Přejít na obsah

Casio ATC 1000 , hydr. tlak , vyskomer


Doporučené příspěvky

Zdravim, vec:

Moje hodinky ;)

Popis problemu:

Som stastnym majitelom hodiniek Casio ATC 1000 (1170), kedze som ich dostal ako dar od znameho , su uz starsie a nemam na nich zaruku , ani krabicu , len hodinky B) . Dostal som ich funkcne: merani hydr. tlaku , teploty , vyskomer , kompas . Vlastne vsetko islo, ale po vybiti bateriek som baterky vymenil. Vymienane boli standartne, bez nejakeho silneho zasahu do vnutra elektroniky, po vymeneni bateriek vsak uz neslo meranie hydr. tlaku a vyskomeru (dalej uz len H a V) . Teplota a kompas funguje. Pri H a V pise ----- a na hornom displayi ERR . Horne tlacidlo v lavo ( dalej len A). Skusam s tlacidlom A nastavovat format tlaku , aj vysky , ale stale blika OFF :crying_anim02: . Viac v prilohe . Neviem ako dalej , dlho som tieto hodinky nepouzival ,a rad by som opät vyuzival vsetky moznosti tychto hodiniek. Skusal som pozerat navod z temy odkaz , ale velmi som nepochodil. Takze dakujem velmi pekne za Vase rychle rady , a prajem prijemny den , s pozdravom Kamil :guitar:

 

post-8260-1249478655.jpg

post-8260-1249478672.jpg

post-8260-1249478712.jpg

post-8260-1249478729.jpg

post-8260-1249478746.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ,typ baterky by mal byt spravny , je tam baterka renata 371 , ked som bol u hodinara , povedal mi ze mi s tym velmi nepomoze , ze menia sa cele elektronicke suciastky za nove , ale skontroloval kapacitu bateriek ( boli ok) a nic nove mi nepovedal.

Este sa ospravedlnujem za popis Hydr. tlak , hodinky maju atmosfericky tlak , sry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zní to naprosto neuvěřitelně,ale mám s hodinkami úplně stejný problém.Po výměně baterií se mi projevil stejný problém jako kolegovi.Jelikož to ale nejsou mé hlavní hodinky tak mne to zase tolik netrápí. ;) Dle vyjádření hodináře vadný modul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://forums.watchuseek.com/showthread.php?t=20217

Po výměně baterie spojte kontakt + baterie s ac kontaktem krátce použitím pinzety"

Moduly senzorů jsou velice choulostivé, pouzte se jich ani nedotknout.

Za správnost neručím!!!!!! Zdroj z watchuseek :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, vec: <a href="http://www.antiquorum.com/eng/brandindex/pages/catalog_action=load&lotid=183&auctionid=17.html" target="_blank">

Moje hodinky </a> ;)

Popis problemu:

Som stastnym majitelom hodiniek Casio ATC 1000 (1170), kedze som ich dostal ako dar od znameho , su uz starsie a nemam na nich zaruku , ani krabicu , len hodinky B) . Dostal som ich funkcne: merani hydr. tlaku , teploty , vyskomer , kompas . Vlastne vsetko islo, ale po vybiti bateriek som baterky vymenil. Vymienane boli standartne, bez nejakeho silneho zasahu do vnutra elektroniky, po vymeneni bateriek vsak uz neslo meranie hydr. tlaku a vyskomeru (dalej uz len H a V) . Teplota a kompas funguje. Pri H a V pise ----- a na hornom displayi ERR . Horne tlacidlo v lavo ( dalej len A). Skusam s tlacidlom A nastavovat format tlaku , aj vysky , ale stale blika OFF :crying_anim02: . Viac v prilohe . Neviem ako dalej , dlho som tieto hodinky nepouzival ,a rad by som opät vyuzival vsetky moznosti tychto hodiniek. Skusal som pozerat navod z temy odkaz , ale velmi som nepochodil. Takze dakujem velmi pekne za Vase rychle rady , a prajem prijemny den , s pozdravom Kamil :guitar:

Tak to tedy čučím mám stejné hodinky cca už asi takových 11-12 let,ale err se mi objevilo jen když docházela baterie asi jsi je opravdu odpálil statickou el.Což je škoda jsou to super hodinky. :worried_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je v tom, že "odešel" samotný senzor. Někdy se to při výměně baterií stane, chce to dávat při výměně baterek velký pozor a hlavně nenechávat vybité baterie dlouho uvnitř hodinek. Nejlepší je vyměnit je, hned jak jsou signalizovány, že jsou slabé. Samozřejmě po výměně hned vyresetovat přes AC kontakt, jak je psáno výše. Samotný senzor se nový koupit nedá, při opravách se mění senzor včetně modulu, protože jsou vzájemně zkalibrovány. Já jsem párkrát měnil senzor z jinak vadných hodinek a funguje to, ale není právě zkalibrován s modulem, tak ukazuje většinou velmi nepřesně, ale dá se to podle přesného přístroje seřídit podle návodu a pak je to nutné pokaždé po výměně baterií.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...