Přejít na obsah

AUDIOFILOVO OKÉNKO


Alina

Doporučené příspěvky

Nejsem žádný odborník, ačkoliv dobrou hudbu velmi rad, ale za me Edifier R1700 BT hrají skvele. Na obývák cca 50 m2 plné dostačující s přijde mi, ze hrají fakt dobre, což za ty peníze jsem fakt nečekal. 
Ackoliv mu tvrdili, ze jsou spis k PC, tak za me na hudbu a k TV super. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho jsem tu u Vás nebyl ... přepadla mě šílená myšlenka... 

Koupit tohle a k tomu jen gramofon + maximálně nějaká filtrace napájení... řekněte mi, že jsem se zbláznil. Slyšeli jste někdo www.avantgarde-acoustic.de? Jak to může oproti mým B&W (803D2) znít?

 avantgarde-acoustic-duo-omega-slika-32907387.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Andrew napsal:

Dlouho jsem tu u Vás nebyl ... přepadla mě šílená myšlenka... 

Koupit tohle a k tomu jen gramofon + maximálně nějaká filtrace napájení... řekněte mi, že jsem se zbláznil. Slyšeli jste někdo www.avantgarde-acoustic.de? Jak to může oproti mým B&W (803D2) znít?

 avantgarde-acoustic-duo-omega-slika-32907387.jpg

Uff, ale chtěl bych to slyšet 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andrew na jednu stranu chápu (estetika, wow efekt a tak), na druhou stranu je jasné, že v tom technicky hodně lítáš 

Cenově jsi už ve vodách, kde by ti KEF Blade nebo Blade2 udělal esteticky stejně hodnotný doplněk interiéru a věrností reprodukce by si Blade ty trumpety namazal na chleba

https://www.hifishark.com/search?q=kef+blade

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Duke650 napsal:

Andrew na jednu stranu chápu (estetika, wow efekt a tak), na druhou stranu je jasné, že v tom technicky hodně lítáš 

Cenově jsi už ve vodách, kde by ti KEF Blade nebo Blade2 udělal esteticky stejně hodnotný doplněk interiéru a věrností reprodukce by si Blade ty trumpety namazal na chleba

https://www.hifishark.com/search?q=kef+blade

 

Naprostý souhlas 🖕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Andrew napsal:

Dlouho jsem tu u Vás nebyl ... přepadla mě šílená myšlenka... 

Koupit tohle a k tomu jen gramofon + maximálně nějaká filtrace napájení... řekněte mi, že jsem se zbláznil. Slyšeli jste někdo www.avantgarde-acoustic.de? Jak to může oproti mým B&W (803D2) znít?

 avantgarde-acoustic-duo-omega-slika-32907387.jpg

Je to teda strašně šeredný 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pokud jde o tu věrnost reprodukce: toto v hifi-voice naměřili u Uno Fino XD s cenovkou kolem 460 tisíc. A to druhé je KEF Reference 3 v ceně cca 300 tisíc. OK k cenám KEF je třeba přidat zesilovač (trumpeta má zesilovač zabudovaný), ale ani tak bych neměnil wow efekt za věrnost

 

 

 

2021-10-31-TST-Avantgarde-Uno-Fino-m1.png

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Andrew napsal:

A opravdu je to takový průser? Mám třeba možnost srovnání mých BW s KEF Reference 3 a možná jsem jen hluchej, ale taková bomba to není.

https://www.hifi-voice.com/testy-a-recenze/reprosoustavy-podlahove/3498-avantgarde-acoustic-uno-fino-edition

Tak jestli jsi hluchej přinejmenším jako já,tak to ušetříš na bednách.

Hrát asi vyloženě špatně nebudou, ale jsou hnusný....tedy za mě. Ale mě neber vážně já jedu ve vintage.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...