Přejít na obsah

Koloběžky


Gilius

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Díky kluci, kolečka ještě něco najedou.Sportissimo je skladem na prodejně u nás nemá,a za těch pár dní už budu mít ty ložiska vyměněny, než by to dodali. Jen mladý si vzpomněl pozdě, všechny prodejny s ložiskama už byly zavřeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bral holkám tyto YEDOO https://www.mall.cz/detske-kolobezky/yedoo-kolobezka-ox-new-bila-cerna

a musím říct že fakt paráda.... zpracování super, nemůžu si stěžovat a holky na nich drandí pořád. Narozdíl od těch freestylových "hrkáčů" na nich můžou jezdit všude včetně polňaček atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Chápu, že tu řešíte jiný typy, ale nechci zakládat nový vlákno. Potřeboval bych poradit pro kluka, 8 let, hubeňour 20 kg nějakou freestyle koloběžku na blbnutí. Umí (základy) na skatu a inlinech a o tomhle furt mluví, tak mu to chci pořídit.  Samozřejmě uvídíme, jak ho to chytne, ale bydlíme na vesnici a na návsi, kam děti chodí blbnout, tráví dost času, takže to snad užije. Jo, díky tý návsi to budou spíš různý přirozený překážky jako obrubníky a tak než nějaká U rampa.

Mám dobrý zkušenosti s Micro, tak mě napadlo třeba toto: https://www.micro-kolobezky.cz/micro-ramp-cyan-z800.html

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k tomu dotazu výše. Když procházím nabídky, tak sem tam narazím na určení z hlediska věku/výšky, ale dost často to tam vůbec není.

Takže např. tuhle jsem měl pocit, že už mám vybráno a až v recenzi (nikoli popisu) jsem zjistil, že to je od 150 cm.

U toho Micra je aspoň jasný, že z hlediska velikosti to přesně sedí. Každopádně za případný postřehy či tipy díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, ewolucionar napsal:

Je to monster,,,,115km si myslim slušny dojazd....maximalka 107km/h...do mesta v lete parada...

DSC_8911-01.jpeg

DSC_8908-01.jpeg

ty kraso, co to je?? .. uz jsi s tim zkusil jet 100? .. ja mam hruzu v ocich, kdyz se mi ta moje rozjede /z kopce/ na 30... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Nemate nekdo tip jak prepravovat vetsi kolobezku na strese auta? Klasicke celisti cyklo drzaku mi na kolobrnu nesedi (mam yedoo s2016).

Zatim jsem narazil jen na takove uchyceni vidlice: https://nosice-kol.heureka.cz/peruzzo-pordoi-alu/?gclid=Cj0KCQjwlMaGBhD3ARIsAPvWd6jkg2gnNOfCP9CyeLwYf-5PjvNUGPBvYbsYtJd8Md1AKrN30YnKv_caAhrdEALw_wcB

Pak je thule co fixuje predni kolo, ale za ty prachy urcite ne.

Samozřejmě nouzove reseni je dat kolobku do kufru, ale to na dovolenku neni zrovna idealni, protoze s detma bude bagaze az az.

Dik za jakykoliv dalsi tip (ps. kouli nemam a drzak na 5dvere nechci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Yakimu frontloader používá většina koloběžkářů, potvrzuji. 

A ještě zkus uchytit do čelisťového kolobku obráceně, řídítky dozadu, v některých případech to funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...