Přejít na obsah

Glycine Airman 18


Doporučené příspěvky

Návštěvník Snow

Na chronomagu se zpravidla vyloupnou hodinky, kterými se někdo zapomněl pochlubit. Nemá nějaký kolega SST, zkoumám pouzdro, potřeboval bych osobní zkušenost.

 

Edit - nepodobá se náhodou pouzdro nějakým dostupnějším hodinkám ? Máte nápad ?

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cigi, hodinky jsou super. Koukám po nich. Mě ale na nich osobně s.re jedna věc a tou věcí je 24h ciferník a jen 12h oběh hodinovky. Podle mě, když už je ciferník 24h, tak by měly být hodinky čistokrevné 24 hodinovky. Jinak to je slátanina, sorry. Nevím proč by měla ta hlavní hodinovka ukazovat něco, čemu logika věci odporuje - např. ukazuje na 12h, a ono je jen 6. Já bych raději vzal ty tříručkové, ty, které pokud ukazují 12h, tak je opravdu 12. A ne 6h. Víš o čem je řeč, doufám. Jinak, možná ráno až vystřízlivím to budu chtít smazat, ale to už bude pozdě, žejo?

Off topic:

P.S.

Mě osobně nejvíc s.rou ty příspěvky typu - hezký, bomba, gratulace, ale bez dalšího názoru (nemyslím ty reakce doplněné super fotkou reagující k věci), raděj ať ten názor je k chlubícímu se zlej, nebo nějak doplňující, nebo nějak svůj, ne jen obdivné výkřiky, ty by mě teda s.aly víc něž vlastní názor, i kdyby by byl třeba jinej než očekáváná pochvala.

 

Jinak - cigi, vždy se těším na tvoje reakce, opravdu. Doufám že to budeš brát s rezervou. R.

Upraveno uživatelem radek_0303
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc hezký hodinky, Cigi! Vždy jsem si říkal, že pokud 24hodinovky, tak jedině Glycine.

 

Ale po té, co jsem viděl *** , už si to nemyslím.

Super provedení, parádní tah a skvěle vyřešená datumovka. Podle mě zadupaly Glycine do prachu. Fakt bych je chtěl.

Značku jsem zamázl :) Poznáte ji??? ;)

post-1118-1246916063.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc hezký hodinky, Cigi! Vždy jsem si říkal, že pokud 24hodinovky, tak jedině Glycine.

 

Ale po té, co jsem viděl *** , už si to nemyslím.

Super provedení, parádní tah a skvěle vyřešená datumovka. Podle mě zadupaly Glycine do prachu. Fakt bych je chtěl.

Značku jsem zamázl :) Poznáte ji??? ;)

 

Jsou to asi Bvlgari. Cena trochu přesahuje ty Glycine Airman 18. Tak asi 5x. Nebo se mejlím? Jinak - to je jako porovnávat brambory s hruškama. Já bych tedy jednoznačně ty Glycine. Ale ne GMT, pokud by nebyly opravdický 24h.

 

 

 

 

Upraveno uživatelem radek_0303
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to asi Bvlgari. Cena trochu přesahuje ty Glycine Airman 18. Tak asi 5x. Nebo se mejlím? Jinak - to je jako porovnávat brambory s hruškama. Já bych tedy jednoznačně ty Glycine. Ale ne GMT, pokud by nebyly opravdický 24h.

 

V super stavu teď šly na ebay za nějakých 2.100 EUR, což je fajn cena.

Jasně, jsou dražší, než Airmany, to máš pravdu, ale srovnávat je přeci lze, ne?

