Jump to content

Recommended Posts

před 18 hodinami, bandicoot napsal:

To je dobrá mrcha, s tou bych to plánovaný polabský kilo dal i s tím sešroubovaným kolenem.

Jestli to bylo na můj post, tak ano, tohle je stíhačka, ta jede sama, takže je na takovou klidnou, vyváženou jízdu, kde se chceš odreagovat a odpočinout si cestou krajinou nebo se jen tak protáhnout. Navíc oproti tomu, jak je Wolfik velký, tak je lehčí a manipulace s ním je radost.

No, ale Mezka mám, jak jsem psal na terénní a hrubé jízdy, navíc tedy i vyjížďky s pejsky. Teď bych rád zkloubil velikost Wolfa a tvrdost s výdrží u Mezka, tak jsem se díval na Kostku, konkrétně tuto: https://www.kostkakolobezky.cz/mushing/669-kolobezka-kostka-mushing-racer-pro-g5.html

Ale četl jsem, že Kostkám v některých případech praskají rámy, což mě se u Yedoo nikdy nestalo v kontextu s mým stylem terénní jízdy + mé váhy/výšky (klepu na zuby). Takže nevím, zda má záměna těchto mých dvou pracantů za jednu univerzální Kostku vůbec smysl. 

před 1 hodinou, Sphinxx napsal:

No, ale Mezka mám, jak jsem psal na terénní a hrubé jízdy, navíc tedy i vyjížďky s pejsky. Teď bych rád zkloubil velikost Wolfa a tvrdost s výdrží u Mezka, tak jsem se díval na Kostku, konkrétně tuto: https://www.kostkakolobezky.cz/mushing/669-kolobezka-kostka-mushing-racer-pro-g5.html 

Při Tvé postavě se podívej na MIBO, to jsou držáky a velkou kolobku si u nich vybereš.

před 15 hodinami, biknik napsal:

Protože jsem z časových důvodů přidělal po koupi jen jeden a od té doby jsem se nerozhodl jestli budu používat oba blatníky a nebo žádný. :D
A taky mám pidi bonbón auto a sundavám přední kolo, když ji vezu a ten přední by překážel. Zatím jsem nebyl předním kolem nějak víc ohozen tak nechávám jak je. :D

Chápu. A zadní blatník je důležitější.

Jak teď v telce furt masírujou opilý cyklisty a vodáky, tak nevíte jestli se chlast vztahuje i na nás koloběžkaře?

Já hřeším na to, že napůl jdu, ale jak to vlastně je?

Podle mě stejná regulace jako pro kolo. Ale když jsem kdysi při výletě v jednom vinařství udělal tři džbánky, taky jsem se utěšoval, že vlastně napůl jdu :D

Kluci,mladý /10let/ by chtěl nějakou freestyle koloběžku.Samo na tom bude skákat,no zkrátka šetřit ji nebude,sem tam by se "svezla" i mladá /13let/.  Uvítám nějaké tipy,co,jak a hlavně čemu se vyhnout. Díky

Asi už tu nikdo nekoloběžkuje , nevadí , zeptal jsem se i jinde.

Tyhle fristajlovky tady prohánějí snad všechny děti. Mladej na tom blbne asi dva roky, tak prej co jako máš konkrétně za otázky a kolik jseš ochotnej do toho nasypat? :D (jako odpoví gratis, myšleno jakej máš budget na tu fristajlku) :)

20200928_214412_copy_768x1088.jpg

S chladnějším počasím ubylo lidí na stezkách tak si člověk může v klidu trhnout nohou :) Nový širší řídítka a paráda. 

20201122_150743_copy_1482x1976.jpg

To je pravda, že bych dofoukl a vyjel...?

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk