Přejít na obsah

Operatori CZ


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 538
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mno, tak já od zítra už zákazníkem VF nakonec nebudu. Tak dlouho nechtěli povolit, až jsem se seknul já a pak už bylo pozdě i když se nakonec snažili, to zase musím uznat. Mě akorát z principu fakt nebaví si několikrát povídat s obyč callcentry, které stejně ani nic nabídnout nemůžou. Několikrát jsem jim jasně řekl, že se nehodlám bavit s nikým, z callcentra a stejně mi zase zavolají. Každopádně vám dám jednoduchou radu, pokud chcete od VF (pravděpodobně to bude fungovat podobně i u dalších) lepší nabídku a rovnou, tak si vygenerujte číslo pro převod k jinému operátorovi. To samo o sobě nic neznamená, ale oni to vidí a do druhého dne už bude volat normální člověk, se kterým se dá mluvit a dokáže i něco nabídnout. Respektive něco nabídne a když se nedohodnete, tak rovnou můžete vyřešit odchod.

U mě to neklaplo ze dvou důvodů, jednak už jsem byl vážně vytočený z neustálých hovorů o ničem se cvičenými opicemi z callcenter a druhou věcí bylo, že jsem dostal nabídku jinde, která se prostě neodmítá. Z VF se sice nakonec snažili, ale i tak to bylo hodně vzdálené tomu, co budu mít nyní a vzhledem k tomu, jak snadné je přejít, tak proč zůstavat...stálo mě to asi 5 minut času, tož tak.

 

@Ondras_CZ jen pro info, to co píšeš umí za míň, takže ti vlastně nic moc nenabídli, zrovna tímto jen dohání třeba Tmobile, který má minimálně tu první varinatu i na webu veřejně a na nic si u toho nehraje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme si kapku zavyjednavali. Necely petikilo za neomezena data, volani, sms pro kazdy cislo ve familii. Ale pravda je, ze muj “trestny rejstrik” - zaznamy u toho operatora jsou asi bestseller. 🙂 Jak zvednu mobil na zakaznickou linku, uz je za neco jebu. A oni jsou pak trochu hodnejsi. Simysim.

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 5. 2020 v 11:48, Gustaf napsal:

Já mám za 450 neomezené volání a SMS a 4,5gb dat. Teď mě končí smlouva v červenci,tak jsem zvědavěj, co nabidnou...

Tak jsem se jim ozval a jediným co pořád omylaji dokola je tarif M...all free +5gb za 508kc. Nic jiného prý nejde. Docela mě a tím nasrali....jak je na tom konkurence nebo jak na ně zatlačit? Pry jsou tyhle tarify daný a nemůžou s tím nic dělat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O2 nabidka 4x neomezene + kazdej 4GB a internet na doma a o2 tv za 1699kc.. kazdej dalsi pausal neomezene + 4Gb za 250kc..

T-mobile 4x neomezene + internet na doma (bez tv) za 1875kc.. kazdej dalsi 394kc.. vic nedaji

Jen u o2 jsem mel nestabilni sluzby.. tak radeji sahnu po t-mobile (klasicka magenta 1)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Liqid napsal:

@Gustaf zkus dát poptávku sem https://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=1&t=1119189&start=4815

Kdysi jsem tam dostal nabídku mnohem lepší než byla v ceníku.

Díky... zkusím to tam pročíst, ale co jsem jen koukal na tu stránku, tak tam lidi píšou podobně ceny, co nabídli i mě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gusto neomezené + 5GB za 500 je výsměch, že nic nejde kecaj, ale na klasický infolince ti nikdo nic ani nedokáže dát, tak to je. Omýlám to tady pořád dokola, na lepší ceny se člověk dostane až při výpovědi, nebo přechodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Bells napsal:

Gusto neomezené + 5GB za 500 je výsměch, že nic nejde kecaj, ale na klasický infolince ti nikdo nic ani nedokáže dát, tak to je. Omýlám to tady pořád dokola, na lepší ceny se člověk dostane až při výpovědi, nebo přechodu.

No mě to taky tak přijde...vzhledem k tomu,že tohle už mi nabídli před 2 lety za 450...tedy jen s 4,5gb dat. Čekal jsem nějaký posun....já píšu na T-Mobile business a tam se mi pak ozve někdo od nich. Minule mi dokázali něco nabídnout i mě ženě. Dneska se pouze odkazali na nové tarify a slus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...