Přejít na obsah

Koloběžky


Gilius

Doporučené příspěvky

nafukovací kolečka na mikrokolobku jsou nesmysl. měl jsem a byl to hroznej opruz. nutnost bylo pořád ji dofukovat úplně do tvrda, jinak to vůbec nejede. a dofukovat bylo třeba neustále, páč sebemenší únik vzduchu se vzhledem k celkovému objemu hned projevil. tak jsem je vyměnil za normální tvrdý kolečka.

Mam uplne stejnou zkusenost a taky jsem namontoval zpet ta tvrda kola.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jo, delaji se na to i nafukovaci, jde to prehazovat, ale na nemeckem foru, ktere jsem si k tomu vcera v posteli procital, pisou uplne presne to, co kluci tady, tedy nebrat. Manici si tam na to delali jeste po domacky predni blatnik, ale ten je uz k dispozici, jak je videt na fotce, original. Ty s 200 mm koleckama se delaji tahle, nejrychlejsi a s nejnizzsim stupatkem, pak s flexi dreveno-laminatovym stupatkem, ktere pruzi a ma zprijemnovat jizdu po bodelu, pak pruznym stupatkem a nafukovacima kolama a pak nejdrazsi s odpruzenym prednim i zadnim kolem. Ta plne odpruzena se tu ale blbe shani, je tady o ca 2k CZK drazsi, o kilo tezsi a s vyssi deskou. Nosnost je metrak. Vice, 130, ma podobny Xootr, ale ten je jednou tak drahy.

 

Je na tom ABEC 5, sada ABEC 7 na to stoji 300 Kc, ma to cenu menit?

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Buďte zdrávi, kolobrndi. Už jsem se taky nakazil tímhle vehiklem, děkuju vám pěkně. Když už jste tímhle vinni, buďte tý lásky a pomozte mi v rozhodnutí, jakej vybrat. Jsem váhavej střelec, takže si vezmu nějakou z bazoše, aby mi pak nebylo líto zklamání.

Kejvám se mezi Yedoo Ox a City. Na co by to drandidlo bylo: každodenní odšťouch do práce a zpět, část po ušlapaný cestičce a část po asfaltu (mám to od baráku tři kilometry = pěkná ranní procházka, ale někdy to chce rychlejš) a na občasný drandění op polňačce kolem Erbenovy vyhlídky a lesy Aussigu celkem. Nemám v plánu brutál offroad přes kořeny a skoky ze skály, jsem pokojný šťouchal.

Parametry Zlýho Jabka: 182cm, 105-110kg. Nesmějte se, makám na tom.

Jo, kdyby nevyhovoval Ox ani City, je můj limit 3500. Díky za podměty i přísudky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buďte zdrávi, kolobrndi. Už jsem se taky nakazil tímhle vehiklem, děkuju vám pěkně. Když už jste tímhle vinni, buďte tý lásky a pomozte mi v rozhodnutí, jakej vybrat. Jsem váhavej střelec, takže si vezmu nějakou z bazoše, aby mi pak nebylo líto zklamání.

Kejvám se mezi Yedoo Ox a City. Na co by to drandidlo bylo: každodenní odšťouch do práce a zpět, část po ušlapaný cestičce a část po asfaltu (mám to od baráku tři kilometry = pěkná ranní procházka, ale někdy to chce rychlejš) a na občasný drandění op polňačce kolem Erbenovy vyhlídky a lesy Aussigu celkem. Nemám v plánu brutál offroad přes kořeny a skoky ze skály, jsem pokojný šťouchal.

Parametry Zlýho Jabka: 182cm, 105-110kg. Nesmějte se, makám na tom.

Jo, kdyby nevyhovoval Ox ani City, je můj limit 3500. Díky za podměty i přísudky.

No, 3500,- není bohužel moc :(. Když si koupíte koloběžku v této cenové relaci, je velké nebezpečí, že kvůli vysokému nášlapu (více se nadřete) a levným komponentům a zpracování Vás koloběh ani nezačne bavit. Já mám už přes rok K-bike K7 (kola 16 a 12 palců) a plánuji si koupit něco většího, asi Mibo Express (kola 2x20 palců). Doporučuji stránky na facebooku "Koloběžky CZ" a třeba stránku priblizovadla.cz, tam se toho dozvíte mnohem více :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, 3500,- není bohužel moc :(. Když si koupíte koloběžku v této cenové relaci, je velké nebezpečí, že kvůli vysokému nášlapu (více se nadřete) a levným komponentům a zpracování Vás koloběh ani nezačne bavit. Já mám už přes rok K-bike K7 (kola 16 a 12 palců) a plánuji si koupit něco většího, asi Mibo Express (kola 2x20 palců). Doporučuji stránky na facebooku "Koloběžky CZ" a třeba stránku priblizovadla.cz, tam se toho dozvíte mnohem více :-)

Díky za tip, Sphinx mi už doporučil ten Yedoo City

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vážení, tohle vám nedaruju. Takhle mě natěšit na to, jaký pohodičkový lážo plážo odšťouchávání do práce to budu mít, když to mám po rovince a z kopečka a vona je to řehole jak kdybych byl cisterciák! Včera jsem si dojel do Prahy pro starší model Yedoo City - málo jetej a za dva Palacký, neberte to - a po peróně to jezdilo fajn. A já vůl jsem s tím dneska ráno frčel do lékárny. Cejtim úplně celýho Jabka až to není možný. To jsem si na sebe zase vymyslel mučidlo... Holt kondička se bude muset zvýšit, jen jsem nečekal, že ji budu muset nakopnout tak drasticky. Jestli svoje dvojkolky pojmenováváte, já si pro tu svoji zamlouvám codename Šlápota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...