Přejít na obsah

Casio G-Shock fake


Dantechno

Doporučené příspěvky

> lac1

Pár kousků modelu G-2000 mám. Prý se docela fejkovaly, dokonce je někde na YT video, podle čeho se mají originály poznat. Tyhle vypadají ok. Ta cena je podle mne trochu vysoká. Občas se dají v japonských dražbách koupit za ceny v přepočtu z Jenů kolem 10 - 20 $. Ale zase ti k tomu přibude doprava a většinou i DPH a proclení v CZ, takže se celková cena znásobí.

Mám je celkem rád, i když nejsou nějak extra přesné. Ale jsou to kováky a celkem festovní.  A mají leštěné celé tělo, narozdíl od jiných Géček celokovových modelů s bezelem.

Bezel ani řemen nový asi neseženeš. Mám jedny i s origo kovovým náramkem, tam alespoň odpadá problém s novým řemenem. Ale ty jejich bezely i řemeny, vzhledem k robustnosti, docela vydrží. Samozřejmě taky ne vždy. Pokud chce někdo levná starší Géčka, držáky a v kovu se screwbackem a nepožaduje žádné extra funkce, můžu je doporučit. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj,

mám zálusk na jedny G-Shocky z nejmenované inzerce, ale nejsem si jistý, jestli se nejedná o "fake". Jsou prý nové (nevhodný dárek), a není k nim faktura. Všechny informace, které mám jsou na obrázku. Mohl by mi prosím někdo zkusit říct, že se nejedná o kopii? Hodně by mi to pomohlo při rozhodování o koupi. Díky moc!

G.thumb.jpg.da531f2551d9cee1285ea7bc71de349d.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Sem narazil na todle... a zarazilo mne oznaceni AL-169 [668] i grafika displeje, podobne jsem nevidel.
Dal jsem do sledovani a hned prisla nabidka)) -znate to nekdo ? 
Dle debaty zde je to asi jasne... (a ma i nejake AL-199 opet [668])....

AL169.thumb.png.d4497626026d0a06decf8de673066082.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

@Mano1990Originalitu nedokážu posoudit, ale to šestihrané víčko, na tu čtvercovou krabici bude podle mě, špatně sedět😬

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po roku...

Tohle je celkem "povedenej" fake! Myslím tím, že je už docela těžko rozpoznatelný. Já si všiml tlačítek, jejich pozice je proti originálu o trochu vzdálenější. Dále pak display má trochu nesprávné proporce a nesprávné ukazatele 24H/PM (PS???)

151707462_fakedw5600a.thumb.jpg.5dfa4cbd05eca131a3de45fa03593d63.jpg

2098439513_fakedw5600b.thumb.jpg.1ed8cd0f7bd9fc10ed4d1f60aed63a13.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 5. 2021 v 8:27, Mano1990 napsal:

Ahoj,

mám zálusk na jedny G-Shocky z nejmenované inzerce, ale nejsem si jistý, jestli se nejedná o "fake". Jsou prý nové (nevhodný dárek), a není k nim faktura. Všechny informace, které mám jsou na obrázku. Mohl by mi prosím někdo zkusit říct, že se nejedná o kopii? Hodně by mi to pomohlo při rozhodování o koupi. Díky moc!

G.thumb.jpg.da531f2551d9cee1285ea7bc71de349d.jpg

 

A za koľko ich ponúkajú? Nové na SK sú z predajne 140e a na bazos.sk ich pan ponuka za 75.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Měl bych dotaz na znalce Casio modulů - takže pravděpodobně na @casiotron. 🙂
Dostaly se mi do ruky tyto Film watch. Na dýnku je FS-03. Ale FS-03 vypadají jinak. Ale skoro stejně vypadají i FS-04. Ale ty mají čísla modulů 2323 a 2322. Na těchto je číslo 3939. Existuje vůbec takový modul?
Podle mě je to celý fake. Co myslíte?

Casio_FS03.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...