Přejít na obsah

Pomozet mi z hodinkami


Doporučené příspěvky

Dobry den potreboval by som len radu ohladom hodiniek.stala s ami taka dost chulostiva vec.Bol som na dovolenke a v mori som zadrel dost do hodiniek aj do tahu.MAm taky dotaz. Mozemto dat vylestitnormalnemu hodinarovy,alebo ich dat presne do servisu ako je moja znacka jedine poslat do svajciarska? Alebo nedavno uz neviem kde to je niektory tu pisali ,ze sa daju kupit rozne handrick,alebo sadi na lestenie.ked prosim dajte link kde to kupim dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

NO cawko dlho som tu nebol.NO pobehal som velmi vela obchodou a hodinarov.Ohladom mojho kovovoeho tahu na mojich ORISKACH.No poviem Vam je to dost velky problem.Nikto mi to nedokaze vylestit.Jedine ze poslem az do Svajciarka do Origo servosu.Lebo moj tach sa sklada z dvojej farebnosti kovu.Vonkajsia je pekne leskla.S tou nieje problem.Alebo v strede je pravde podobdne kartacova ocel a to spolu nejde len talk vylestit.POmozte mi prosim.Kto to dokazee????????? :suicide_anim: budem rad ak niekto poradi kde .ako vidite su dvoje odlisne.

post-2843-1256163412.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noo tac h je poskodeni skoro vsade.Ale najvedsie rihy su na spone ako u kazdych si myslim.No aj by som ich chcel cele vylestit.Vazne bol som u hodinarova vsetci ma odmietli stym,ze to nedokazu.Tak aj neviem uz.Asi som bol na zlych miestach.A to momentalne som znova v anglicku a bol som aj tu u hodinaroch,ale zatial marne vsetci ma odmietli stym,ze to nevedia.Bol som aj tam kde origo predavaju ORIS.A povedali mi takto:DA SA TO,ALE MUSIME POSLAT HODINKY NA SERVISNU PREHLIADKU A PLUS KTOMU PRELESTENIE.SERVIS BY MA VYSIEL 150LIBIER PLUS PRELESTENIE DALSICH 30. A 180 LIBIER JA NEDAM,KEDZE HODINKY MAJU LEN ROK A SERVIS ESTE NEPOTREBUJU.TAZE ZATIAL MARNE HLADAM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noo tac h je poskodeni skoro vsade.Ale najvedsie rihy su na spone ako u kazdych si myslim.No aj by som ich chcel cele vylestit.Vazne bol som u hodinarova vsetci ma odmietli stym,ze to nedokazu.Tak aj neviem uz.Asi som bol na zlych miestach.A to momentalne som znova v anglicku a bol som aj tu u hodinaroch,ale zatial marne vsetci ma odmietli stym,ze to nevedia.Bol som aj tam kde origo predavaju ORIS.A povedali mi takto:DA SA TO,ALE MUSIME POSLAT HODINKY NA SERVISNU PREHLIADKU A PLUS KTOMU PRELESTENIE.SERVIS BY MA VYSIEL 150LIBIER PLUS PRELESTENIE DALSICH 30. A 180 LIBIER JA NEDAM,KEDZE HODINKY MAJU LEN ROK A SERVIS ESTE NEPOTREBUJU.TAZE ZATIAL MARNE HLADAM.

 

A co obvolat servisní centra lepších hodinek, co jsou přímo v GB a nevěřim, že se tam nenajde nikdo kdo by to dělal ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ved uz som bol v tych naj.kde su len take Rolex,Panerai, a ine zvucne znacky do 5mil korun ceskych hodinky.NO skusim este priamo na mieste kde som ich kupil.No to musim cestovat zas po anglicku tak som zvedavy este tam.Boze som si myslel,ze to bude hracka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...