Přejít na obsah

Prosím poraďte s výběrem mobilu


Radius

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 77
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

2 spiderer: ono to mozna vypadalo, ale osobne nic proti iPhonu ci jinym zarizenim nemam. Myslim, ze iPhone by ani neexistoval, pokud by neexistovali PPC s WM. A urcite by to k dotekovemu ovladani trvalo bez iPhonu o dost dyl.... Mel jsem ten posledni (ted uz predposledni) temer pul roku k dispozici. Osobne se mi nelibi ani designove. (vubec, veci od Applu se mi posledni dobrou nelibi). Myslim, ze to flashovani ROM na WM je podstatna vyhoda oproti jinym zarizenim. Pokud by to tak slo na iPhonu, urcite by se z nej dalo vytriskat mnohem vice, a lide by si tam nahravali nove FW mnohem casteji, nez jednou za rok, az ho vyda Apple. VIm, ze je jailbrake, ale to neni jako flashnout novou ROM.

Ten nakup aplikaci ma Apple dobre vyreseny. Jen osobne nemohu vystat ten jejich iTunes. Uz jsem to parkrat nainstaloval, ze tomu dam sanci.... ale po par dnech to muselo pryc :) BTW Microsoft taky chysta podobny kramek s aplikacemi. Ted kdyz si chci nejakou koupit, najedu na stranky vyrobce a koupim. Coz se mi zda jako dalsi vyhoda u WM zarizeni. Vyrobcu softwaru je spousta. U iPhonu je to stale jen Apple?

Ta Nokia nevypada spatne. Jak dlouho vydrzi na baterku, pri prumernem pouzivani?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nAscA - ja taky proti WM nic nemam, kdybych mel tak bych si je byval nekupoval.. vzdycky zalezi na tom co clovek potrebuje a co chce a podle toho vybira.. pred par lety bych volil i z dnesni nabidky jedine HTC, mel jsem cas a chut si s tim hrat a ladit to, dneska uz tu chut ani cas na to nemam a jsem rad kdyz se nejakej vyrobce dokaze co nejpresneji trefit do toho co hledam ;)

 

Ad ROMky - to je pravda, ale uzivatel kterej neni zvyklej flashovat telefon a nezna to ma strach ze ztraty zaruky a zjistit co vsechno je k tomu potreba taky zabere trosku casu a zapaleni, ne kazdej to ma a nebo je ochotnej obetovat

 

Ad design iPhonu, taky jsme se tesil na novej s "nespinicim" se designem a sviticim logem applu, bohuzel neni = nepotrebuju ho ( i kdyz nejaka ficura na mensi zapatlani je snad na displeji) - jiny produkty Applu nemam a neplanuji, iphone jen zapadnul tam kam jsem potreboval kdyz sem si chtel udelat radost novym telefonem (nakup byl na zaklade vice dlouhodobejsich zkusenosti, zpocatku jsem ho nesnasel a odsuzoval, pozdeji jsem prisel na to, ze to neni tak spatny jak se vsude pise a rika)

 

Ad iTunes - vec ktera me odrazoval nejvic ze vseho - na druhou stranu i kdyz mam porad blok delat synchronizaci kontaktu pres galerii medii, tak to funguje a to mi staci, co se nakupu aplikaci pres telefon nebo iTunes v PC tyce - bez vyhrad funguje jak ma.. Obcas pri tvorbe hudebnich playlistu mi to prislo trosku divne nastaveny, ale nejak se to zvladlo a neni to pro me priorita takze jsem tam neco nahral a vic neresim.

 

Ad Marketplace od Microsoftu - neni pravda ze by iTunes byly produkty Applu, ale ruznych vyrobcu ktery pouze Apple musi zcertifikovat a bud je pusti nebo ne - aplikaci je spousta a jak jsem rikal i velky mnozstvi tech co je zdarma me prekvapilo svoji kvalitou oproti treba placenym aplikacim pro symbian a WM, ale vyvoj sel dal takze se treba taky za par mesicu neco vyrazne zmenilo ;) Kazdopadne zatim neni nic co bych potreboval a nemel to, nejdrazsi aplikace me stala 8? coz mi prijde prijatelny, navic spousta ma lite verzi zdarma aby si clovek vyzkousel jestli to potrebuje nebo ne.. Jako vyhodu to vidim z ohledu vyrobcu SW, nejailbrejknuty telefony placeny aplikace musi kupovat a ne pokoutne stahovat z warezovych for, takze pocet stazeni = pocet vydelanych USD a za druhe se mi libi schvalovani od Applu z toho duvodu, ze jsou aplikace testovany a stabilni, nic nepada, neexistuji viry, telefon se nezasekava, nerestartuje - proste dela to co chce uzivatel, to se mi u zadneho HTC po nekolika mesicich nikdy nepodarilo ;)

 

Ad Nokia E51 - zalezi na zpusobu vyuziti, kdyz jsem telefon pouzival hodne vydrzel cca pul dne, kdyz normalne cca 1-2 dny, kdyz jsem ho mel jako budik, vydrzel i tyden ;) Baterie jsou v posledni dobe slabej clanek u vsech telefonu, k ajfounu jsem si koupil z ebay radsi jednu externi baterii (a dalsi mam na ceste) abych vydrzel den/nekolik dni i bez nabijecky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj taky mam nahradni baterii, no pro jistotu taham jeste jeden telefon s ceskou simkou. Zatim ty displayem chipsety a vse okolo zerou hrozne moc energie. Snad se ty vydrze zacnou prodluzovat.

