Přejít na obsah

AUDIOFILOVO OKÉNKO


Alina

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

přemýšlím o tomto gramo THORENS TD 295 MK 4 

https://theaudiophileman.com/td-295-mk-iv-thorens-review-turntable/
Docela mě překvapil popis té polouatomatiky, kdy se po dohrání desky vypne motor, ale ani se nezvedne přenoska a chápu, že je to jednodušší řešení, méně náchylné k poškození. 
Máte na to nějaký názor? Dlouhá léta jedu v NC470, ale říkal jsem si, že bych se rád trochu posunul. děkuju za případné názory, rady.
To vypnutí a zvednutí raménka umí i ta NC470tka.

Upraveno uživatelem ismit
doplnění textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 9. 2022 v 15:26, baracuda napsal:

Ze své zkušenosti mohu říci, že AQ určitě ne. Jinak, už roky mám předchůdce těchto repro: https://www.audigo.cz/Reproduktory/Audioengine-A5-Wireless-bambus

k naprosté spokojenosti.......

Tak vyřešeno. Nakonec Audioengine HD6. Ta nižší cenová hladina neměla smysl. Na mé uši hrajou super. Asi bych projevil větší nadšení, ale dle mé bývalé přítelkyně jsem "emočně plochý" :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Měli byste někdo prosím tip na rozumnnej streamer?

Digitál optika i coax, slušný uživatelský rozhraní, streamovací audio služby.

Nebude to integrovaný do žádný sofistikovaný domácí sítě. 

Kdyby to umělo načíst extrerní HDD zformátovanej pro mac, je to docela plus, ale není to podmínka (pokud to vůbec existuje, jak je z povahy dotazů vidno, o streamerech vím houbelec). 

D/A v tom nutně nepotřebuju, ale proč něco novýho nezkusit, hlavní jsou ty oba digitální výstupy. 

Utratit za to chci jen, co je nutný :) 

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrej prales 😂

Ještě nějaký zvíře by to chtělo, ale to je pro hifi smrtelný. Když hlídám kočku, tak po té, co jsem u známého viděl potrhané mřížky a drápem propíchané membrány, schovávám sloupy do jiné místnosti. 

Upraveno uživatelem Jerryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 12. 2022 v 20:35, Jerryl napsal:

Dobrej prales 😂

Ještě nějaký zvíře by to chtělo, ale to je pro hifi smrtelný. Když hlídám kočku, tak po té, co jsem u známého viděl potrhané mřížky a drápem propíchané membrány, schovávám sloupy do jiné místnosti. 

Jop zvířátka 😆 Máme doma bydlícího pejska, občas i kocoura, ale upřímně? Děti jsou stokrát horší 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 12. 2022 v 21:33, African napsal:

Jop zvířátka 😆 Máme doma bydlícího pejska, občas i kocoura, ale upřímně? Děti jsou stokrát horší 😂

Dobrá poznámka.

Jestli příjdou děti, tak zvažuji 2 možnosti.

A) postavím ohrádku kolem Hi-Fi krámů nebo za B - ohrádku kolem dětí.

Ale nejlepší se mi zdá kombinace A+B 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie som sice odbornik, ale myslim si, ze v cene okolo 400 eur toho vela nebude (JBL?). Resp., znama kupovala Sonos, myslim Beam pred niekolkymi rokmi a vraj bola/je velmi spokojna. Neviem, osobne som to nepocul.

Ja som pred 2 rokmi kupil k telke Sony HT ST 5000 vo vypredaji. Cakal som podla hodnoteni maly zazrak, ktory sa ale ani len zdialky neudial. No...zvykol som si. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...