Přejít na obsah

Operatori CZ


Doporučené příspěvky

V 11. 5. 2022 v 6:21, Void napsal:



Jen tak mimochodem, pres leto pred 2 roky prodavalo o2 kartu Datamanie, kde za 300 jde dobit 100gb, ktere vydrzi mesic. Kdyz se na to podivam zpetne, na data to je dobry deal.

Já tu kartu koupil a aktivoval, někdy se může hodit, třeba pro dceru která se už blíží do “mobilního” věku. 

Pro všechny: jak udržovat předplacenou kartu “na živu”, když ji mám jen doma v šuplíku? Nedeaktivuje se po nějaké době automaticky? Nechci o ni přijít.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 538
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Do roka a do dne musis vzdy neco s tou kartou udelat (znovu dobit), je to vlastne bezna o2 predplacena karta..

Ja ji pouzivam.. ke sluzebnimu tarifu mam druhou simku v mobilu prave tuto datovou kartu..

https://m.mobilmania.zive.cz/datamanie-je-zpatky-i-letos-muzete-mit-u-o2-celych-100-gb-za-300-kc-ale-pospeste/a-1352154

https://www.o2.cz/osobni/volani/predplacena-karta#c-podrobne-informace-a84248Screenshot_20220512-072407_Chrome.thumb.jpg.095b3344667facf3a3f2d37fccdd9a0d.jpg



Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
před 17 minutami, Americkej napsal:

Ahoj, zas mi končí smlouva u T mob. Máte někdo dobrej tip? Jedna simka plus vdsl pevnej net do baráku. Mobilní data ani nepotřebuju žádný, neomezený volání bude fajn... 

Zkus je kontaktovat přes fb... napiš tam někomu a oni tě udělají nabídku, případně doporučí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nemáš někoho, koho by si vzal do party? Rodiče, žena, děti,  mám pět čísel takhle dohromady, plus pevnej internet za necelý 400 na službu, přičemž 4 čísla mají 50GB sdílenejch a jedno data neomezený, Tobě,  když data nepotřebuješ, by se mohlo podařit domluvit i lepší cenu. Tip, nech se spojit rovnou na to oddělení, kde se odchází 😀 normální operátor Ti nic takovýho nenabídne, navíc dostaneš nějaký peníze na přístroj. Já to mám u Vodafonu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Americkej napsal:

Pepa: No jo, Vodafon tu má signál podle počasí. Takže asi virtuál, kterej jede na Tmob síti.

Miloš: Spojovat se mi už dávno nechce, rád funguju sám za sebe. Zadání je jedna simka, jedno vdsl na jeden barák pro jednoho chlapa.

V pohodě, jen nápad..

Jinak od Tmobilu jsem odešel po cca 15 letech 2 roky zpátky, protože... No, ani se mi tu story nechce psát 🤣 a teď jsem to prodlužoval o další 2 roky a necejtím se nějak limitovanej pokrytím. Asi jsou místa, kde to bude blbý, ale ty nepotkávám...

Edit: Co si tak vzpomínám, Tmobile neměl problém tu nabídku dorovnat, nakonec dokonce podkopnout, ale je fakt, že v tu chvíli měli hroudu másla na hlavě a ve mě se tak vařily chcanky, že už cena nebyla faktor, kterej by to rozhodnul.

Upraveno uživatelem (Miloš)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono taky záleží, jak stará je aktuální nabídka. Já na T volal, když měli asi 3 týdny nové tarify a poslali mě do háje s tím, že i kdyby chtěli udělat lepší nabídku, tak ještě nemůžou a že si prý mám zavolat tak za dva měsíce..... 

u T jsem nikdy nebyl

u o2 jsem držel asi dva roky, ale bylo s nima neskutečný sraní, neustále na fakturách příplatky za služby, který jsem nikdy nevyužil atp., ale cenovku uměj udělat hezkou, jen musíš trefit dobrýho operátora (což je hodně o štěstí, většina mele furt dokola nesmysly o tom jak žádná sleva nejde a předhazujou veřejný nabídky)..... A domácí internet přes simku je neskutečná katastrofa, neustále to padá a minimálně 2x do týdne restartovat modem, aby to tak nějak fungovalo.... 

Teď jsem u vodafounu a jsem spoko. Občas někde v lesích bez signálu, ale zdá se mi, že v posledním roce to pokrytí dost zlepšili. Co spolkli UPC, tak by snad mohli umět i slušný internet, ale osobní zkušenost s domácím netem u nich nemám.... 

Upraveno uživatelem Pepino777
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...