Přejít na obsah

AUDIOFILOVO OKÉNKO


Alina

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsíci...

Konečně jsem nastydlej jak ta stará čuba, kosti bolí, tělo potí, tak mám aspoň možnost vyhnat s Creeka a Dalin pavouky :D Kurňa, ale rozumí si s kytarou od Odfielda, špetka basů navíc neurazí a je to pecka, peckovní.....a nejhorší na všem je, že my systém stále vyhovuje a nic neschází :whistle:

DSC_1629_1.JPG

DSC_1626_1.JPG

DSC_1631_1.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Prochy68 napsal:

Vzdycky neco schazi, nepovidej emoji1787.png

Tak je pravda, že snad Ježíšek dotáhne konečně už ten gramec když jsem byl letos tak hodný :D A to mi připomíná že bych měl znova zaurgovat MK4 u dodavatele bez kterého jsem nahraný....

sequel-mk4-side-on.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 4. 9. 2021 v 19:46, African napsal:

Tak je pravda, že snad Ježíšek dotáhne konečně už ten gramec když jsem byl letos tak hodný :D A to mi připomíná že bych měl znova zaurgovat MK4 u dodavatele bez kterého jsem nahraný....

 

...s gramci bacha! Už jich mám 7.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sa uz smejem z kazdej debaty o gramofonoch. Vcera som tu mal znameho ktory mi vysvetloval ze z gramofonu mozes pocut zvuky ktore nieje mozne digitalne zaznamenat, preto je to najkvalitnejsi sposob prehravania hudby. Co na to povies?

Sam mam gramofon (dokonca 2), ale jedna sa len o sentiment a LPcka z mojej mladosti. S kvalitou to nema nic spolocne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí si pustiť platňu z Murzilky či Ogoňku a človeku hneď musí byť jasné, že niektoré zvuky môžu vyliezť iba z gramca :)

 

s-l400.jpg.932c4ade6064c75254431439cb7306cc.jpg

 

edit: nič proti gramcom, sám som veľa platní zodral. Ale tá éra je už u mňa preč, všetko som to vydrbol do smetí. Samozrejme, hneď potom začali gramce naberať na popularite, mohol som zbohatnúť na predaji vintage LP.

Upraveno uživatelem McStinger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, McStinger napsal:

Stačí si pustiť platňu z Murzilky či Ogoňku a človeku hneď musí byť jasné, že niektoré zvuky môžu vyliezť iba z gramca :)

 

s-l400.jpg.932c4ade6064c75254431439cb7306cc.jpg

 

edit: nič proti gramcom, sám som veľa platní zodral. Ale tá éra je už u mňa preč, všetko som to vydrbol do smetí. Samozrejme, hneď potom začali gramce naberať na popularite, mohol som zbohatnúť na predaji vintage LP.

Teď se Ti povedlo u mě vyvolat nějakou zasutou vzpomínku - na tohle jsem na skoro 40 let úplně zapomněl, že to bylo 🙂 Jen nevím, jestli Ti mám poděkovat 😄  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na dovolené u Třeboně měl pan domácí novodobý obyčejný korejský gramofon a hlavně hromadu desek s dětskými pohádkami, které v mém dětství rodiče těžce sháněli - mach a Šebestová, Hurvínek, atd...

Pro mé malé děti to byl zážitek, protože v životě neviděli gramofonovou desku a pokaždé, když se deska  zasekla, tak z opakování měli druhé vánoce 🙂. A pořád se ptali, proč ta deska praská a šumí 🙂 .

Takže uvažuju o nějakém gramofonu domů. Co byste mi poradili tak mezi 10-20 tis? Ideálně, aby to v sobě mělo už nějaký zesilovač nebo nějaké kombo..

 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, eskimak napsal:

Ja sa uz smejem z kazdej debaty o gramofonoch. Vcera som tu mal znameho ktory mi vysvetloval ze z gramofonu mozes pocut zvuky ktore nieje mozne digitalne zaznamenat, preto je to najkvalitnejsi sposob prehravania hudby. Co na to povies?

Sam mam gramofon (dokonca 2), ale jedna sa len o sentiment a LPcka z mojej mladosti. S kvalitou to nema nic spolocne.

Myslím, že známý má spíš na mysli výstup zvuku, který je prostě jiný a pro mnohé líbivější. O kvalitě je asi nesmysl mluvit. Na mě čeká stále tato kráska, ale zesilovač nějáko zadrhává, snad to Ježíšek dá :D

https://lepsizvuk.cz/product/3375-dual-cs-505-4-cerna

4_157773900475.560x450.shrink_only.q85.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...