Přejít na obsah

G-Shock GW2500B-1A a GW5525A-1


Doporučené příspěvky

Dneska jsem je vybalil. Z klasickych plechovych krabicek..

 

GW5525A-1

Neprisly v klasickem boxu ale v bilem, vyrocnim. Jsou docela velke a masivni - mam malou ruku. Jejich retro hranaty tvar je genialni, clovek by rekl ze nebudou pohodlne ale naopak jsou to jedny z nejpohodlnejsich co jsem mel na ruce. Je to limitovana edice k 25 vyroci G-Shocku ktera se vyznacuje tim ze cerna je doplnena zlatou - a to na dynku, vsech sroubech, zabarveni displeje a napisu.

Na foru jsem uz druhy clen co je ma a ani jeden z nas si zrejme nebude na nic stezovat ;) Tlacitka jdou oproti Gulfmanum docela ztuha ale zvyknu si na to , leve horni ADJUST je bez vroubkovani. Vycet funkci je klasika poslednich gecek + solarni napajeni, rizeni radiem - multi band 5, auto osvetleni. Remen ma dva jazycky.

Jestli je budu nosit bezne ven jeste uvidim ale zrejme je budu stridat s ostatnimi kousky.

 

post-6982-1249661352.jpg

 

post-6982-1249661329.jpg

 

post-6982-1249661340.jpg

 

post-6982-1249661334.jpg

 

GW2500B-1A

Anadigi verze oblibenych G-shocku nazyvana Aviation. Tyhle se mi opravdu libily. Titanova barva kovove casti, cerny plast, oranzove detaily a jemne oranzove displeje. Ohledne funkci bohuzel zatim nevim, jeste jsem je radne nepromackal. Ale cekam klasiku ( stopky , timer, 5 alarmu....) + necham se prekvapit. Hodinky jsou znovu vybaveny solarnim napajenim a radiovym narizovanim tentokrat v posledni verzi multi band 6. Libi se mi ze se o G-shocky nemusim starat - samy se nabiji i naridi :thumbsup_anim: .

Rucky a indexy maji luminescenci ( nijak extra silnou ) a jdou jeste nasvitit LEDkou. S osvicenim displeju mate smulu. Remen je malinko masivnejsi nez u predchoziho modelu a opet ma dvojjazyckove provedeni spony. Jak jsem rekl , opravdu se mi libi a na digitalky vypadaji podle me i docela luxusne - tzn. budou na ruce casto. :D

 

post-6982-1249662022.jpg

 

post-6982-1249662029.jpg

 

post-6982-1249662037.jpg

 

A vsechny:

 

post-6982-1249662072.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oj, ty prvni se mi hodne libily, ale kdyz ted vidim fotku ze zadu kde je videt kulate nerez pouzdro a na tom hranata plastova nastavba, to je proste prasarna a velka skoda :gun_bandana: . Jinak zepredu jsou pekne moc:-)

 

No nevim , kdyz si je prohlizim nic extra prasackeho tam nevidim. Klasika G-Shock - treba 5600 maji to same. Ve skutecnosti to super ladi, dynko je zlate jak jsem psal. Svoji funkci plni vyborne ( WR 200M ) a stejne ho vetsinou nevidis jestli ti vadi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim , kdyz si je prohlizim nic extra prasackeho tam nevidim. Klasika G-Shock - treba 5600 maji to same. Ve skutecnosti to super ladi, dynko je zlate jak jsem psal. Svoji funkci plni vyborne ( WR 200M ) a stejne ho vetsinou nevidis jestli ti vadi.

ja to myslel tak ze je skoda dat ke hranatym hodinkam kulate dynko (asi z ostatnich modelu) a hranaty tvar udelat nejakymi pridavnymi plasty, hranate dynko by z hlediska pocitu mnohem lepsi, mozna se to ale zda jenom mi:-). Hodinky jsou to ale urcite z Gcek jedny z nejhezcich, at drzi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to myslel tak ze je skoda dat ke hranatym hodinkam kulate dynko (asi z ostatnich modelu) a hranaty tvar udelat nejakymi pridavnymi plasty, hranate dynko by z hlediska pocitu mnohem lepsi, mozna se to ale zda jenom mi:-). Hodinky jsou to ale urcite z Gcek jedny z nejhezcich, at drzi :-)

 

Z jineho modelu? Nic proti tobe ale tento retro design mely jedny z uplne prvnich gecek, a to DW-5500C z roku 1985. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
A jak jsi spokojen ?

Zatím pořádně nevím, mám je dva dny. Ale jsou lehké i s tím tahem, nosí se velmi příjemně, čitelnost hlavního času vynikající, s těmi displeji je to horší, nejsou vidět na první pohled nebo letmé zkouknutí. Jenže datum nebo den v týdnu zas tak často nehledám.:)

post-147-1249715663.jpg

post-147-1249715671.jpg

post-147-1249715684.jpg

post-147-1249715694.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky moc.

Ten tah budu muset ozelet, ale zatim me to nemrzi. Ja je zatim od vcerejska nesundal. Ta luminescence je oproti me predtuse docela dobra ale to LED podsviceni je takove ... takove jine... Nevim jestli jedes na velky sraz ale jestli ano poprosil bych te abys je vzal s sebou. Diky Dan

 

PS: Prosim te nevis kde nastavit aby tlacitka pri zmacknuti vydaly ton?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice se mi u ana-digi libi styl Camelek, ale totok nevypada spatne... jinak si take myslim, ze nej jsou z tve rodinky Gulfmany. Sice mam rad tu verzi s prilivema odlivem, docela zvazuju uprage :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...