Přejít na obsah

Chystaný přechod na novou verzi diskusního fóra


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď
nemusis tvorit web - staci si poridit nekde webovy prostor, fotky nam nahrat do adresaru a sem napsat jen link...

ja to tak delam se vsema svyma fotkama - abych byl konkretnejsi, jinou moznost jsem ani nezkousel... :)

jde to jeste jednoduseji. staci vyuzit free sluzeb hosting fotek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se těším na novou verzi. Pokrok je pokrok. Sice jak se znám, tak mi to nebude fungovat :-) Něco jako u nových Windows7 s dotekovým ovládáním - mám zamatlaný celý monitor a pořád to nefunguje. Zřejmě to nepůjde jinak, než si koupit nový a to dotykový monitor. V této verzi IP.Boardu mám problém se zasíláním SZ, odesílám je prázdné bez texu, který se někde elektronickou cestou ztrácí, ale těším se, že nová verze tento problém vychytá. upřímně ti přeji hodně zdaru chronomagu !

 

heč a mám novou knihu Náramkové hodinky od roku 1925 dodnes

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo by skvělé, kdyby lépe fungovala ignorace vybraných členů. A to tak, aby nebylo vůbec vidět, že něco napsali. Už jsem se trošku smířil s těmi co mi vadili dříve, ale je tady nový grafoman u kterého bych uvítal, kdyby to fungovalo. Ale asi to bude stejné, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo by skvělé, kdyby lépe fungovala ignorace vybraných členů. A to tak, aby nebylo vůbec vidět, že něco napsali. Už jsem se trošku smířil s těmi co mi vadili dříve, ale je tady nový grafoman u kterého bych uvítal, kdyby to fungovalo. Ale asi to bude stejné, co?

 

Co to je grafoman? Abych to jeste nebyl ja... :worried_anim:

EDIT: Aha, wikipedie

Grafomanie (z řeckého grafein - psát, mania - touha) je chorobná touha psát. V lékařském smyslu jde o chorobný stav mysli, pro nějž je typické psaní nesmyslných, nesouvislých shluků slov, v obecnějším slova smyslu termín označuje chorobné nutkání psát texty literárního charakteru, většinou bez ohledu na jejich kvalitu, případně slouží jako pejorativní označení pro autora málo kvalitních děl. Tomuto obecnému chápání je bližší odborný termín typomanie, který označuje chorobnou touhu po publikaci vlastního díla.

 

Vim ze ted mam dost prispevku, takze jsi opravdu myslel me?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Co to je grafoman? Abych to jeste nebyl ja... :worried_anim:

EDIT: Aha, wikipedie

Grafomanie (z řeckého grafein - psát, mania - touha) je chorobná touha psát. V lékařském smyslu jde o chorobný stav mysli, pro nějž je typické psaní nesmyslných, nesouvislých shluků slov, v obecnějším slova smyslu termín označuje chorobné nutkání psát texty literárního charakteru, většinou bez ohledu na jejich kvalitu, případně slouží jako pejorativní označení pro autora málo kvalitních děl. Tomuto obecnému chápání je bližší odborný termín typomanie, který označuje chorobnou touhu po publikaci vlastního díla.

 

Vim ze ted mam dost prispevku, takze jsi opravdu myslel me?

 

Buď v klidu, byl to Erendil tvůrce plodných myšlenek ve tvaru "Myslím, že jsou pěkné". "Myslím, že nejsou pěkné". A nebo jsem to třeba já.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to je grafoman? Abych to jeste nebyl ja... :worried_anim:

EDIT: Aha, wikipedie

Grafomanie (z řeckého grafein - psát, mania - touha) je chorobná touha psát. V lékařském smyslu jde o chorobný stav mysli, pro nějž je typické psaní nesmyslných, nesouvislých shluků slov, v obecnějším slova smyslu termín označuje chorobné nutkání psát texty literárního charakteru, většinou bez ohledu na jejich kvalitu, případně slouží jako pejorativní označení pro autora málo kvalitních děl. Tomuto obecnému chápání je bližší odborný termín typomanie, který označuje chorobnou touhu po publikaci vlastního díla.

 

Vim ze ted mam dost prispevku, takze jsi opravdu myslel me?

Přesně tak, jsi to ty. Teď se přesně ukázalo proč. Nevíš, co něco (grafoman) znamená, ale stejně to musíš okomentovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, jsi to ty. Teď se přesně ukázalo proč. Nevíš, co něco (grafoman) znamená, ale stejně to musíš okomentovat.

 

Dobre jestli to vidis takhle ... Trosku me tvuj nazor mrzi, ale slibuju ze uz budu jen cekat az nekdo necim prispeje.

Tenhle prispevek ber jako posledni vykrik grafomana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre jestli to vidis takhle ... Trosku me tvuj nazor mrzi, ale slibuju ze uz budu jen cekat az nekdo necim prispeje.

Tenhle prispevek ber jako posledni vykrik grafomana.

Ale kdepak, je to můj problém, ostatním to pravděpodobně nevadí, ty jsi taky spokojený tak jak to je (aspoň předpokládám), tak pokračuj jak chceš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
napada me zakazat upload obrazku na server a davat do prispevku jen odkazy :-). klasika :-)

Vždyť je to pěkný když tu jsou rovnou obrázky...spostu odkazů si člověk neotevře pokud ho přímo nezajímaj a pak třeba o něco přijde!

Já vim, mám otvírat všechno co :crying_anim02:

Ale vážně, odkazy jsou asi výhodnější, ale pracnější...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Snow

Jak se vám teď načítá chronomag ? Osobně s tím mám velké problémy, než se rozbalí nový příspěvek, mohu si odskočit uvařit kafe. Někdy se mi dokonce stane, že se objeví hláška, server přetížen a fórum vypadne celé. Máte podobné zkušenosti ? Připojením to nebude, mám hodně rychlý internet nebo rychlost s problémem nesouvisí ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...