Přejít na obsah

AUDIOFILOVO OKÉNKO


Alina

Doporučené příspěvky

před 23 minutami, eskimak napsal:

Pekna zbierka, napravo. Nacase to cele prehadzat. 

Btw, tie kappy by ti vosli na stenu NAD stavajuce repro. Jemne naklonene dopredu...

Rozmyslaj...

Mám obavy, že to všechno skončí ve sběrným dvoře, až natáhnu jednou brka 😪

A nebo to prodaj za  to co jsem jim řekl, co to stálo 😀

Upraveno uživatelem Oplt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš štěstí že jdu kolem. Znám dobrého rozvodového právníka. Ten umí přesvědčit každou soudkyni, že odpor manželky proti Infinity Kappa je akt nelidské krutosti. A stávající byt mínus jedna manželka mínus hromady jejích píčovin rovná se poslechový prostor s lepší akustikou. Nemáš zač. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, prosím o radu jako výše. Regálovky na tv a stereo muziku. Zvedl jsem budget na 15 tisíc, pasivní. Co by bylo v rámci mantinelů nej? Navrhované KEF Q350? Či Canton GLE 30 ? Monitor Bronze 100? Whar fedale Diamond 12.2? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je chceš dát na stojany na podlahu, tak bych bral okamžitě tohle a neváhal bych ani minutu. Miloval jsem jejich sametový a přesto čistý a přesný přednes.

https://www.hifionline.cz/hifibazar/prodam/reprosoustavy/shan/shan-e-520/

Pokud někam na poličku, tak tohle bude taky cajk.

https://www.hifionline.cz/hifibazar/prodam/reprosoustavy/xavian/44625-xavian-xn-125/



Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 10. 2021 v 23:08, eskimak napsal:

Vpravo je 12.4 receiver Pioneee a vlavo JSO.

Priznam sa, rezim vpravo nemam rad. Ale nasiel som problem. Ak chcem pozerat nejaky koncert(video), musi to ist cez receiver (ten dava aj obraz). Ale ja chcem JSO. Takze dalsi plan je link vystup z Pioneera do JSO, ciste pre tento ucel.

Jak tady zaznělo JSO, tak jsem si uvědomil, že vám musím vyfotit dvě generace TEAC... dole PD H500 C + AH 500i (a.k.a. JSO), nahoře o tři nebo čtyři generace mladší NT 505 a AP 505. JSO cca před 2 lety odešel do křemíkového nebe, ale nebudu to přece vyhazovat, že..

P.S. Cca 18 měsíců jedou NT + AP v režimu od 7 do 17 hodin 5 dní v týdnu... jsem rád za rozumnou spotřebu Déčkové konstrukce 🙂

20211017_110349~2.jpg

20211017_110331~2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...