Přejít na obsah

Povedené fotky z dovolené?


Doporučené příspěvky

Zealand je úžasný, mě se líbil moc ? žena dokonce na NZ studovala, ale na mě je tam pořád moc zima :)

 

Mně se ani moc nezdálo... V jeden den lyžovačka i potápění, teplota vždy ideální  :cheers:

 

 

Krásně mě ladíte s NZ na příští týden, děkuji kluci, nemůžu se dočkat :cheers:  :clap:

 

Afri, jestli míříš na NZ, tak dej HLAVNĚ pozor na čistý podrážky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, hvězdy jsem fotil na manual, expozice 30s a ISO 6400. Do RAWu a pak jen poladeni v editoru... Bylo tam maly svetelny znecisteni, tak se fotilo jedna radost. Jen skoda ze se mi po tme nechtelo stoupat nekam po polnacce do dzungle, to by pak bylo asi jestew lepsi..

jest neco malo pridam :)

post-13128-0-42978800-1395933890_thumb.jpg

post-13128-0-45630400-1395933904_thumb.jpg

post-13128-0-00283200-1395933976_thumb.jpg

post-13128-0-56848100-1395934003_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se ani moc nezdálo... V jeden den lyžovačka i potápění, teplota vždy ideální  :cheers:

 

 

 

Afri, jestli míříš na NZ, tak dej HLAVNĚ pozor na čistý podrážky!

 

Jsem slyšel, že ti je celníci vykartáčujou, když na nich máš bláto, aspoń jeden kámoš to říkál :D Myslíš, že můžu dát nějákou slivovici do hlavního zavazadla? Někdo říká, že jo a někdo, že né, znáš to ... Díky za rady :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem slyšel, že ti je celníci vykartáčujou, když na nich máš bláto, aspoń jeden kámoš to říkál :D Myslíš, že můžu dát nějákou slivovici do hlavního zavazadla? Někdo říká, že jo a někdo, že né, znáš to ... Díky za rady :cheers:

Slivovici klidně, podrážky by měly být čistý, ale nijak dramaticky mě nikdo neprohlížel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem slyšel, že ti je celníci vykartáčujou, když na nich máš bláto, aspoń jeden kámoš to říkál :D Myslíš, že můžu dát nějákou slivovici do hlavního zavazadla? Někdo říká, že jo a někdo, že né, znáš to ... Díky za rady :cheers:

 

Oni ti je vyčistí, ale za tuhle službu si i nechají zaplatit a ne málo, podle nálady cca 50-100 NZD. Co se týče slivovice, tak s Jarettem nemůžu souhlasit - probírají nejen on-board zavazadla, ale i check-in (resp. v případě příletu na NZ check-out zavazadla) a berou to poměrně důkladně a "neznámé substance" je mimořádně iritují (opět záleží na místě příletu a aktuální míře iritace úředníka).

 

Zapomeň na jakékoliv potraviny, nedejbože čerstvé ovoce (pokud tě neodchytí už v Austrálii - pozor na sympatické bígly - když si k tobě na letišti přisedne a začne vrtět ocasem, víš, že je zle).

 

Nože jsou taky případ sám o sobě. Velikost a způsob otevírání (jednou rukou, oběma, assisted).

 

Na druhou stranu, jakmile máš příletovou halu v zádech, vše jde v parádním poklidu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsme pronesl omylem v on-boardu vyhazovák a taky v pohodě (o to horší bylo moje zjištění v průběhu letu... ty stavy po příletu do Aus...). Hodně záleží na konkrétním úředníkovi, ale jen jsem chtěl říct, že mají poměrně rozsáhlé pravomoce a širokou paletu nástrojů, jak a proč kohokoliv kontrolovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsme pronesl omylem v on-boardu vyhazovák a taky v pohodě (o to horší bylo moje zjištění v průběhu letu... ty stavy po příletu do Aus...). Hodně záleží na konkrétním úředníkovi, ale jen jsem chtěl říct, že mají poměrně rozsáhlé pravomoce a širokou paletu nástrojů, jak a proč kohokoliv kontrolovat.

Pravda ... záleží na koho narazíš, mě po příletu na pasovce v Aucklandu zpovídala jejich imigrační asi hodinu, zůstal jsem sám v příletové hale, všichni pryč, tak jsem měl chvílemi co dělat, abych se udržel v klidu :D ... zajímalo ji úplně všechno, úplně :D

 

západ slunce v Aucklandu

 

prázdná příletová hala ... depresivní :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...