Přejít na obsah

Casio G-Shock GW-9200 Riseman


Doporučené příspěvky

  • po měsících...
@kacer001 kupoval jsem od shopemco prodava nejenom na bay ale i na amazonu...

Taky me lakala MIRO verze ale byla bud jenom v G nebo GW stalo hrozne prachy cca +200USD. Jeste me lakaly bile ale 150USD navic me rychle vylecilo :)

 

Jaká je tvá zkušenost z odstupem času? Spokojenost? Jen taková otázka - jsi schopen posoudit rozíl mezi tvým krasavcem a Casio SPW 1000? Jsem laik a hledám po svých Casio SPF 60 nástupce. Tvůj krasavec je jedna možnost ... .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

ja jsem spokojen.

 

Moc extremu se mnou zatim nezazily. Prvni sram se ale objevil docela rychle (na vystupku u tlacitka pro svetlo) a netusim kde jsem k nemu prisel :)

Nejvyse byly jenom na Lyse hore a vyska +- souhlasila, porovnano s turistickou GPS. Zatim jsem nepotkal misto kde bych presne srovnal vyskomer a tlakomer, proto necekam zazraky.

Teplota po odlozeni a naslednem srovnani s lihovym teplomer souhlasila.

Multiband taky funguje jak ma.

 

Srovnani nejsem bohuzel schopen, protoze tvuj model jsem nevidel ani z rychliku. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dlouho jsem Risemany (GW-9200) okukoval a nakonec zvítězila zvědavost, takže si s nima už pár dní hraju :) Jako příznivec mechanik musím uznat, že fakt mají něco do sebe...perfektně sedí na zápěstí (16,5 cm), ovládání není tak složitý, jak se na první pohled může zdát a všemožný funkce jsou samozřejmě super! :thumbsup_anim: Prostě hračka pro velký kluky :)

 

post-5480-1262018063.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník quartzik

No nevím člověče, ale zdá se mi to jen, nebo mají skutečně křivej cifr? Hlavně ten spodek, kde je alarm, mute a tak. Myslím ty první fotky na začátku. A že by se fakt nedal vypnout multiband? Pokud vím, tak třeba na gw-6900 se to dá.

Upraveno uživatelem quartzik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Chci si je koupit, ale todle mě dostalo, jestli se nedá vypnout ta synchronizace z vysílače...

 

Jestli chces Risemany s vypnutou synchronizaci z vysilace tak si kup verzi bez multibandu, jednoduche :) Obe verze jsou uplne stejne, az na to ze jedna nema cast pro prijem z vysilacu atomovych hodin. Oproti te multibandove je navic o par stovek levnejsi.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po letech...
  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...