Jump to content

Recommended Posts

Já si nemůžu pomoct. Hodinky pěkné, ale mě vadí ty čudlíky. prostě mě ruší v linii. Nejradši bych hodinky uplně bez korunky. Což je blbost, samozřejmě, ale skrytá korunka už je realita.

Jinak pěkné a na tomto fóru 100x omleté a vychválené clocky.

Já si nemůžu pomoct. Hodinky pěkné, ale mě vadí ty čudlíky. prostě mě ruší v linii. Nejradši bych hodinky uplně bez korunky. Což je blbost, samozřejmě, ale skrytá korunka už je realita.

Jinak pěkné a na tomto fóru 100x omleté a vychválené clocky.

Souhlas....taky jsem si vybral jednodussi styl.

Neviek ako daleko je od teba Trenčín.To je na Slovensku.Na poslednych burzach starozitnosti tam boli ukrajinci a predavali nove Aviatory.V prepocte na sk to vychadzalo cca 10 000.Tento tyzden tam asi bude burza.Da sa to zistit.

O těchto Aviatorech s chronografem také přemýšlím. Líbí se mi ty větší (42mm). Porádíte kde by se dali sehnat nejlevněji? Díky

I na eBay se ceny od ruských prodejců moc neliší.

No presne tyhle mam, delaji jeste jedny upne stejne s prumerem 42mm, poznas to jen tak ze ta 5ka a 7ka dole nejsou ukrojene cifernikem na 6te hodine... Ta cena na ebay cos sem linkoval je dost ulitla. Ja jsem kupoval na poljotwatch.com + prosklene dynko + kozeny Hirsch Liberty, presne v te kozene krabici to prislo, jen mi jeste domerili clo... s nim jsme se vysplhal neco malo pres 12KCZK. Bohuzel az kdyz jsme mel obednano zjistil jsme ze se daly podstatne levneji poridit u Juliana Kampmanna. V tomhle foru je na nejs spousta pozitivnich referenci. Neco jse s nim overoval, reagoval okamzite, expeduje obratem, neresis DPH (vse v EU).... asi tam bych te smeroval...

PinkyCZ: Koukal sem na stránky J Kampmanna a Tvoje hodinky (průměr 40mm) tam má za slušnou cenu, bohužel už ale nenabízí ty s větším průměrem, tak váhám jestli koupit vcelku levně ty menší nebo přidat několik tisíc a jít do těch větších. Mně se zdají na mojí ruce malé i hodinky s 42mm průměrem, nejraději bych byl, kdyby vyrobili Aviatory s chronografem, které by měly alespoň 48 mm :-).

Jakou mají odchylku a rezervu Tvoje Aviatory?

Tak rezervu mam nejmene 50 hodin se zapnutym chronografem... musely byt uz tesne pred zastavenim, ale jely... presnost hned od dodani u tech mych je +20s/den a je stala, nepotrebovaly si "sedat". Kampmann je ale na pozadani seridi, nekolik lidi tu o tom referovalo a pry bez priplatku... ja je chci nechat seridit dnes po temer trech mesicih povozu, tak pak uvidim...

Ja je poridil na kov. tahu a remen na prohazovani, ale mam je na kovu a male mi neprijdou... a to mam celkem lopaty ;-).

Mrkni jeste do fora prodej, pote co jsem je poridil tak je nekdo prodaval (fakt pech pri te cene co jsem za ne dal), ale hlavne tam byly pekne fotky...

Ahoj, co se týče nákupu hodinek všiml jsem si že na eBay nejsou o moc levnejsi. Co me ale udivilo je, že např tento model http://poljot24.de/en/pd-59464268.htm?categoryId=2 - Chronograph Aviator II Saphir maji na eBay kolem 400 dolarů a Julian Kampmann je inzeruje na svych strankach za 240 eur. Což je o poznani levneji.. kde je zakopany pes?

Já myslím že zakopený pes je v tom, že cena je vždy taková, jakou je zákazník odchotný zaplatit. I já jsem platil v US ochodě o něco víc, možná je ta cena pro ten trh přijatelná za exkluzivitu "východních" hodinek. Julian má velmi dobré ceny přímo z Ruska, chtěl jsme model který nemá a během tří dnů mi cenu sdělil (a že vím kolik stojí v Rusku a v případě poslání ev. DPH...) ta cena byla VELMI slušná...

afrikab: Díky, ale já jsem myslel tyhle Aviatory: http://www.russiansouvenirs.com/web/watch/pc310-42.htm

AVIATOR II Fliegerchronograph se mi tolik nelíbí a navíc mají jen 40mm průměr.

to Tazatel Porovnal som cenu tých menších ( http://www.poljot.at/webshop/catalog/produ...bc7b4cc74d38f35 ) v inet obchode www.poljot.at a môžem potvrdiť, že na http://www.russiansouvenirs.com/web/watch/pc310-42.htm sú drahšie až o 100$. To je strašne veľký rozdiel. To ma možno vyjde lacnejšie ak si ich kúpim v kamennom obchode.

Dynno: Ještě jsem našel tyhle: http://cgi.ebay.de/POLJOT-AVIATOR-IV-Flieg...1QQcmdZViewItem

Jsou za docela slušnou cenu a mají průměr 42mm, ale oproti výše zmiňovaným mají černé pouzro a mají jen 5ATM a asi se k nim nedá pořídit černé průhledné dýnko, aspoň sem na něj nikde nenarazil.