Přejít na obsah

Koloběžky


Gilius

Doporučené příspěvky

Já myslím, že na prvodní osahání bude Kostka Hill Fun bohatě stačit a možná si ji nakonec necháš jako trvalej stroj. Záleží na tom, jak to člověka po prvních jízdách chytne. Pokud jo, má po hodinkách druhej problém - naštěstí těch koloběžek není zdaleka tolik jako hodinek a tak se možnosti výběru rychle vyčerpají :) Hlavně si jako první nekupuj hliníkovou skládačku s pidi-nenafukovacími kolečky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Měl jsem možnost vyzkoušet si e-kolobrndu od Miba - přesněji klasický tuším Express model, ale s elektromotorem v předním kole a s aku upevněným vpředu na sloupku. Nášlap jinak ve standardní poloze, takže do kopců, příp. v záchvatu lenosti si tím šlo pomáhat, jinak se dalo jet i bezmotorově. Pro lidi, kteří mají třeba už problém s pohybem to může být velký pomocník (není třeba pro nástup výstup zvedat nohy apod). Tohle co odkazuješ už je myslím pro bezmotorovou jízdu prakticky nepoužitelný kvůli výšce nášlapu a i nastoupení bude jak na schod, což to jako elektro myslím dost degraduje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-) snad to není moc OT - se mi hnulo v hlavě a dnes jsem objednal toto: http://www.motokolobezky.cz/cs/benzinove-kolobezky/benzinova-kolobezka-nitro-xg09-allroad-detail

 

Plánuji hlavně využití na dovolených - kam jezdím obytným autem. Sice mám elektrokolo - ale tohle bude snad vhodný doplněk :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pujcovne jsme se zenou pujcili kol9bezky od Kostky se strednim prednim kolem a ja mel navic detskou sedacku a vezl dceru 2,5 roku....musim rict pecka. Pozdeji jsem poridil mensi kolobezku od Kosty a tu slozim vsude bus, auto apod. Je to perfektni priblizovadlo do mest a na mensi vylety. Doporucuji....jo a od te doby mam kolo nevyuzite v garazi.

Upraveno uživatelem rydvik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-) snad to není moc OT - se mi hnulo v hlavě a dnes jsem objednal toto: http://www.motokolobezky.cz/cs/benzinove-kolobezky/benzinova-kolobezka-nitro-xg09-allroad-detail

 

Plánuji hlavně využití na dovolených - kam jezdím obytným autem. Sice mám elektrokolo - ale tohle bude snad vhodný doplněk :-) 

Fuj to bude smrad.  :yucky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mají poloviční výkon tedy 1kW. Na druhou stranu např. Motorová kolobežka Crosco má nádž 2 litry a dojezd až 150km. Elektrická se dělá i s poměrně vysokým výkonem 2.5kW.

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda nevím chlapi, ale můžete mi někdo napsat k čemu je taková elekto/moto kolobka dobrá? Já se ptám z toho důvodu, že teď když je hezky jezdím od 15-30 km a snažím se obden a ten příjemnej pocit, že si člověk zamakal mi elektokolobka nedá. Další věc je ta, že se při sjezdu z kopce pohybuji i 40km/h a v téhle rychlosti už bych spadnout fakt nechtěl, natož s tím takhle jezdit pořád :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je dobrá stejně jako malá motorka k tomu, že se člověk projede do míst kam se nedostane autem, nepotřebuje garáž a dá to klidně do bytu, může s tím prakticky kamkoli, je to lehký a skladný, takže se to vejde i do auta atd. Chápu, že jsou lidi, kteří ujedou na koloběžce klidně 100km a těší je pohyb, zrovna tak jako cyklisti, tak elektrická koloběžka je pro ty, kteří nemají potřebu sportovat, ale vychutnávají si jízdu stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom případě bych volil spíš nějaké elektokolo - je stabilnější, složit se dá také, ale hlavní výhodu bych viděl právě v té stabilitě, kdy na něm člověk sedí a ne stojí. Ovšem předevčírem jsem si byl zajezdit a při čekání na přívoz jsem na něm zahlídnul téměř dvoumetrovýho chlapíka - upřímně hrůza pohledět, vypadal na tom příšerně :D . Chlap velkej, jak hora a ty malý kolečka a "divná konstrukce"  to úplně korunovaly :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsme si možná nerozuměli, mám namysli tuto koloběžku, která se nedá s elektrickým kolem porovnat, je to spíš velmi odlehčená verze elektromotorky s max. rychlostí 35-40km/h s motorem 1kW,  dokonce s tempomatem apod. :)

 

na_titul__1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...