Přejít na obsah

AUDIOFILOVO OKÉNKO


Alina

Doporučené příspěvky

To by těch Alin muselo bejt pěkná řádka, aby sis tu hračku pořídil :).

Kuzma je vynikající, tangenciální ramínko je velká paráda, jsem si právě dneska dělali doma srandu, jaká by byla nádhera bydlet pod mostem s takovým gramofonem.....

Ty starý gramofony HIS MASTER´S jsou opravdu jen na dekoraci do pěknýho bytu, mít na tom jednu desku s Radeckýho pochodem a semtam to pustit návštěvě. a neustále leš-***, aby na tom prach neležel....

Upraveno uživatelem Alina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy v roce 2000 jsem dostal starel gramec Dual - poloautomat a trochu ho upravil, mechaniku vyhodil, trafo odrušil, přidal šutr do ložiska, a nakonec starou Shurku vyhodil a Ortofonem ho oblažil. Ve Stereu vyšla docela pěkná knížečka na seřízení gramce a byla docela sranda to poštelovat, nakonec mě to laborování bavilo víc než poslech. Pak přišla etapa Nakamichiho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám základní model gramofonu Pro-ject Debut III a hraje to super. Hlásím se do klubu ;) .

Si myslím, že to hraje krásně, Pro-ject je opravdu seriózní výrobce, kterej myslí i na člověka, kterej nechce investovat desetitisíce a jde mu o kvalitu.

Když se sežene dobrá přenoska, slušnej předzesilovač, zesilovač, je to za pár peněz muziky...... až hanba :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejkrásnější gramofon je stejně něco na způsob "his master´s voice". Až potkám v bazaru zachovalý, koupím si ho jako dekoraci do obýváku.

Tady máš jeden, ale bez trouby - http://aukro.cz/item685911878_stary_gramof...er_s_voice.html

A k němu rovnou album desek - http://aukro.cz/item684203186_his_master_voice.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

 

 

To vypadá, jak malá psí rakvička :)

Je to docela dekorativní, ale bez trouby se návštěvy budou ptát, co to máš v obýváku za mauzoleum

 

taky se "hlásím do klubu"

gramo NAD "made in Litovel" s přenoskou Ortofon - velmi velmi velmi málo hraný :-( nejsou lidi

Nemáš desky nebo čas, Nebo obojí?

Upraveno uživatelem Alina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...