Přejít na obsah

AUDIOFILOVO OKÉNKO


Alina

Doporučené příspěvky

před 21 minutami, Oplt napsal:

Z anglie jsem teď objednával nějaký věci na kolo a trvalo to cca 14 dní a je to doma.

Tady není problém s doručením, ale s výrobou, která vázne kvůli aktuální situací -_- Aspoň takové mám informace... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, potrebuju pomoc.
Nějak mi vypadává levé repro při poslechu gramofonu. Respektive nehraje vůbec. Kabel je podle všechno funkční, zkoušel jsem tři, projevilo se to u všech. Navíc jsem zkusil obě přenosky a totéž. Je to jednoduchej gramofon Pro-ject RPM1.3. Nápadní mě už jenom kabely k přenosce. Zkoušel jsem volat do Zlína a tam mi rekli že se k tomu dostanou nejdřív v únoru Nějaké nápady co zvládnu sám doma? Nebo nějaký bližší pružnější servis?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@hreba  Vzadu máš kábel, ktorý z gramca ide do nejakého zosiku. Stiahni hlasitosť na zosiku skoro na nulu. Vytiahni z gramca kabel, ktory ide do zosiku. Mali by na nom byť dva Cinch konektory. Normálne prstom ťukni na hrot konektoru, mal by si z repro počuť brum. Najprv jeden, potom druhý. Ak si pri jednom z nich brum nepočul, tak je gramec OK a chyba je buď v kábli, alebo zosiku, alebo repro. Ak si brum nepočul ani na jednom, máš moc malú hlasitosť na zosiku, trochu pridaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...