Přejít na obsah

Koloběžky


Gilius

Doporučené příspěvky

Jasně, je to pro fajnšmekry a lidi, co to s koloběháním myslí vážně. Já se zase pomalu vracím ke své ( musím fakt opatrně, kvůli zdraví ), o kolobrndě od Kostky taky přemejšlím. Furt mám před sebou tu výzvu "Nova Author Cupu" na kolobrndě......dám to, určitě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kostka City Cross stojí o něco víc než K7, ale zas má Speedlifter twist, výběr barev... A je pěkná. Ceny u kostky, stejně jako miba a k-bike, jsou IMHO v pohodě. Vždyť horák na kterém se dá jezdit, stojí aspoň dvacku, a tady se i rámy svařují v česku. Když budete nakupovat čínu hlavněžetojelevný, tak tu za chvilku nebude žádný zaměstnavatel. To je cesta do pekla.

No jinak moje city má teď 1100 km a jsem z ní stále nadšený. Ani řidiči busů MHD nemají námitek. K7 co má přítelkyně taky dobrý. Koloběžka je silně návyková záležitost a taky pěkně komplexní tělocvik. Doporučujeme!:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Tak doufám, že nebudu OT, ale přidám i své stroje. Kolo Scott jsem vyměnil před rokem za koloběžku a náramně si to užívám. Dokonce i na postavě je to znát více než při jízdě na kole.

 

Čili aktuálně Mezeq Disk Brake Tektro a Kostka Hill. Ten Mezeq (viz obrázek dole) je velká pecka hlavně na sjezdy - Ještěd a podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som fanusik malych kolobeziek. Preferujem znacku micro. Toto vsetko mam doma. Jednu mam stale v aute, ktoru vyuzivam, ked parkujem daleko od baraku. Jednu mam do prace, ked musim ist elektrickov. Pedalflow (bicyklik) je na zabavu. Detsku caka, ked budem mat deti, kickboard nemam velmi rad. Keby ste potrebovali poradit s vyberom, tak piste.

Micro Rocket

kolobezka-micro-rocket-174933.jpg

Micro Air Flex

kolobezka-micro-flex-air-200-mm-219852.j

Micro Speed plus

kolobezka-micro-speed-168196.jpg

Micro Monster Kickboard

micro-monster-kickboard-278785.jpg

Micro G-bike plus

g-bike.jpg

ale najvacsiu zabavu mam s tymto 

Micro Pedaflow

DG420369_300dpi%5B1000x700%5D.jpg?forceS

Upraveno uživatelem People
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta Hill Kostka mne hodne zajima, zvazujeme druhou kolobku do rodiny. Jede se na tom o hodne lip nez na mensich (mam Kostku Uni)?

Popravdě, mnohem lepší je ten Mezeq. Vychází perfektně cenově, mám i kontakt na výrobce/dodavetele a je schopen udělat i zajímavou cenu. Konkrétně tahle vyjde na perfektních 4.500,-Kč i s výbavičkou. Standardem jsou kotoučovky Tektro a průmyslové náboje. Nosnost je krásných 150kg a je mnohem lepší než Kostka, hlavně v terénních lokalitách a výborná pro sjezdy. Například Kostka vůbec nedělá kotoučovky pro modely do 13.000,-Kč a jestli vůbec.

 

Obecně je Mezeq za ty peníze super. Mám na něm najeto zhruba 600km a stále spokojenost. Pokud bys měl zájem, dám Ti přes SZ kontakt na konkrétního a velice solidního člověka na kterého se můžeš obrátit.

 

Čili já jsem i díky své váze a výšce 121kg/201cm zakotvil u Mezeqa a další bude opět tento model. Kostka se podemnou dost prohýbá a to má nosnost také 150 kg.

