Přejít na obsah

Koloběžky


Gilius

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Po roku...
  • po měsících...

Zacinam zvazovat porizeni kolobezky, ale takove te skladaci (micro atd.).

Ma s tim nekdo zkusenost?

MHD jezdim posledni dobou nerad a vstavat furt driv abych to stihl pesky me taky nebavi.

 

Koupili jsme si Micro White minulý rok. Jezdit se na tom dá, ale jen po pěkném povrchu. Světlost je hrozně nízká a abys hlídal každou vyvýšeninu. Skládací je ale dobře.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

ahoj vsem kolobezkarum.

 

nevite o nejakem bazaru kolobezek? rad bych sehnal KBIKE K5 nebo K6 za rozumnou cenu (vim ze prodejni cena nove neni draha, ale chci vyzkouset jak me to bude bavit a proto hledam levnejsi variantu)

 

pripadne pokud nekdo vite o alternative ke K5/K6 prosim dejte mi vedet.

 

Dik

Stepan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj vsem kolobezkarum.

 

nevite o nejakem bazaru kolobezek? rad bych sehnal KBIKE K5 nebo K6 za rozumnou cenu (vim ze prodejni cena nove neni draha, ale chci vyzkouset jak me to bude bavit a proto hledam levnejsi variantu)

 

pripadne pokud nekdo vite o alternative ke K5/K6 prosim dejte mi vedet.

 

Dik

Stepan

 

Válí se mě v garáži jedna hliníková X line. Když tak SZ.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pripadne pokud nekdo vite o alternative ke K5/K6 prosim dejte mi vedet.

 

Dik

Stepan

 

kbike mi přijde hrozně malá, ale záleží na tom, jak daleko s ní chceš jezdit a co od ní čekáš. mohu doporučit crazynu od miba, je to dost vychytaný stroj, ideální velikost/skladnost. je stabilní a rychlá i po horších cestách. nijak ji nešetřím, vydrží fakt hodně. a baví mě víc než kolo :smile_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ocekavam od toho presun do prace a z prace (cca 9 km tam a 9 zpatky) a takove rychlo popojizdky po okoli, kam jinak chodim pesky.

 

chci normalni nafukovaci kolecka (tudiz zadnou skladaci s koleckama z inline) Kbike mi prijde ze nezabere moc mista. Mam 197 cm a tak neverim, ze by mi nejaka byla uplne dobre, takze vybiram jen podle toho jak se mi libi a taky podle ceny. u K5/K6 se mi libi ze jsou obe kola stejne velky a tak nejak si pamatuju kolobezku kdyz jsem byl malej.

 

jinak dik za tip na Mibu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ocekavam od toho presun do prace a z prace (cca 9 km tam a 9 zpatky) a takove rychlo popojizdky po okoli, kam jinak chodim pesky.

 

při tvé výšce bych měl obavu, jak se na k-bike poskládáš. žádný komfort to asi nebude, navíc pokud chceš jezdit á 20km/den. já mám 185cm a crazy je mi akorát. řidítka úplně co nejníž a hodně skloněné dopředu. výhodou je delší stupadlo, při sjezdu pohodlně odložíš obě nohy. navíc, aspoň pro mě, byla při rozhodování výhodou větší nosnost 150kg, staticky prý až 600 :eek:, takže ani skoky ze schodů nejsou problém, pokud jich není moc :) Upraveno uživatelem lub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl jsem si vcera vyzkouset neco u odborniku a pry se mam rozloucit s predstavou ze si poridim Kbike - maji objednavky na dalsi rok a nestihaj.

 

z toho co je dostupne mi paradne sedla Kostka City Cross.

 

takze kdyby jste nekdo vedel o pouzite tak se ji rad ujmu. Jinak zkusim pristi mesic koupit novou.

 

Dik za pomoc pri hledani

 

S

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kde je v Praze dobrej výběr, chci koloběžku čím dál tím víc, ale nejdřív testnout než něco koupím, jinak city cross je v tý žlutý super jedovatá

 

Jeste se mi líbila tahle

 

zdroj kostka-kolobka.eu

post-20025-098730000 1338984429.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.kolobezky-pro-dospele.cz/

 

dobry pristup, moznost vyzkouseni na miste.

 

zkusil jsem Mibo a Kostku - Kostka se mi zdal pevnejsi a mel sirsi stupatko, jeho hlavove slozeni je super (moznost rychleho otoceni o 90° pro skladnost )

takze za me kostka pokud nova kolobrnda.

 

Ta zluta na zivo je pekna a maj treba i hezky vyresene zadni svetlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl jsem si vcera vyzkouset neco u odborniku a pry se mam rozloucit s predstavou ze si poridim Kbike - maji objednavky na dalsi rok a nestihaj.

 

Pokud chceš K5 tak ta by měla být bez problémů u výrobce dostupná. Nedodávají dočasně pouze K6 a co je pro mně důležité :crying_anim: K7.

Taky nějakou (nejspíš K7) zvažuju, vzhledem k tomu, že mně nebaví běhání a hýbat se musím....

 

Edit: jak se tak dívám na tu K6, tak je zase praktičtější na převozy, tak nevím. Ale ono dočasně to je stejně jedno a je čas vybírat.

Upraveno uživatelem sect
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes večer 29 km na City Cross po Vysočanech a Proseku. Celkem na ní máme skoro 300 km. Já ten stroj miluju, na sídlištní vlásenky je naprosto super. Je to úplně něco jiného než kolo, hravější, větší kontakt s terénem. A taky tišší. Kupovali jsme ji též ve Smotlachově, neboť tamní přístup je hřejivý. Zkoušeli jsme tam Mibo Master (těžká, vysoká, nesedla), a jejich vlastní K7 ale jak zde již víte, tam bychom se načekali, tak jsme vzali City Cross a nelitujeme! Speed Lifter je dobrý na tlačení, dám si řídítka výše a nemusím se ohýbat, na jízdu zas až dolů. Kostka má firemní prodejnu a půjčovnu v Dubči, ale tam jsem jen koukal o víkendu přes sklo. Z té nebudete chtít slézt dolů;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byla notně jetá:-) Vážně, jel jsem dvakrát po chodníku nahoru a dolů, to už byla (konec března) doba, kdy stála výroba K7, takže jen ze zájmu, chtěli jsme Mibo master, ale to se opravdu nedalo, ač na něj spousta lidí nedá dopustit. Podle náčrtu má K7 o tři centimetry kratší rozvor, a to si neumím představit jak se na tom jede déle rovně (ale je 0,7 kg lehčí). Myslím zkrátka že do města neuděláš se City verze Cross chybu, jede krásně, a je krásná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to asi jo. Já jsem nakonec kvůli skladnosti (přepravě) objednával K6, takže ta asi bude rychleji.....

Edit: ale komunikoval jsem přímo s k-bike, takže zkus ještě tam.....třeba ta dodací doba zas tak hrozná nebude.

 

http://koloběžka.eu/

Upraveno uživatelem sect
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...