Z mého podlehu je "čitelnost" těch časových zón lepší.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou ty náramný bulgari, co mi utekly za něco přes 900 EURO (starší verze) !! Jsou krásný, byly v nejužším výběru, mají myslím soprod (nebo DD ?) modul na etě, stejný, jako má tudor aeronaut (to je na nich nejlepší, že ten modul myslím nikdo jiný nepoužívá). Ale jednak všechny ostatní byly vysoko přes můj limit 1000 drahejch a za druhý tudor aeronaut je ještě hezčí, za třetí jsou to šperkaři bulgari, žádná legenda, za čtvrtý to datum se skoro nedá přečíst a za pátý mi vadí ta přehršel čudlíků a korunek. Pak je děsný, jak odflákli ty nápisy na devět a tři, proč radši nezvýraznili ty indexy ? Prostě na legendu nemají, ale jsou fajn, zejména luneta, kde jdou odečist i minuty, tu kvituji velice.

 

Čtyřručky jsem zvolil celekm bezbolestně, protože přeci jen hlavní funkcí těch hodinek bude měřit čas v běžném 12ti hodinovým módu v aktuální časové zóně a daleko potom 24 hodinovku :D. A zdá se mi, že glycine (kdo jiný, že) ze všech nejlépe zvládl rozdíl mezi těma ručkama a stupnicema, je to naprosto intuitivní jednoznačné odečítání.

 

Radku, to já si půčil ty hodinky :D :D Vy jste teda špijóni :D Teď, když je profláklý, co jsem za ně vyhodil, je jasný, že bulgari nemohly mít ekonomickou šanci.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou ty náramný bulgari, co mi utekly za něco přes 900 EURO (starší verze) !! Jsou krásný, byly v nejužším výběru, mají myslím soprod (nebo DD ?) modul na etě, stejný, jako má tudor aeronaut (to je na nich nejlepší, že ten modul myslím nikdo jiný nepoužívá). Ale jednak všechny ostatní byly vysoko přes můj limit 1000 drahejch a za druhý tudor aeronaut je ještě hezčí, za třetí jsou to šperkaři bulgari, žádná legenda, za čtvrtý to datum se skoro nedá přečíst a za pátý mi vadí ta přehršel čudlíků a korunek. Pak je děsný, jak odflákli ty nápisy na devět a tři, proč radši nezvýraznili ty indexy ? Prostě na legendu nemají, ale jsou fajn, zejména luneta, kde jdou odečist i minuty, tu kvituji velice.

 

Čtyřručky jsem zvolil celekm bezbolestně, protože přeci jen hlavní funkcí těch hodinek bude měřit čas v běžném 12ti hodinovým módu v aktuální časové zóně a daleko potom 24 hodinovku :D. A zdá se mi, že glycine (kdo jiný, že) ze všech nejlépe zvládl rozdíl mezi těma ručkama a stupnicema, je to naprosto intuitivní jednoznačné odečítání.

 

Radku, to já si půčil ty hodinky :D :D Vy jste teda špijóni :D Teď, když je profláklý, co jsem za ně vyhodil, je jasný, že bulgari nemohly mít ekonomickou šanci.

 

U těch bulharů se mi nezdá to uchycení tahu - nevím jak je to vyřešeno při výměně za neorigo tah, ty plechy by mě tam vadily. S těma Airmanama 4 ručkovýma, na oběh hodinovky za 12h bych si určitě zvyknul, ale i tak si myslím, že by nebylo na škodu, kdyby prostě ciferník oběhly za 24h. No a ty indexy pro odečet hodin by mohly zůstat - pro odečet minut. Ale nic proti tomu jak to je, samo, kdo to chce jinak, může si koupit ty tříručky, třeba.

A cigi, nevíš jestli dělají Glyciny GMT s 24h oběhem hodinovky? Když dělají tříručky, tak by mohly být i ty čtyřručky, myslím. :crying_anim02:

Upraveno uživatelem radek_0303
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U těch bulharů se mi nezdá to uchycení tahu - nevím jak je to vyřešeno při výměně za neorigo tah, ty plechy by mě tam vadily.

 

Proč bys, prosatana, měl měnit origo tah za neoriginální?

Jako já jsem dost velkej hodinkovej magor a zkusím cokoliv, ale tohle mě ještě nikdy nenapadlo :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...