Přejít na obsah

Koloběžky


Gilius

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

lidi tomuhle nerozumim... rozumim tomu se pěkně rozvalit v autě a valit si to... rozumim tomu se protáhout na koloběžce, na kole... ale jezdit na těchhle prdítkách, sedět na tom jako buzík a poslouchat ten komickej motůrek? hlavně se s tim pak neserte na silnici, s tim dojezdem 30km při rychlosti 20km/h páč všechny akorát naserete.... asi jako ty zemědělci, co nejezdí po silnicích (proto přece maj tu vratku spotřební daně) a já mám pak asi jenom vidiny když jedu v koloně 20 aut na jedničku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se taky vrátím k tématu klasických koloběžek ... včera po Praze necelých 30km. Trochu pršelo, ale dalo se.

 

Jinak Radiku, docela Tě obdivuji, najet 90km přes Jizerky za jeden den, to musíš bejt sakra trénovanej. Mě se povede do těch 70km po rovinkách, ale den v čudu, po rovinkách a jsem úplně KO a projelu do sebe tak 7 litrů vody. Takže jestli tohle dáš za den, tak jseš frajer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jsem to našel :-)) hoši zvažuju na tyhle podzimní sychravý dny vyměnit kolo za kolobku.. ale motam se v tom jak maďar v kukuřici ..nějakej typ na stroj do  kolem 5ti?  vubec se neorientuju jestli jsou lepší malý kola 20/16 nebo např. 26/20 atd..

 

Záleží,kde chceš jezdit...,na dlouhé trasy jsou lepší větší kola...a do města a trasy do cca 70km bych volil kola maximálně 20/16 nebo 20/20....,menší kola jsou obratnější při kličkováni...tak do te ceny kterou uvádiš bych to viděl na Kostku hill,nebo jsem teď viděl na sbazaru starší Mibo express za 4 900,-,což je hooooooodně dobrá cena.A všeobecně má Mibo pevné rámy,které nepruží a záruku na rám 5 let.A to nechci dělat Mibu reklamu,páč mám sám Kostku,ale ještě bych bral do města i to mibo express.Hlavně nekupuj žádnou made in china,jako je Yedoo a podobně,protože při takových kolobkách by se ti mohl koloběh i zhnusit!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se taky vrátím k tématu klasických koloběžek ... včera po Praze necelých 30km. Trochu pršelo, ale dalo se.

 

Jinak Radiku, docela Tě obdivuji, najet 90km přes Jizerky za jeden den, to musíš bejt sakra trénovanej. Mě se povede do těch 70km po rovinkách, ale den v čudu, po rovinkách a jsem úplně KO a projelu do sebe tak 7 litrů vody. Takže jestli tohle dáš za den, tak jseš frajer.

Tak na této kolobce se snad víc najet ani nedá....Ono jestli na tomto stroji najedeš 70km tak to jsi už frajer velkého kalibru.... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Yedoo starší modely jsou jestli se nepletu vyrobeny v ČR, poměrně těžký ale jinak 100% v pohodě. New Mezeq a starší Mezeq s diskovýma brzdama je asie ale nemyslím že by to byl nekvalitní šmejd, jen to hůř zní.

Například i "česká" kola Author mají na rámu malou samolepku Made in Taiwan . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Yedoo starší modely jsou jestli se nepletu vyrobeny v ČR, poměrně těžký ale jinak 100% v pohodě. New Mezeq a starší Mezeq s diskovýma brzdama je asie ale nemyslím že by to byl nekvalitní šmejd, jen to hůř zní.

Například i "česká" kola Author mají na rámu malou samolepku Made in Taiwan . . .

Ja neříkám,že jsou Yedoovky špatné...,jde o výšku nášlapu a Yedoo ji má dost vysoko a tak se člověk víc nadře...Já měl mezeq disc a po 30 km jsem nemohl pomalu vyjít schody...,nyní mám kostka tour upravenou samotným mistrem koloběžek a po jízdě 130km na jeden zátah jsem necítil žádnou bolest... :-) Upraveno uživatelem paso12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodě, Kostka je fajn, plusový body u mě mají i za fabriku v problematickém regionu kde dávají lidem práci.

Na ježdění okolo komína bych se nebál sáhnout po Yedoo Mezeq, respektive New Mezeq - má lepší geometrii rámu a nebudeš se tolik mlátit kolenem jako u původního modelu.

Kostka je také velmi dobrá volba, ale vyjde dráž pokud se nemýlím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no v ceně kolem pěti jsou

 

Kostka Tour FUN

Kostka Hill fun

Yedoo mezeq new

 

nebo lehce levnější mezeq 20 disc

Kteroukoliv si vybereš tak naprosto splňuje vše co potřebuješ na nedělní poo projížďku. Vyber si a objednej, za chvíli je tady hnusný počasí tak ať si ji ještě letos užiješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...