Přejít na obsah

Koloběžky


Gilius

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kolobrnda má taky tu výhodu, že z ní lze mnohem jednodušeji "vystoupit" než ze sedla kola. Jsou to samozřejmě krajní situace, ale co člověk pak často jen "doběhne" a spadne jen kolobka. Na kole v obdobný situaci většinou spadnou oba. To ale neznamená, že si člověk nemůže rozbít hubu i na kolobrndě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, mám express na dvacítkách. Starý "hranatý" rám jsem měl na prvním masterovi (skládacím). Rozdíl v tuhosti jsem mezi nimi žádným způsobem nepostřehnul. Tím neříkám, že tam rozdíl žádný není - spíš mi chybí šestý smysl, kterým bych to posoudil. Prostě to necítím :)

dík!

mně jsou prostě sympatický ty hranatý rámy, stejně jako to má k-bike.

svou kolobku drtim terénama a nešetřím - to se mi na mibu líbí, že zkrátka drží a nebojím se, že to pode mnou někde rupne (cca 93kg živé váhy).

 

čekám teď na novej zadní plášť a už jsem na ní 14dní nestál = absťák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Známý, dospělý chlap s rozumem se takhle vydal že jako bude kůl když si půjčí koloběžku na sjezd

z Pradědu od vysílače na Ovčárnu. Asfalt, docela sešup, ale hlavně - mrtě lidí, z té strany je to jak pěší zóna,

o víkendech a o prázdninách se tomu vyhýbám.

No a přílbu - na co, že jo. V půli kopce se srazil s paní co šla pěšky, bezvědomí, nemocnice, dobitej více jak

cikánský hračky, nepěkný fotky co jsem viděl. To jen tak pro ilustraci že to umí bolet stejně jako tlama na biku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi si opět koupím kolobku, sezení u pcčka není ono a chtělo by to nějaký pohyb :D

9691-3_kolobezka-yedoo-mezeq-disc-20-16.

Celkem se mi zalíbila tato, jen mám strach o náboje a typ ráfku.

 

ahoj uz jsi koupil? prej to potřebujem do baráku taky  :death:   ty 16"/12" kola to asi nema cenu? a taky brzdy... ty špalky asi budou fakt nejlepsi... na to courani a je to blbuvzdorny

 

e: a asi spis vemu tu novou generaci

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já osobně doporučim cokoli z řady Kostka Tour, mam základní FUN a jsem spokojenej.. jen nesmí mít osoba strach když to trochu trkne o spodek zkrátka se to stává.

 

 

hoši mi prominou ale pokud ona osoba nemá kolem 180cm tak určitě nebrat nic od yedoo protože mají vysoký nášlap a dřepování by nebylo uplně příjemné..

 

a i když na tom vyjede jednou za x..tak se nevyplatí brát něco z marketu, protože na tom skutečně vyjede jednou a konec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci, potřeboval bych poradit co vybrat. Máma jezdí na kolobce a žena přišla s tím, že by taky ráda nějakou pořídila. Existuje něco rozumnýho na čem může jezdit jak stokilovej řízek se 190 centimetrama a padesátikilová princezna co má metr sedumdesát? Cesty asi víc lesní jak čistě město.

 

Díval jsem se na Mezeq new a Kostka Hill fun a ten mezeq mi přijde dle fotek víc festovní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...