Přejít na obsah

Operatori CZ


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Beet napsal:

Manželka má nějaké problémy s T-mobilem, tak se poohlížíme kam od nich utéct.

Mám v práci možnost O2family kde vidím aktuální nabídku neomezené volání/SMS a 1GB dat za 399Kč, nebo 5GB dat za 549Kč.

Momentální potřeba by byla tak někde kolem 3GB dat, ale to tam nemají.

Je ta cena v pohodě nebo se dá aktuálně dostat níž? Jestli máte nějaké tipy, sem s nima.

To nemá problém jen manželka, ale i ty :) 1GB za 400, to se asi zbláznili ne? :D 5GB za 549 dnes je taky slušně vyděračské, před 2 lety jsem se dostal na lepší podmínky...podotýkám, že obyč smrtelník. Akorát mi bude opět končit smlouva, tak jsem zvědavý, co bude teď. Mám svojí jasnou hranici a to 500 a vzhledem k tomu, co jsem měl do teď, tak budu chtít minimálně 10GB+

Btw: VF tarif neomezené volání/SMS + 4GB za 399 má, takže to vážně problém není, ale já bych jim za to ty peníze nedal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 538
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nevím jak je velká firma, ale my jsme vyjednali teď pro firmu tarif pro zaměstnance a jejich rodinné příšlušníky. nejoblíbenější je tam neomezené volání/SMS, 15GB dat + Video a Music Pass. Pro méně náročné tam byl za 399 nemozené volání/SMS, 5 GB dat + Social a Chat Pass. Možná čas na revizi tarifu od firmy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna teď jsem řešila přechod. Původní operátor T-Mobile, v minulosti jsem s nimi měla spor kvůli jejich neschopnosti dohledat uhrazenou platbu, vyřešeno až písemnou stížností. Využila jsem slevu na telefon a odejít jsem mohla až úplně poslední den, kdy mi končila smlouva, jinak by mě čekala docela mastná pokuta. Internet mám od UPC, tak mi Vodafone nabídl 397 Kč za 4GB (víc nepotřebuji) a neomezené volání. T-Mobile dokázal nabídnout max 3GB za 410 Kč. Takže jasná volba a vidina jednotné fakturace v budoucnu je pro mě příjemným bonusem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Prochy68 napsal:

Ted jsme vybirali do firmy, vyhral to vodafone, s t-mobilem stejne podminky, jen vodafone neomezoval pocet sim pro rod.prislusniky.jen si nejsem jistej tim pokrytim, uvidime.

Mám VF 11 let, pokrytí stejné jako O2 (mají i hodně společných BTS), tzn. dost dobré plus ty vnitřky budov. Samozřejmě, jako u každého lze najít bílá místa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám VF 11 let, pokrytí stejné jako O2 (mají i hodně společných BTS), tzn. dost dobré plus ty vnitřky budov. Samozřejmě, jako u každého lze najít bílá místa
S tím souhlasim, čas ukaze

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 5. 2020 v 23:11, Bells napsal:

To nemá problém jen manželka, ale i ty :) 1GB za 400, to se asi zbláznili ne? :D 5GB za 549 dnes je taky slušně vyděračské, před 2 lety jsem se dostal na lepší podmínky...podotýkám, že obyč smrtelník. Akorát mi bude opět končit smlouva, tak jsem zvědavý, co bude teď. Mám svojí jasnou hranici a to 500 a vzhledem k tomu, co jsem měl do teď, tak budu chtít minimálně 10GB+

Btw: VF tarif neomezené volání/SMS + 4GB za 399 má, takže to vážně problém není, ale já bych jim za to ty peníze nedal.

Já problém nemám. Ty ceny jsou pro rodinné příslušníky. Pro nás zaměstnance budou ceny asi jinde, ale do toho já nevidím, já to neplatím. ;)

Kde najdu ten tarif VF neomezené volání/SMS + 4GB za 399? Na jejich stránkách vidím cenovku 599.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co vidíš na webu ber jako vzdáleně informativní, bohužel to vždy funguje jako na trhu. Nech si zavolat a ten tarif dostaneš, nabízí ho jak stávajícím, tak i právě přebíhajícím zákazníkům. Za mě je to teda nabídka nic moc, respektive, když mi to nabídnou po tom, co aktuálně mám, tak mi to přišlo spíš jak sranda, ale pokud s tím budeš ty OK, tak proč ne :) 

Na dnešní dobu a možnosti je v mých očích adekvátní neomezené + alespoň 10GB za 500, což je i mé minimum. Ještě spíš bych chtěl to, co je pro studenty - tam je 15GB + pass, který neřeším a i bez smlouvy za 500. Vzhledem k tomu, že pro studenty to mají takto i na webu, tak to já chci jako podpultovku taky, moc dobře vím, že to nic nemožného není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Beet napsal:

Kde najdu ten tarif VF neomezené volání/SMS + 4GB za 399? Na jejich stránkách vidím cenovku 599.

Ten platí, když máš UPC...stačí zajít na pobočku VF. 

Také jsem o něm nikde neslyšel, až mi ho jednou sami od sebe nabídli na pobočce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 5. 2020 v 7:22, Tondaa73 napsal:

Ten platí, když máš UPC...stačí zajít na pobočku VF. 

Také jsem o něm nikde neslyšel, až mi ho jednou sami od sebe nabídli na pobočce.

Platí i bez toho, UPC nemám, jen se prostě nesmí nechat člověk jen tak odpálkovat s tím, že existuje jen to, co je na webu, tak to holt prostě je. Chápu, že ne každému se chce dohadovat, ale pokud chce lepší podmínky, tak musí, jinak to s nima nejde. Dalo by se na to použít to přísloví "Líná huba, hotové neštěstí" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky, tento konkrétní za tuto cenu a to bez UPC nabídne i jouda z obyčejného callcentra, takže to není o dohadování. Vyhádat se dají právě zcela jiné podmínky, já bych 400 za 4GB nedal, ale pokud to někomu jinému přijde v pohodě, tak proč ne. Proto jsem to sem psal, že pokud to někomu stačí a cena mu přijde adekvátní, tak tento tarif VF bez problémů dá. To, že se někdo podívá jen na web a tam si to odklikne za full je sice nejpohodlnější, ale taky holt dražší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...