Přejít na obsah

Yacht master : Daytona


JPB

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

vzdycky jsem byl na hodinky v oceli a odpuzovalo mne zlato. Ale videl jsem nadherne Yacht mastery, yellow gold and steel s cifernikem do ocelove hneda, jen takovy krasny nahnedly nadech. Moooc se mi libili.

No a vedle nich stoji Daytony v oceli (prekrasne, ale bez data)

Jen tak orientacne, ne ze bych hned sel vybirat, ale zajima mne vas nazor.

 

Jak byste videli volbu vy?

 

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ocelově hnědý ciferník u Yachtmasterů neznám - je někde k vidění?

Dneska jsem se na ne byl projistotu jeste jednou kouknout u Bechyneho a slecna mne spravne poucila, ze cifernik je ocelovy, ale jak je ocel matna brousena(nebo karacovana nebo jak se tomu rika, nevim), tak se v ni zvlastnim zpusobem zrcadli zlata lunetka kolem ciferniku a to zpusobuje takovy zvlastni odstin s nadechem do sedo, bezova. Mne se to puvodne zdalo svetle hnede, ale je to spis takova ocelovo bezova. Ale je to zpusobene pry odleskem te zlate lunetky, jinak je pry cifernik ocelovy. Na webu jsem je nenasel, ale v tistenem katalogu maji cislo 168623, ale to je myslim stredni velikost, zkousel jsem podle mne o neco vetsi tu co zacinaji v katalogu c.166... . Ale stejne na fotce vypadaji uplne jinak nez v realu, protoze fotka neukaze, jak kraasne ta zlata lunetka zkresluje tu ocelovou barvu ciselniku.

Mejte se:-)

PS: stejne mam pocit, ze se zlato zacina vracet in. Mozna jeste vic to ruzove. Akorat na to asi lidi nejsou zvykly a bude to drazdit:-(

Upraveno uživatelem JPB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Chlapi, diky za reakce. Asi to nebylo napsane v mem dotazu, uz ty Daytony mam, ale tak nejak mi zacaly po x letech s Rolexkama v oceli, imponovat ty Yacht mastery v polozlate, ze je mozna koupim a Daytony prodam:-( A taky na ty Daytony furk koukam na datum a ono nikde:-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, diky za reakce. Asi to nebylo napsane v mem dotazu, uz ty Daytony mam, ale tak nejak mi zacaly po x letech s Rolexkama v oceli, imponovat ty Yacht mastery v polozlate, ze je mozna koupim a Daytony prodam:-( A taky na ty Daytony furk koukam na datum a ono nikde:-)))

 

 

Tolik penez.. a datum nikde ? :withstupid:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Ahoj,

 

vzdycky jsem byl na hodinky v oceli a odpuzovalo mne zlato....

 

Mne zlato neodpuzuje. Vyměním všechny tvé zlaté hodinky za mé z oceli. Ať nežeru. Souhlasíš? :thumbsup_anim:

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
Ja bych tedy rozhodne sel do Dayton, je to nadherna klasicka hodinka, klidne bych se nebal Bileho zlata. Jsou proste dokonale. . Co treba tyhle

 

druhy pokus

 

 

Je to sice klasika, ale ma to jeden maly problem - chybi datumovka. Nez Daytony to uz radeji TUDOR TIGER, ale to je pouze muj nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...