Priznavam, ze veskery software nez koupim pouzivam cracknuty. (tak to mam i softwarem na PC, hrami, ale i s CD, DVD apod). Pravda, na certifikaci jsem zapomnel. Urcite to muze byt i uzitecne. Kdysi jsem ale cetl, ze Apple si bere od vyrobcu dost procent a proto jich neni tolik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

nejlepčí byla stejně 6310, která vydržela makat tejden bez problémů - v tomhle směru by jí mohla nahradit N97 u které anoncují 18 dní pohotovostního režimu, ale moc tomu nevěřím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dantechno - jeden z nich me plati a plati i moje ulety za mesicni utraty (nastesti) :)

 

nAscA - baterie jsou dnes skutecne slabej clanek telefonu, bohuzel, jak pise YPO, zlata 6310 ktera mi vydrzela na dovoleny 14 dnu bez proudu.. i kdyz tenkrat taky clovek nebyl furt na netu, nepouzival GPS a vsemozny pitchoviny v telefonu.. cracknutej soft asi neni uplne v cajku, proto mi sedi moznost si ho legalne vyzkouset nez ho nekde pokoutne stahovat a modlit se aby se s tim nestahlo neco dalsiho, pripadne aby telefon fungoval i nadale bez neustalych restartu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po HTC Hermes a HTC Artemis jsem se pokorně přibelhal k iPhonu, ale nechci tím říct, že by to byla prvotně chyba HTC, spíš mě absolutně znechutily Windows Mobile, svou pomalostí a nucením vytahovat stylus kvůli každé prkotině.

 

Je dobry si polozit pred koupi otazku: chci pouzivat stylus nebo ne?

A kdyz si stejne jako ja odpovis ze ne, koupis si neco s klavesnici. V mem pripade Vario.

Jak jednoduche:-)

 

Stylus opravdu nevytahnu jak je rok dlouhej. Jedine ve web browseru. Nekdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se přiživím... Po pár letech s nokií bych se rád vrátil k Sony Ericssonu - vyzná se někdo v jejich aktuální nabídce? Co stojí za to? Nic extra nechci, akorát aby to dobře fotilo - líp než 2Mpix nokie 6300 - a bylo to dobře zpracované se slušnou klávesnicí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem měl v ruce N79 a N82 a rozhodl jsem se pro N82. Děkuju všem za rady. Sice se mi ten telefon moc nelíbí, ale v té cenové relaci s příslušnou technickou specifikací prostě nebyla žádná nokie podle mého vkusu, takže volba rozumu. Krásu 7260, jako mého nejpblíbenějšího telefonu už nikdy nepřekoná asi žádný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se přiživím... Po pár letech s nokií bych se rád vrátil k Sony Ericssonu - vyzná se někdo v jejich aktuální nabídce? Co stojí za to? Nic extra nechci, akorát aby to dobře fotilo - líp než 2Mpix nokie 6300 - a bylo to dobře zpracované se slušnou klávesnicí...

Tak potom asi cokoliv od K770i vyse a budes spokojenej, ve finale si je vetsina novych SE podobna jak vejce vejci ;) To samy ti splni i stara K800i ktera je jenom o trosku vetsi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak potom asi cokoliv od K770i vyse a budes spokojenej, ve finale si je vetsina novych SE podobna jak vejce vejci ;) To samy ti splni i stara K800i ktera je jenom o trosku vetsi ;)

 

Co vsechno je "vyse" od K770i? Pokud jsem to dobře pochopil, tak v řadě K toho moc není - pouze 850 který mi přijde poněkud divný... Zvažuji C510, po rychlém přečtení pár recenzí nevidím pro mě moc velký rozdíl mezi ním a třeba C902... Nebo se pletu? I když zrovna na fotky z C510 jsem četl rozčarované příspěvky... Tak třeba skončím s tou osmistovkou... :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svym zpusobem je vyse = novejsi prave C510, SE stejne jako spousta jinych vyrobcu uz zacala s celkem zmatecnym cislovanim svych modelu.. K850i je celkem starej telefon i kdyz foti solidne, K800i je taky starsi telefon, ktery je vsak funkcne prakticky shodny s K770 nebo prave s C510 ;) C905 ma obroti 510 lepsi fotak a vic stajlish design, ale zase ostatnich zmen je poskrovnu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sony Ericsson C-702 ?

 

Slušně vybavený mobil s GPS navigací, 3,2 MPx foťákem a hromadou funkcí.

Mám ho rok.

Au, spolužiak ho ma pol roka, .... tebe ešte drži farba ? SE je všeobecne znamy "kvalitou" spracovania nižšej a strednej triedy, konkretne farba je problem a takisto ochrana displeja. Aj moj predchadzajuci SE K610i sa hned olupal a ešte som nestretol človeka, ktory by s nim nemal problem.

Ten C902 vyzera dobre, podla ceny by mal niečo vydržať, potom ešte G900 alebo už rovno zobrať Xperiu, hoci ta mala v jednej farebnej verzii tiež problemy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...