Přejít na obsah

AUDIOFILOVO OKÉNKO


Alina

Doporučené příspěvky

před 12 minutami, African napsal:

Wow, ty jsi dobrý ďábel :punk:

...nějak mne to chytlo. Hudbu poslouchám hodně a dlouho, sbírám CD, LP (lehce) a chodíme na koncerty a ženuška moje to taky ráda, TV jsme po deseti letech zrušili...takže proč ne.

 

Upraveno uživatelem Sacíbagr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj hudba je balzám na (d)uši... od jara v home office, každé ráno 3x cvak (streamer, procesor, koncák) a 8-10 hodin v kuse jede Tidal nebo NAS... ještěže ten class D má nízkou spotřebu
470B47D7-3E63-4FE1-AD09-AE76519E1561.thumb.jpeg.4895a3af7ac6126cea66c40070b3d59e.jpeg

...taky jsem konečně po x letech začal pořádně využívat Tidal...skvělé!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 11. 2020 v 19:18, Sacíbagr napsal:

...díky Coroně a home office jsem se pustil do přestaveb audia. Dcerka chtěla gramec, tak jsem ji dal svůj ProJect a k němu dostala starý, ale velmi dobře hrající zesík Grundig a repra ElectroVoice Link 8. No a já kromě několika Kenwood M1 a C1 pořídil ještě Technics 9060, 9070, 9010 a Thorens 125mkII...ke Kenwodům parádně sedly Klipsch Tangent 40 a chystáme DIY stavbu (viz ilustrační obrázek č.1) reprobeden. Spodek - basovka bude Klispchorn, ale osazena dynamičtějším měničem a k tomu synergy horn ala Danley audio...tak uvidíme. Alespoň mne to donutí udělat v prázdném podkroví nový pokoj na poslech muziky. Ještě dáváme dohromady jedny dynamické sloupy s koaxiálem - bas jde do podlahy (poslední foto). Tak zase je si s čím a na čem hrát.

To je fajn, když vidím těžkého pacienta. Hned jsem fotky ukázal manželce, že na tom nejsem tak špatně... 😂. Jinak hledám kde nařezat pár prken, nevěděl bys? Popřípadě nepřidal by ses? http://projectgallery.parts-express.com/speaker-projects/back-loaded-horn-design/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ATH-M50 už pár rokov mám a som s nimi spokojný. Každopádne, asi by som doporučil Yamaha HPH-MT8. Sú lepšie a aj keď konštrukčne skoro rovnaké ako ATH, sú pohodlnejšie. Aktuálne na Muzikeri za celkom slušný peniaz.

https://forum.chronomag.cz/topic/68896-sluchatka-prehravace-prehravani-hudby/?do=findComment&comment=2579194

 

Upraveno uživatelem McStinger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové pěkný den vím že to zde asi nepatří ale přesto bych se rád zeptal zdejších odborníků.Mněl jsem dosud JBL PARTYBOX 1000 u kterého jsem jaksi nevyužil výkon a vadila i ta velikost.Ale nehrál uplně zle.Pak BOSE soundlink mini a tam mi prostě vadí ty přehuhlané basy a navíc mi odešla deska a baterie po 4 letech.Nicméně podařilo se mi vyměnit ted za švýcarský nůž uplně nový Audiopro ADDON T5.Je to prý asi jeden z nejlepších bt reproduktoru na trhu.Nevím každopádně bych radši více čistší a méně přebasovaný projev.Ne bez basů ovšem.Ale zase ne žádně analytické repro.Mám to v malém pokoji kde cvičím a rád poslouchám elektro hudbu jako Keluar,Depeche mode,nicméně taky si posechnu i country,blues aj..Je to dobrá volba?Nemáte někdo s touto značkou zkušenosti?V pondělí mi příjde.Popřípadě kdybych nebyl spokojen, rád bych nějaký typ něčeho měnšího,podobného, ovšem s vyšším výkonem prosím, děkuji předem za rady..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, cecil napsal:

Pánové pěkný den vím že to zde asi nepatří ale přesto bych se rád zeptal zdejších odborníků.Mněl jsem dosud JBL PARTYBOX 1000 u kterého jsem jaksi nevyužil výkon a vadila i ta velikost.Ale nehrál uplně zle.Pak BOSE soundlink mini a tam mi prostě vadí ty přehuhlané basy a navíc mi odešla deska a baterie po 4 letech.Nicméně podařilo se mi vyměnit ted za švýcarský nůž uplně nový Audiopro ADDON T5.Je to prý asi jeden z nejlepších bt reproduktoru na trhu.Nevím každopádně bych radši více čistší a méně přebasovaný projev.Ne bez basů ovšem.Ale zase ne žádně analytické repro.Mám to v malém pokoji kde cvičím a rád poslouchám elektro hudbu jako Keluar,Depeche mode,nicméně taky si posechnu i country,blues aj..Je to dobrá volba?Nemáte někdo s touto značkou zkušenosti?V pondělí mi příjde.Popřípadě kdybych nebyl spokojen, rád bych nějaký typ něčeho měnšího,podobného, ovšem s vyšším výkonem prosím, děkuji předem za rady..

Mrkni sem viz.odkaz tady se něco takového řešilo.

https://forum.chronomag.cz/topic/127609-bt-repro/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fajn, když vidím těžkého pacienta. Hned jsem fotky ukázal manželce, že na tom nejsem tak špatně... . Jinak hledám kde nařezat pár prken, nevěděl bys? Popřípadě nepřidal by ses? http://projectgallery.parts-express.com/speaker-projects/back-loaded-horn-design/

...momentálně toho mám moc. Uvažoval jsem o Fostex stavebnici, ale nejprve dokončím 6 stávajících projektů.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K Tebou uváděné se vyjádřit nedokážu, ale kdyby náhodou, prodavam tady tuto, kterou jsem měl na gramofonu Electrocompaniet, než jsem ji vyměnil za Benz Micro

http://m.oldstep.com/products/sumiko-blue-pouint-special-evo-iii-ho-gramofonova-kartridge/


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...