Přejít na obsah

Prosba o SUPER fotky hodinek a strojků nad 3,5 mil. pixelů


brett

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Inspirován jedním váženým členem, jsem začal sbírat a rámovat originální dobové reklamy. Taky to vypadá moc hezky. Zatím mám nejvíc Rolex reklam, ale taky Omegy, Breitlingy, IWC. Třeba reklamy na moony jsou dokonalý tím, jak se v čase mění. Kdyby měl někdo podobnou sbírku, rád s ním něco vyměním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inspirován jedním váženým členem, jsem začal sbírat a rámovat originální dobové reklamy. Taky to vypadá moc hezky. Zatím mám nejvíc Rolex reklam, ale taky Omegy, Breitlingy, IWC. Třeba reklamy na moony jsou dokonalý tím, jak se v čase mění. Kdyby měl někdo podobnou sbírku, rád s ním něco vyměním.

Nemas nejake fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavel23: Je mi lito, ale bohuzel nemam zatim zadne fotky hodinek k tisku. Vzhledem k tomu, ze je to velkoformatova foto-profitiskarna je nutne mit fotky ve velkem rozliseni. Ale jak jsem projizdel zdejsi galerii, je tady spousta fotografu a maji vynikajici fotky k tisku :thumbsup_anim: Asi nejlepsi je si fotky nafotit a pak vytisknout, je to proste original a doma ti bude vyset tvoje dilo a nebo nekoho s chronomagu :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...