Přejít na obsah

Prosím poraďte mi kde koupit Tag Heuer


beatrixkiddo

Doporučené příspěvky

chci koupit manzelovi tag heuer carrera...nekde jsem nedavno cetla, ze je to vyhodnejsi v zahranici, cetla jsem neco o vidni. v lete jedu do svycarska, ale tam asi budou jeste drazsi, ne? diky moc za jakekoliv rady.

ostatni ti jiste poradi mista, ze me jen jedna rada. pokud to pujde, mej cash a neboj se smlouvat. i prestoze to bude kamenny obchod. vymysli si, ze treba jinde je maji o a ted si dej alespon treba 10%-15% slevu. stejne se pak dohodnete. a mrkni na letistich. byvaji tam dobre ceny. kolegove ti sem urcite zajimavou cenu daji jako referencni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, vzhledem ke sve zkusenosti s dealerem v CR a naslednem porovnani cen na Ebay bych radil spis Ebay.

Jestli mas presne vybrany model, urcite nejaky clen s nakupem pomuze.

 

V CR je prodavaji tady http://www.heuer.cz tak Hanakum zkus napsat o cenu. Je fakt, ze pri platbe v hotovosti se da pocitat v kramu se slevou.

 

Nebo pozadej nejakeho clena, at se ti popta v prodejni sekci, pokud mohou byt pouzite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Ahoj, vzhledem ke sve zkusenosti s dealerem v CR a naslednem porovnani cen na Ebay bych radil spis Ebay.

Jestli mas presne vybrany model, urcite nejaky clen s nakupem pomuze.

 

V CR je prodavaji tady http://www.heuer.cz tak Hanakum zkus napsat o cenu. Je fakt, ze pri platbe v hotovosti se da pocitat v kramu se slevou.

 

Nebo pozadej nejakeho clena, at se ti popta v prodejni sekci, pokud mohou byt pouzite.

Bacha na to, v odkazech na té stránce je asi vir ... Aspoň mně se po kliknutí na odkaz Klenotnictví Fr.Hanák objevilo od "ávégéčka" varování ... :gun_bandana:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bacha na to, v odkazech na té stránce je asi vir ... Aspoň mně se po kliknutí na odkaz Klenotnictví Fr.Hanák objevilo od "ávégéčka" varování ... :gun_bandana:

Chlapci, predpokladám, že u Hanáka ten problém odstránili - cca pred týždňom som dostal obdobné varovanie a zákaz prístupu (mám nainštalovaný ESET, ktorý automaticky odosiela hlásenia o takýchto stránkach "producentovi antivírového softvéru)..., no a už s tým nie je problém - všetko funguje, ako má, t.j. stránky sú s najväčšou pravdepodobnosťou "vyčistené" a v poriadku. Zdraví, Pišta

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 beatrixkiddo - v Švajčiarsku to nie je o moc lepšie ako tu (v ČR a SR) - teoreticky aj prakticky sa dajú kúpiť hodinky lacnajšie, resp. bez DPH, ak budete deklarovať ich vývoz, no majú celkom slušne vytvorený systém, ktorý takéto nakupy hlásia do EU systému a potom je len človek zbytočne frustrovaný, ak sa ho colník EU spýta, či má niečo na preclenie a po vyslovení "úsmevného, že nič" na Vás vyklopí informáciu, že tie hodinky, ktoré ste si tam a tam zakúpili, by ste mali naozaj precliť, resp. minimálne zaplatiť DPH...Nie je to môj výmysel a blud - mám známeho, ktorý sa naozaj z dobrej kúpy tešil len po hranice...Ja mám skvelé skúsenosti z "Ďalekým Východom" - napríklad v Malajzií sú TAG Heuer-ky minimálne o 30% lacnejšie ako na Slovensku a ešte sa dá ukecať ešte nejaká dodatočná zľava...hovorím o oficiálnych autorizovaných predajcoch, ktorí sú uvedení na oficiálnych stránkach TAG Heuer. Len v Kuala Lumpur ich je viac ako v Čechách a na Slovensku dohromady....má to však jednu chybu, je to sakrametsky ďaleko... Zdraví, Pišta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mika: já bych neřekl, že je to o štěstí, ale o objednání si daného kusu na danou prodejnu v daném termínu. Já kupoval manželce certiny, komunikoval jsem přímo s hibernií (neměl jsem čas objíždět krámy a čekat na štěstí) a měl jsem je druhý den v mnou určené prodejně. Skvělý přístup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci, predpokladám, že u Hanáka ten problém odstránili - cca pred týždňom som dostal obdobné varovanie a zákaz prístupu (mám nainštalovaný ESET, ktorý automaticky odosiela hlásenia o takýchto stránkach "producentovi antivírového softvéru)..., no a už s tým nie je problém - všetko funguje, ako má, t.j. stránky sú s najväčšou pravdepodobnosťou "vyčistené" a v poriadku. Zdraví, Pišta

No Avast varuje taky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tag Heuer mají v Details...

A Details mívá 20% slevu při dnech Marianne (coby ženě ti asi nemusím popisovat o co jde). Otázkou je doladit aby je na konrétní prodejně měli a aby ta akce vůbec byla se stejnými partnery jako doteď (když je krize).

pro rok 2008 tam nejsou, snad letos Upraveno uživatelem kinaj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...