Přejít na obsah

AUDIOFILOVO OKÉNKO


Alina

Doporučené příspěvky

V 12. 11. 2020 v 11:33, elloco napsal:

To je fajn, když vidím těžkého pacienta. Hned jsem fotky ukázal manželce, že na tom nejsem tak špatně... 😂. Jinak hledám kde nařezat pár prken, nevěděl bys? Popřípadě nepřidal by ses? http://projectgallery.parts-express.com/speaker-projects/back-loaded-horn-design/

jak tohle dopadlo? Hraje to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Hasňa napsal:

To nemohlo dopadnout jinak, než špatně, a to i v případě, že to už hraje. 😉

Ty máš něco proti bednám typu back loaded horn? Nebo full range? Nebo  konkrétně proti tomuhle projektu?

Upraveno uživatelem elloco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, simon_magus napsal:

CNC rezani preklizky je plnej google

http://www.cncrezani.cz

https://www.cnc-zakazky.cz

Nevím proč jsem si spojoval CNC s kovem? Proto jsem nic nenašel... Jinak díky za odkaz, už jsem to tam poslal k nacenění. Pán dělá dřevo i plast...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, elloco napsal:

Nevím proč jsem si spojoval CNC s kovem? Proto jsem nic nenašel... Jinak díky za odkaz, už jsem to tam poslal k nacenění. Pán dělá dřevo i plast...

neni zac...chci to pak slyset.

Tuhle uchylnost jeste nemam :) ... ale mel jsem neco jako horn  ve starych T+A a bylo to super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 4. 2021 v 8:58, Pirx napsal:

...jsem se pustil do renovace magnetaku :) nemate nekdo nejakej napad, kdo by umel opravit tohle? Ja vidim problem v tom, ze ta dyha je ultratenka, max 0.2mm, takze smirgl to podle me neresi... takze asi nova dyha?

35BE428C-CAA9-4375-96AE-5D3AB162ABEF.thumb.jpeg.2064011833aacb343407d863def3bb09.jpeg

Takhle do živýho to vypadá ultra hnusně, ale mě se jako první pomoc osvědčilo vzít to olejem na dřevo. Sjednotí to plochu a hodně neduhů se tím skryje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky vsem za rady... nejdriv jsem to zkusil vzit nejakym tim olejem, vypada to lip... pri zkoumani je to pochopitelne videt, ale na prvni pohled... z urcity vzdalenosti...:-) je to zatim dostacujici. Lepsi by se to proste muselo vyrobit znova.

42C59996-85C7-42D4-8931-6D435C811F67.thumb.jpeg.d735b6f7022aab63569ec0a883781543.jpeg

 

Jinak to jde pekne od ruky, kondenzatory vymeneny, ted uz jen sehnat nejaky bytelny nahravky.... treba... Bic bozi! 🙂

8794C4E8-DFE8-4508-87EB-D5D62ED98C26.thumb.jpeg.3f802d8847d35dce8d9f8dac57d6fa03.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec vespolek, nemáte někdo zkušenosti s Tidal - Atmos? Mám samsung TV s tizenem a AVR Denon a nejsem schopnej dostat ven Atmos, furt jenom stereo. Aktuálně nainstalovaná aplikace Tidal v televizi, ta připojená do AVR přes e-ARC. Neřešil jste někdo něco takovýho pls?

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...