to pak teda povedlo). Bych se posral. Buď byl úplně blbej, nebo to maj blbě zařízený nebo obojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci jen slušné a seriozní jednání. V dnešní době emailů a skypů si myslím že vzdálenost není překážka (sídlíme v Praze).

Neočekávám žádné utopické slevy jako má např. Agrofert ( i když se jim nebráním)

 

Mohu poprosit o kontakt? (klidně do PM)

 

 Pardubicku bych mel kontakt na schopneho a v mezich moznosti slusneho borce od T-Mobile... Je tu uz nejaky patek a dokonce i umi drzet slovo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci jen slušné a seriozní jednání. V dnešní době emailů a skypů si myslím že vzdálenost není překážka (sídlíme v Praze).

Neočekávám žádné utopické slevy jako má např. Agrofert ( i když se jim nebráním)

 

Mohu poprosit o kontakt? (klidně do PM)

 

Na Pardubicku bych mel kontakt na schopneho a v mezich moznosti slusneho borce od T-Mobile... Je tu uz nejaky patek a dokonce i umi drzet slovo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

je tu nekdo od operatoru, kdo vi vic ?:´) konci mi smlouva na net a chtel bych neco lepsiho... 

stosi uz sem asi nechodi (dle aktivity) :(, mel bych dotazy ohledne vdsl...díky - prosím formou raději SZ.

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Manželka má nějaké problémy s T-mobilem, tak se poohlížíme kam od nich utéct.

Mám v práci možnost O2family kde vidím aktuální nabídku neomezené volání/SMS a 1GB dat za 399Kč, nebo 5GB dat za 549Kč.

Momentální potřeba by byla tak někde kolem 3GB dat, ale to tam nemají.

Je ta cena v pohodě nebo se dá aktuálně dostat níž? Jestli máte nějaké tipy, sem s nima.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Pepino777 napsal:

Pokud ti jde o data, rekni si u vodafone o tarif Data 10. Za 599,- je tam 100minut volani, neomezene sms do vsech siti a 10GB internetu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Data stačí tak 3GB. Ale cenovka by mohla být pod 500Kč, spíš ke čtyřem stovkám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...