Přejít na obsah

Co vlastně máte v avataru


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tada
Tada: Doufám, že mezi jednou z těch knížek je od R. Fulghuma - Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce...

 

Někde to doma máme, nečetl jsem to, ale tu hlášku používám docela často, protože je to pravda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
............mám svých tak 15knížek, které tak nějak čtu pořád dokola....................

......................k novým přistupuji se značnou nedůvěrou...

 

To by mě nebavilo, musíš je přece znát zpaměti.

 

Musím experimentovat, protože bych se k ničemu nedopracoval. Samozřejmě jsem se několikrát přehmátl, ale to se musí čas od času stát. Když se mi nějaký autor líbí, musím mít všechny jeho knihy, je to kolikrát lov, protože mnoho autorů vycházelo před revolucí z různých nakladelství. Teď to mám jednodušší, jedno nakladatelství vydává konkrétního autora uceleně. Jednou se mi dokonce stalo, že knihu vydanou v 80.letech jsem dostal od pracovnice Knižnho klubu přímo z její domací knihovny. Byla to šlechetná dáma, nechtěla dokonce nic, bylo mi trapně, ale vášeň pro knihy mě přemohla.

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
To by mě nebavilo, musíš je přece znát zpaměti.

 

Jojo, znám je z paměti :) Problém se čtením mám ten, že jsem zvyklý číst ve vaně a většinu roku jsem na koleji, kde vana není :( A radši než čtu, tak píšu, ale taky už to nějakou neděli bude, co jsem na to naposledy sáhnul :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Abych si na fóru také něco užil, když mě digitálky nezajímají, budu pozorně sledovat vaše avatary. Doufám, že se pochlapíte a budete trochu experimentovat. Mým předposledním avatarem byla yakuza-girl, obrázek nevynikl a dal jsem ho pryč. Mám rád brooklynský most a proto jsem ho do avataru vetknul. Aby jste nebyli ochuzeni pohledem na mafiánskou slečnu, posílám vám větší obrázek. Fotka mostu je parádní a tak se třeba rádi podíváte.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jenom kvůli Tobě snowe, to nebude Manny Bianco. ale na dobu neurčitou moje nejoblíbenější boty.

ja mel Mannyho rad. a ten serial je zatracene vtipnej :D jinak Botasky se snad obnovi. videl jsem nove navrhy akolekce a nejaky marketingovy plan, ale neivm jestli to znova rozjedou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to můj hrdina, kapitán Archibald Haddock z Tintina. After twenty years of navigation, the Captain becomes Tintin's best friend. Haddock is the descendant of the "Chevalier" François de Hadoque, marine captain under Louis XIV. Introduced in Crab with Golden Claws, the Captain has an impulsive character and is as often passionate about something. This passion he often experesses in a torrid barrage of verbal invective which is quite amusing. But apart from that, he really is a very sensitive man who gets on very well with Tintin, for whom he would (and has) risk his life. Although he yells at Professor Cuthbert Calculus and pokes fus at him he is quite attached to Cuthbert Calculus. When the Professor went missing, Captain was quite distraught. But it would be a mistake to think that such an ebuillent character has a great thirst for adventure and travel. For Haddock has, especially after his installation at Marlinspike Hall, a constantly-thwarted ambition to be but a gentleman-farmer. A whisky and a good pipe in front of a cosy fire, after an invigorating walk in the countryside, seem to be all he desires of life. The Captain's taste for liquor is legendary. But two periods need to be distinguished: the time before he meets Tintin, when he is a piteous drunk, a wreck who is bullied by his first mate, and after his providential meeting with the young reporter, when things change fundamentally, even if he is not quite equal to his elevated position as Honorary President of the Society of Sober Sailors, and his partiality for drink is no more than a pleasant penchant. Haddock also likes tobacco very much and often smokes the pipe. He's mostly dressed in black trousers, a blue pullover with an anchor on it, and his seaman's cap. The most characterizing element of Haddock is his register of insults: http://hemu.net/tintin/haddock.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mel Mannyho rad. a ten serial je zatracene vtipnej :D jinak Botasky se snad obnovi. videl jsem nove navrhy akolekce a nejaky marketingovy plan, ale neivm jestli to znova rozjedou.

 

 

Neboj já tam Mannyho vrátím!

Ad OT botas: Už se to rozjelo, šikovní studentíci se do toho opřeli, kolekce je na světě. Viz http://www.botas66.cz/

Podle obrázků bych si vybral, takže k mým dvěma stávajícím párům asi brzo přibydou další.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj já tam Mannyho vrátím!

Ad OT botas: Už se to rozjelo, šikovní studentíci se do toho opřeli, kolekce je na světě. Viz http://www.botas66.cz/

Podle obrázků bych si vybral, takže k mým dvěma stávajícím párům asi brzo přibydou další.

tak to je parada. ja sem se o tom dovedel asi pred 2ma lety a drzel jim palce. tak je super ze to dotahli do konce. jdu neco koupit. mas je? jak se v tom chodi? lidne do SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je parada. ja sem se o tom dovedel asi pred 2ma lety a drzel jim palce. tak je super ze to dotahli do konce. jdu neco koupit. mas je? jak se v tom chodi? lidne do SZ

 

Z té nové kolekce nemám zatím žádný model, z té retro vlny co přišla před lety mám právě ty černé co jsem postoval a ještě jejich modro-bílou variantu. Oboje velmi pohodlné a poměrně univerzální boty, podstatný rozdíl je však v materiálu, bílé jsou syntetická "kůže" kdežto ty černé jsou z přírodní usně, což se projevilo na životnosti. Takže doporučuju si vybrat hlavně podle materiálu.

Jinak kvituju s povděkem, že s novou filosofií se budou botasky prodávat i v síti obchodů Baťa, nebudu už muset lítat po sportech, a shánět kde je mají k dostání. Dost taky pohnuli s obalem, takže nedostaneš jenom boty, ale ještě alternativní barvu tkaniček, placky, plakát a tunu brožur popisijících historii a vývoj modelové řady. No nekup to! ;)

 

post-4645-1249967583.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Sice z ní čiší troška deprese jak z Gotham City, ale zaujme B)

 

S depresemi se potýkám již řadu let, jsem těžký pesimista a deprimátor. Okolí tvrdí, že prý na ně své nálady přenáším. V avataru mám i ty pomalované tváře, z nichž také dobrá nálada nijak nečiší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Na Times Square je všechno bláznivé, důkazem jsou pootočené hodiny. Udělal jsem výřez.

 

Edit - vlevo so všimněte rozvícené špičky budovy Chrysler Building.

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...