Přejít na obsah

Nové modely Steinhart


Heky

Doporučené příspěvky

To mate jak se vsim. Ten design se libi, tak se vyrabi -- muzete si vybrat od top urovne od Dornblueth pres Stowa Marine Original az po Archimede Deckwatch. To je jako s pilotkama, zacinaji u IWC BP a GO a jdou az ke Stowe, Laco, Steinhartum, Archimedum a par dalsim (Tourby, Wakmann). Me tohle nijak neurazi, je to unifikovanej vzhled, nic, co by autenticitou patrilo neodmyslitelne k jedne znacce.

 

Líp bych to nenapsal, pod to se podepisuju!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mate jak se vsim. Ten design se libi, tak se vyrabi -- muzete si vybrat od top urovne od Dornblueth pres Stowa Marine Original az po Archimede Deckwatch. To je jako s pilotkama, zacinaji u IWC BP a GO a jdou az ke Stowe, Laco, Steinhartum, Archimedum a par dalsim (Tourby, Wakmann). Me tohle nijak neurazi, je to unifikovanej vzhled, nic, co by autenticitou patrilo neodmyslitelne k jedne znacce.

 

Je to tak. Mimochodem s Marine modelem vyrukoval i další Němec Tourby Watches . Ze všech kolegů se jim to asi povedlo nejméně.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mate jak se vsim. Ten design se libi, tak se vyrabi -- muzete si vybrat od top urovne od Dornblueth pres Stowa Marine Original az po Archimede Deckwatch. To je jako s pilotkama, zacinaji u IWC BP a GO a jdou az ke Stowe, Laco, Steinhartum, Archimedum a par dalsim (Tourby, Wakmann). Me tohle nijak neurazi, je to unifikovanej vzhled, nic, co by autenticitou patrilo neodmyslitelne k jedne znacce.

 

Proti tomuhle naprosto nic, mě jenom zarazil ten rozdíl v ceně Steinhart x Archimede.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo naživo tyhle hodinky Marine chronometr vintage? Zajímalo by mně, zda je minutová ručička zakroucená, a jak vypadá ve skutečnosti ta barva pouzdra, zda hodinky trochu opticky nezmenšuje. A taky nakolik je ciferník barevně příjemný, čistě bílá mi přijde fádní, ale tohle je slonová kost nebo spíš smetana? Díky předem za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Vypadá to, že Steinhart brzy vypustí zajímavou novinku - pravděpodobně nový model z řady Ocean (což už není tak dobrá zpráva). Zajímavé na tom ovšem je, že se bude jednat o GMT hodinky s DLC vrstvou a hlavně - keramickou lunetou. Třeba se z toho stane časem trend (i u jiných výrobců). Jinak těch novinek bude asi víc, ale nic zatím není oficiální.

 

Více info ZDE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Příspěvek sem teda nepochopil, nechceš snad říct, že jsou podobné??

 

Chci, odmysli si diverlunetu a představ si celou, jednobarevnou. Fotografii Stowa Seatime s bílým číselníkem a jednobarevnou lunetou jsem nenašel. Každopádně mi je úplně jasné, že mě příznivci Steinhartu sežerou zaživa a že jsem si hned první den pokazil vstup. Měl jsem se mírnit, teď už je pozdě.

Upraveno uživatelem Tennessee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by  :D ?

 

Nechci se Steinhartu nějak zastávat (mají dost másla na hlavě), ale tady jsi šlápl úplně vedle. Tyhle hodinky spolu nemají vůbec nic společnýho - a to ani designem a ani vlastnostma :) Snad až na ten vnitřní kruh...ale to už jsem se hodně snažil :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci, odmysli si diverlunetu a představ si celou, jednobarevnou. Fotografii Stowa Seatime s bílým číselníkem a jednobarevnou lunetou jsem nenašel. Každopádně mi je úplně jasné, že mě příznivci Steinhartu sežerou zaživa a že jsem si hned první den pokazil vstup. Měl jsem se mírnit, teď už je pozdě.

 

No, takhle dramaticky bych to nebral. Nic jsi si nepokazil, je to tvůj názor, nic víc, nic míň.

Ovšem souhlasím s tím, že podobnost tam moc není, je tam víc věcí, které ty hodinky odlišují, na první pohled se možná můžou zdát podobné, ale při detailnějším pohledu : jiný tvar pouzdra, datumovky, jiné indexy, tvar ruček, korunky atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...