 

Tož tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

People: jooo Micro je super, ale tak maximálně do města a na stezky pro kolečkové brusle ... Ale jinak perfektní, obzlášť Air - Flex - je skladná a v pohodě se přepravuje v MHD, což u velkých moc nejde. Když se na to dívám, tak seš taky dobrý "pacient" :lol2:  :lol2:  :lol2: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vies, byvam vo velkom meste a kym by som sa  dostal na okraj, do prirody tak uz by som urcite sa nevladal vratit naspat. Co sa tyka airflex-u, tak jej kupa bola pre mna sklamanim. Ide to sice dokonale pohodlne, ticho, bez vibracii ale ide to pomaly ako slimak. Prepokladam, ze to bude tou laminatovou doskou a aj klasickymi kolesami, ktore som po tyzdni musel vymenit za klasicke celoplastove, rychlost sa mierne zlepsila, avsak stale stracam energiu kvoli pruznosti tej dosky. 

 

Najoblubenejsia je stale ta zelena, perfektne drzi stopu na ceste, da sa ovladat jednou rukou a druhou telefonovat :)  ide rychlo a do MHD je dokonalo mala a lahka.

 

Verzia Micro Speed Plus je fakt ako blesk, ale necitim sa na nej az tak bezpecne ako na zelenom modely Rocket. Ma vacsi priemer koliesok, tym padom je menej skladna. 

 

Kolobezku odporucam na geocaching. Super pomocnik. 

Upraveno uživatelem People
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravdě, mnohem lepší je ten Mezeq. Vychází perfektně cenově, mám i kontakt na výrobce/dodavetele a je schopen udělat i zajímavou cenu. Konkrétně tahle vyjde na perfektních 4.500,-Kč i s výbavičkou. Standardem jsou kotoučovky Tektro a průmyslové náboje. Nosnost je krásných 150kg a je mnohem lepší než Kostka, hlavně v terénních lokalitách a výborná pro sjezdy. Například Kostka vůbec nedělá kotoučovky pro modely do 13.000,-Kč a jestli vůbec.

 

Obecně je Mezeq za ty peníze super. Mám na něm najeto zhruba 600km a stále spokojenost. Pokud bys měl zájem, dám Ti přes SZ kontakt na konkrétního a velice solidního člověka na kterého se můžeš obrátit.

 

Čili já jsem i díky své váze a výšce 121kg/201cm zakotvil u Mezeqa a další bude opět tento model. Kostka se podemnou dost prohýbá a to má nosnost také 150 kg.

 

Tož tak.

o SZ jsem si napsal

da se na ni pridelat i sedacka pro dite?

neco jako ma http://www.mibo.cz/eshop-product/kolobezka-mibo-crazy-kid-top

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

People: teda, Ty musíš jezdit, jako drak, po týdnu odrovnat kolečka :angel: . BTW - do města jsou to určitě super pomocníci, ale chce to kvalitní povrch.

 

Mickey: máš SZ s kontaktem. Ví už se Tobě. Jestli tam jde přidělat sedačka Ti neřeknu, protože to nevím, ale Jirka Ti dotazy rád zodpoví. Nicméně nevím jestli je dítě na kolobce úplně dobrý nápad, kor takto malé. Já sice svou 6-ti letou dceru čas od času vozím na stupátku, ale do sedačky na kolobce bych ji asi nedal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 People:

 

nedari se mi nikde vygooglit PedalFlow, kolik ta sranda stoji? Na youtube to vypada dobre

 

Hledam neco k doprovazeni syna na odrazedle a brusle chtej aspont trosku slusnej asfalt a kolobku uz doma mame (pohravam si s myslenkou koupit jeste jednu kolobku, asi Mezqa...)

 

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 People:

 

nedari se mi nikde vygooglit PedalFlow, kolik ta sranda stoji? Na youtube to vypada dobre

 

Hledam neco k doprovazeni syna na odrazedle a brusle chtej aspont trosku slusnej asfalt a kolobku uz doma mame (pohravam si s myslenkou koupit jeste jednu kolobku, asi Mezqa...)

 

Diky

 

http://micro.ms/shop/product/Micro-Pedalflow

300CHF 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...