Přejít na obsah

Koloběžky


Gilius

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...
  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jezdím od jara, ale vždycky zapomenu vyfotit. Za ty prachy super hračka, za půl roku sem na kolobce najezdil víc než na kole za předchozích 10let.  Baví mě to neporovnatelně víc, druhý den nic nebolí, maximálně okopane kotníky.

Yedoo s2016 

1626947265762-01-02.jpeg

Upraveno uživatelem efreeti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

tak co, jezdíte?

na víkend dorazil kamarád se svou K6, tak jsme s těma našima babičkama dali trochu terének. zase mě to chytlo, s menší kolobkou to krosit po nezpevněných cestách. hlavně mě pořád láká si tu K6 k mým MIBO pořídit. děsně se mi líbí, už od mládí :D a stále ji beru jako etalon malých kolobek, ale se svým skoro metrákem mám trochu problém s její subtilnější konstrukcí proti mibu. je to takový tintítko, ale vejdu se na ní. máte někdo delší zkušenost s K6 s větší zátěží? kámoš je trochu rachitik, asi 30kg míň, než já.

IMG_20220604_115619.jpg.ee84885660cecda901fd4b8433b8a509.jpg

IMG_20220604_130214_1.jpg.f54764ad441660e63da44444c7fc9acf.jpg

IMG_20220604_130028.thumb.jpg.00c7a08ffabb3472a06137dc10ad4545.jpg

IMG_20220604_131912_1.jpg.1c66b984099e6bf27eca6e4f11f3808d.jpg

IMG_20220604_132254.jpg.fce195d86662b7df45150b6d4cdeff1f.jpg

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dík, u K6 píše Vavruša 110 staticky, noa to mi přijde dost na hraně. na jízdu ok, ale na nějaké skákání (obrubníky, kořeny), nevim nevim. primárně by byla pro kluka, ale já bych se na ní taky samozřejmě rád svezl. oproti všem těm kostkám a yedoo, kterých je všude plno, je k-bike  jak z jiného světa 🥰, už jen ty jejich stránky z minulého století :D, Vavruša je prostě svůj a to se mi líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ji mam od roku 2013 a koukam, ze stranky maji porad stejny(hrozny) 😅. Obrubniky taky nejak skacu, ale nevyhledavam to. Myslim, ze pripadne novej ram zase nestoji nejakou raketu - teda nestal, dneska nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

včera večer jsem dal skoro 40km na expressu vč. rozbahněných polňaček, dnes mytí, tak jsem je vzal rovnou všechny. ten kábajk, to je teda dílo. mám trochu problém se do ní složit, ale je to na ní sranda. moc nechápu smysl vedení bowdenu k přední brzdě plné kliček, to nevím, co k tomu Vavrušu vedlo.

IMG_20220701_174610.jpg.81618b76e36ea86904a673e4cdc2c8b1.jpg

IMG_20220702_114421.thumb.jpg.db523c74aafd7fd72956c2e1389409ea.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Ahoj,

mám na znalce kolobezek dotaz. Drandime už léta na kostkach (silnice, lehčí terén) a pořád si říkáme, jednou si je vemem do Krkonoš.  Teď se vracíme z túry v Krkonoších a co jsem koukal na koloběžky, většina jich měla kotoučové brzdy. 

Nejsem si teď jist jestli by to klasické brzdy zvládly (ty dlouhé, prudké sjezdy a tak) 

Máte prosím někdo zkušenost? 

Děkuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Potřeboval bych poradit s výběrem koloběžky pro vysokýho dospěláka (mě), který ji potřebuje na občasné a relativně kráté popojížky s dětma, které ještě drandí na odrážedlech a malých kolech po městě / cyklostezce atd… Koloběžka by měla být s malýma kolečkama, kvalitní materiály, ložiška atd a relativně rychle složitelná, abych jí mohl využít i solo někde na kratší přesun po městě. 

Na jaké značky koukat? Koloběžky jdou úplně mimo mě… Předem dík

Upraveno uživatelem redd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, redd napsal:

Díky oběma @Kamil.K a @Harwey

Potřebuju ale koloběžku s těma úplně malýma kolečkama, něco jako foto níže. Po velmi rychlém průzkumu jsem narazil na značku Micro. 

100021-3942.jpg

A trváš na skládací? Protože ono se to časem rozvrže všechno.. řešil jsem to samé co ty, a skládací nakonec letěla pryč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, redd napsal:

Díky oběma @Kamil.K a @Harwey

Potřebuju ale koloběžku s těma úplně malýma kolečkama, něco jako foto níže. Po velmi rychlém průzkumu jsem narazil na značku Micro.

určitě bych bral s pevnými kolečky, ne nafukovací, s nimi je to peklo. jinak výběr asi jedno, máme dvě skládací lídlovky různých generací /rozdílný mechanismus zajištění/ a nemám k nim žádnou výhradu.

zrovna tuhle jsme byli v dekáči a děti drandily na těch testovacích a koukal jsem, jak i tyhle mikrokolobky mají už velká (ale pevná) kola a některé modely i klasickou brzdu. za mě super řešení na městský pojížďky.

Upraveno uživatelem lub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě skládací (bude to záložní stroj, který sebou vezmu na výlet do auta nebo bude v autě v kufru, kdybych potřeboval do centra a nechtěl tam autem), ale právě nějaký kvalitní mechanismus (značku), aby to nebyl šrot, něco to vydrželo, mohl jsem na to já (190 cm / 86 kg) a časem klidně děti... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...