Přejít na obsah

Operatori CZ


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 538
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 7 hodinami, Pepino777 napsal:

Chlapi nemate nekdo zkusenost s tarifem, kde by bylo jen minimalni mnozstvi, nebo zadna data a jen neomezene volani a sms? Chci neco takoveho pro mati a zajimalo by me, jestli se to da sehnat za nejakou slusnou cenu....

vodafon- 289,- neomezené volání + sms + 1,5 gb dat, ty jdou v samoobsluze vypnout a je to pak za 249,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, jarda850 napsal:

vodafon- 289,- neomezené volání + sms + 1,5 gb dat, ty jdou v samoobsluze vypnout a je to pak za 249,-

Hm, pěkná nabídka.. dá se k ní dostat oficiálně nebo pouze přes retenci? Na webu tento tarif nevidím, ale třeba jen špatně koukám.. díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Gustaf napsal:

No já jsem u T-Mobile pořád na tom samém a tvrdí, že to níž nejde. Prej 30% sleva. Tzn neomezeno a 5fb dat za 508kc.....11dni do konce platnosti tarifu

Aktuálně to řeším taky a líp to jde. Na retenčním nám nabídl slevu 40% a teď zkouším, jestli to nepůjde ještě trochu líp, ale asi ne. Do teď sem měl 50%. I konkurence se celkem snaží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gustaf a Mira: ja k TM presel od VF a lip to urcite jde, bo jsem dostal full neomezeno, tedy i s daty za 500,- presne receno data maji limit 20GB a pak se zpomali, ale uprimne nejake brutalni zpomaleni jsem na telefonu nepozoroval, takze uplne v pohode, nemam s tim problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ještě jednou zadal požadavek ať mě zavolají. Volal týpek, docela ochotnej...že na individuální nabídku mě musí předat dál. Poslal mi SMS na přenos čísla jinam. Prý standardní postup u nich a tím to jako předali na retenční oddělení, který se mi ozvou s nějakou individuální nabídkou, než jsou standardní tarify. Tak jsem zvědavěj. Do pondělka maji zavolat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kupko napsal:

Davide tak jsem zvědav jak dopadneš mě řekli že je to dáno tarifem a je jim jedno že přejdu k jinému operátoru 😞

Odesláno z mého SM-A405FN pomocí Tapatalk
 

To mě rekl ten co jsem s nim mluvil nedávno. Vyber tarif, dáme 30 procent slevu a hotovo. Jiná možná není. Tak jsem znovu poslal žádost, aby mě zavolali a dnes volal ochotnější člen... se mi ptal, jestli jsem si vybral tarif, co nabízí aplikace. Sem říkal,že ne...že před 2 roky jsem od nich dostal super individuální nabídku. Tak mě přeposlal na to retenční, že ty mají možnost něco vymyslet..tak budu čekat a uvidím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám u VF smlouvu na 4 čísla plus přenosnej modem. Platím za vše 2000 měsíčně, neomezené volání plus sdílených 30Gb a na modemu je 60Gb. K tomu mám ještě za korunu 3G zónu, protože u nás signál stojí za houby. Ještě jsem ke smlouvě dostal voucher na tuším 7000,- CZK. Takže VF to umí, jen je chce trochu tlačit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si jen dovolím poznamenat, ze mam pocit, ze rada z vas tlačí na velkou porci dat - nesmyslně velkou - a to vám prodrazuje ty tarify. Na co 10GB nebo 20GB dat proboha 🙂 Nebo neomezeně. Wi-Fi doma, v práci, ve fitku, v obchodech, ve vsech oblíbených hospodách, hotspoty, Wifree, apod. Ja ať se snažím, jak se snažím, tak vic jak 2GB proste měsíčně neutavim. A pak mate bez problému všude tarif pod 3 kila. Chapu, kazdej to ma jinak, ale........ 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu ze vecne vysim tady pres tapa, videa na youtube, hudba, atd. Tak neni problem za mesic vytahnout 10gb+. Jak rikas, tohle ma kazdej jinak.

Abych nebyl uplne OT, zkousel jsem resit s vodafonem ten neomezeny tarif bez dat a bylo mi receno, ze jde pouze neomezeny s 1,5GB za 299,- Niz se prej nedostanu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...